faceboktwitteryoutubedraugiem.lv
lapas galvaKandavas novads
dzīvo ar garšu!

Mākslas galerijā atvērta Lindas Romanovskas jubilejas izstāde

13.10.2016 - 12.11.2016 kur : Kandavas Mākslas galerija, mākslas galerija

15.oktobrī Kandavas Mākslas galerijā novada muzejā notika kandavnieces Lindas Romanovskas personālizstādes “Logs” atklāšana.

Izstādes atklāšanā galerijas vadītāja Lia Kiršteine sacīja, ka šajā vasarā Linda ne tikai organizējusi Mākslas plenēru, rūpējusies par diviem bērniem, bet arī ļoti daudz strādājusi veidojot keramiku, kuru apmeklētāji varēja novērtēt apskatot izstādi.

“Izstāde “Logs” ir veltījums manām mīlestībām,- sacīja Linda Romanovska,- tās ir -mana dzimtene, mana māju sajūta, mana ģimene un mans mīlestības darbs- keramika, tas ko es daru dzīvē, ar ko pelnu iztikšanai. Un manā dzīvē ir arī burvīgi līdzcilvēki, kas mani šajā darbā atbalsta.”

printēt Lasīt visu ziņu galerija (25)

Sezonu noslēdz Kandavas Lauksaimniecības tehnikuma kartingisti15.10.2016

15.oktobrī Kandavas kartodromā norisinājās Kandavas Lauksaimniecības tehnikuma kartinga komandas sezonas noslēguma pasākums. 

Kā pastāstīja Kandavas tehnikuma komandas vadītājs Kaspars Ševčuks, noslēguma pasākums organizēts ar mērķi pateikties par sadarbību komandas atbalstītājiem, sponsoriem, vecākiem, kas snieguši gan morālo gan materiālo atbalstu, dodot iespēju viņiem pamēģināt izbraukt trasi ar īres kartingiem un “LMT Autosporta Akadēmijas” dāvāto kartingu. Kaspars Ševčuks atzina, ka ir gandarīts par aizvadīto sezonu, apmierināts ar saviem puišiem, jo tik labus rezultātus, trešo vietu kopvērtējumā- nav gaidījuši. Daudz darba, lai sasniegtu tik augstu rezultātu, ieguldījuši gan sportisti gan mehāniķi, sagādnieki un citi projektā iesaistītie.

printēt Lasīt visu ziņu galerija (7)

Informācija iedzīvotājiem par ūdens padeves traucējumiem13.10.2016

Cienījamie klienti Kandavā!

Sakarā ar remonta darbiem Kandavā 2016. gada 14. oktobrī no plkst. 15:00 līdz darbu pabeigšanai būs pārtraukta ūdens padeve Skolas, Lāčplēša un Parka ielās.

Atvainojamies par sagādātajām neērtībām!

printēt Lasīt visu ziņu

Iznācis "Kandavas Novada Vēstnesis" oktobra numurs

12.10.2016

Iznācis Kandavas novada domes informatīvā izdevuma "Kandavas Novada Vēstnesis" oktobra numurs. Izdevuma elektroniskā versija pieejama šeit

Kandavas novada dome un biedrība SK "Kandava" saņem apbalvojumu “Draudzīgs velosipēdistam”

22.09.2016

22.septembrī, noslēdzoties Eiropas Mobilitātes nedēļai Latvijā, tika apbalvoti konkursa "Draudzīgs velosipēdistam" laureāti - pašvaldības, uzņēmumi un nevalstiskās organizācijas, kas šogad sniegušas ieguldījumu velo kultūras veicināšanā Latvijā.

Kandavas novada dome par "Atklātā velo čempionāta" organizēšanu Kandavas autodromā un Sporta klubs “Kandava” par ikgadējo velobraucienu organizēšanu novada iedzīvotājiem, saņēma apbalvojumus “Draudzīgs velosipēdistam” kategorijā „Velo satiksmi un velo kultūru veicinoša organizācija”.

  Kopumā konkursa noslēguma pasākumā tika sumināti 12 uzņēmumi un pašvaldības par jaunu velo novietņu un velo infrastruktūras izveidi. Savukārt 28 organizācijas tika suminātas par atraktīviem velo pasākumiem un vietējā tūrisma attīstīšanu.

printēt Lasīt visu ziņu galerija (6)

Orientēšanās spēle "Latvija"

06.10.2016 08:00 - 07.10.2016 kur : Kandavas Kārļa Mīlenbaha vidusskolas stadions

Jau otro gadu biedrība SK „Kandava” organizēja orientēšanās spēli „Latvija”, kura notika no 6. līdz 7.oktobrim Kandavas K.Mīlenbaha vidusskolas stadionā.

Pasākums bija ļoti apmeklēts -  ap 600 dalībniekiem no kuriem 259 dalībnieki startēja ar elektronisko atzīmēšanos. Bija izveidotas 5 distances, katra ar savu sarežģītības pakāpi.

Sprinta distancē ar 10 kontrolpunktiem 1.vietu ieguva Klinta Ilga Lukša (Zantes pamatskola), 2.v. Valērija Demidova (Zantes pamatskola), 3.v. Antra Ozola (Zantes pamatskola).

printēt Lasīt visu ziņu galerija (36)

Grāmatas Čigānu stāstu stāsti "Kad dzimtas dārzos ziedi plaukst!" atvēršanas svētki Kandavā

10.10.2016 12:00 kur : Kandavas kultūras nams

10.oktobrī Kandavas kultūras namā notika kandavnieka Daiņa Kraukļa autordarba – grāmatas Čigānu stāstu stāsti “Kad dzimtas dārzos ziedi plaukst” atvēršanas svētki.

Pasākumu atklāja Sabiedrības integrācijas biedrības “Alternativas”  romu projektu koordinators un pasākumu vadītājs Kaspars Arhipovs, īsos vārdos pastāstot par projektu, kura ietvaros izdota čigānu stāstu grāmata “Kad dzimtas dārzos ziedi plaukst” un dodot vārdu grāmatas autoram, kandavniekam Dainim Krauklim. Dainis Krauklis sacīja, ka neesot runātājs, bet darītājs, kam par pierādījumu ir iznākusī grāmata ar čigānu stāstiem. ”Man prieks par to, kas ir izdarīts. Mēs katrs dzīvojam savu dzīvi un kaut ko šajā dzīvē darām. Par sevi varu teikt, ka dzīvojot vienmēr esmu bijis tāds laimīgs, gan mācoties, gan strādājot paralēli studijām. Esmu bijis laimīgs cilvēks, jo man apkārt vienmēr bijuši labi kaimiņi, laba ģimene. Priecājos un esmu laimīgs, jo savam novadam, savai pilsētai varu atstāt savu grāmatiņu, kā kultūras mantojumu, jo patiesībā literatūras par romiem, īpaši Kurzemes un Kandavas, ir ļoti maz, vai nemaz.”   printēt Lasīt visu ziņu galerija (38)

Kandavas novada nedēļas notikumi
Pasākumu kalendārs
<>
Kandavas novada ceļu karte.Ziņo par pārkāpumiemLatvija.lvKandavas novada vēstnesisKandavas novada domes ziņas Kurzemes RadioKandavas himna

Jaunākās galerijas


back to top