faceboktwitteryoutubedraugiem.lv
lapas galvaKandavas novads
dzīvo ar garšu!

Ziemeļkurzemes reģionālās lauksaimniecības pārvaldes seminārs par EPS

26.04.2016 09:30 - 16:00 kur : Kandavas novada dome

26. aprīlī no plkst. 9:30 līdz 16:00 Kandavas novada domē un Vānes pagasta bibliotēkā notiks Ziemeļkurzemes reģionālās lauksaimniecības pārvaldes organizēts seminārs par Elektroniskās pieteikšanās sistēmu (EPS).

Kandavu apmeklē ASV īpašais sūtnis19.04.2016

19.aprīlī Kandavas novada domē viesojās ASV īpašais sūtnis holokausta jautājumos Nikolass Dīns un viņu pavadošās personas- Sjūzena Sandlere, Braiens Kerols un Amerikas vēstniecības politikas speciāliste Simona Gurbo.Trīs dienu vizītes laikā Latvijā, īpašais sūtnis bija izteicis vēlēšanos aplūkot daļu no ebreju kopienai atgrieztajiem īpašumiem. Kā zināms, viens no šiem īpašumiem atrodas Kandavā un tā ir ebreju sinagogas ēka Lielā ielā 31.

printēt Lasīt visu ziņu galerija (9)

Iznākusi novada muzeja vēsturnieka Agra Dzeņa otrā grāmata 18.04.2016

14.aprīlī Rīgā Latvijas Vēstures muzejā tika atvērta Kandavas novada muzeja vēsturnieka Agra Dzeņa otrā grāmata "Prūši karā ar likteni".

Agra Dzeņa pirmās grāmatas - monogrāfijas "Kuršu ķoniņi un citi lēņavīri Rietumlatvijā" atvēršanas svētki Kandavas novada muzejā notika 2015.gada 8.janvārī.

Agra Dzeņa otrā grāmata “Prūši karā ar likteni” ir mēģinājums piesaistīt uzmanību vēsturiskajam taisnīgumam un stabilitātes nodrošināšanai, sniedzot pārskatu par zemes starp Vislu un Nemunu vēsturisko saimnieku – rietumbaltu sentautas prūšu – vēstures un kultūras pārskatu no vissenākajiem laikiem līdz 18. gs. sākumam.

printēt Lasīt visu ziņu galerija (5)

Izskanējis 30.jauno dziedātāju konkurss “Puķuzirnis”un 4.”Radīti skatuvei”17.04.2016

Konkursa

Konkursa "Puķuzirnis 2016" finālisti

15. aprīlī Kandavas Kārļa Mīlenbaha vidusskolā notika dziedāšanas svētki, 30. reizi skolas vēsturē izskanēja jauno vokālistu konkurss „Puķuzirnis” (1.-4.kl.).

Pasākumu vadīja Alise Fjodorova un Kristaps Kristers Ozols. Sākumskolas bērni sacentās divās klašu grupās (1.-2.kl. un 3.-4.kl. ), pavisam 21 dziedātājs. Dalībniekus vērtēja žūrija - muzikālā un atraktīvā 12.klases skolniece Katrīna Začeste, Kandavas novada Izglītības pārvaldes metodiķe Zigita Kārkliņa un Dzirciema internātpamatskolas skolotāja Sandra Svarāne.

printēt Lasīt visu ziņu galerija (65)

Iznācis "Kandavas novada vēstnesis" aprīļa numurs

14.04.2016

Lai apskatītu numura elektronisko versiju, spiediet šeit

Projekta „Labdarības skola” noslēguma pasākums Kandavā13.04.2016

13.aprīlī Kandavas kultūras namā notika projekta „Labdarības skola” noslēguma pasākums.

Projektā „ Labdarības skola” Kandavas novads piedalās otro gadu. Pasākumu Latvijā kopumā organizē Valmieras novada fonds, bet finansiāli to atbalsta Sabiedrības integrācijas fonds. Latvijā nav pārāk daudz pašvaldību, kas piedalās šajā pasākumā, bet tās, kuras piedalās, ar saviem stāstiem, bildēm un piedzīvoto, parādās Latvijas kartē kā vietas, kurās skolēni veic labus darbus.

printēt Lasīt visu ziņu galerija (24)

Aicina piedalīties projektā „ Dari, baudi, dalies Kandavas novadā”13.04.2016

Kandavas novada iespēju fonds (KNIF), sadarbībā ar Borisa un Ināras Teterevu fondu uzsāk projekta „Dari, baudi, dalies Kandavas novadā„ sociālās līdzdarbības akciju, lai šajā sezonā palīdzētu tiem, kuriem dārzeņu sēklu un stādu iegāde ir dārgs prieks.

Sociālās līdzdarbības termins varbūt izklausās sarežģīts, bet zem tā slēpjas pavisam vienkārša iespēja trūcīgām un mazturīgām ģimenēm, kas ar savu darbu un rūpīgu dārza kopšanu var uzlabot savu labklājību - izaudzēt produktus ģimenes galdam.

printēt Lasīt visu ziņu
Kandavas novada nedēļas notikumi
Pasākumu kalendārs
<>
Kandavas novada ceļu karte.Sazinies ar Kandavas novada domiKandavas novada vēstnesisKandavas novada domes ziņas Kurzemes RadioKandavas himna

Jaunākās galerijas


back to top