kandavas_promenade_d.jpg
dzīvo ar garšu!
  • Latviski
  • English
AA+A++
A AAA

Covid-19 aktualitātes

Otrdiena 19.01.2021
Alnis, Andulis

Kandavas novada vēstnesis

Par pašvaldības pakalpojumu pieejamību no š.g. 12.maija12.05.2020

kandava_logo_7.jpgNo š.g. 12.maija Kandavas novada domes administrācija, tai skaitā, pagastu pārvaldes, apmeklētājiem atvērtas pirmdienās no plkst. 8:00 līdz 18:00. Pārējās darba dienas apmeklētāju un klientu apkalpošana tiks nodrošināta attālināti, sazinoties ar speciālistu pa tālruni vai e-pastu.Informējam, ka Kandavas kultūras nama kasē un Kandavas novada sociālā dienesta kasē iespējams skaidrā naudā samaksāt visus ar pašvaldību saistītos maksājumus (piemēram, nekustamā īpašuma nodokli, īres maksu, nodevas u.c.). Kandavas sociālā dienesta kasē no 18.maija bez minētajiem maksājumiem būs iespējams skaidrā naudā norēķināties arī par komunālajiem pakalpojumiem.

Pagastos skaidras naudas maksājumus iespējams veikt pagastu pārvaldēs pirmdienās no plkst. 8:00 līdz plkst. 18:00.


Kandavas novada Dzimtsarakstu nodaļa pēc iepriekšēja pieraksta klātienē nodrošina laulību pieteikumu, jaundzimušo bērnu reģistrēšanu un mirušo iedzīvotāju reģistrēšanu.

No 12. maija laulību noslēgšana dzimtsarakstu nodaļās un baznīcās ir atļauta, ja tiek ievērotas šādas prasības:

1. iekštelpās un ārtelpās vienlaicīgi pasākumā ir ne vairāk kā 25 cilvēki (ieskaitot laulājamos, lieciniekus, dzimtsarakstu nodaļas amatpersonas vai garīdzniekus un citas personas), ja tiek ievērota fiziskās distancēšanās un epidemioloģiskās drošības pasākumi;

2. iekštelpās pasākuma laiks nepārsniedz trīs stundas (ārtelpās notiekošajiem pasākumiem maksimālais norises laiks netiek ierobežots);

3. pasākuma organizators nodrošina ierobežojumu ievērošanu un dezinfekcijas līdzekļu pieejamību dalībniekiem.

Atgādinām, ka, neievērojot divu metru distanci, vienlaikus pulcēties publiskās iekštelpās un publiskās ārtelpās var:
- ne vairāk kā divas personas;
- personas, kas dzīvo vienā mājsaimniecībā;
- vecāks un viņa nepilngadīgie bērni, ja viņi nedzīvo vienā mājsaimniecībā;
- personas, kuras veic darba vai dienesta pienākumus.


Kultūras iestādes

Ievērojot valstī noteiktos drošības noteikumus, no 13.maija apmeklētājiem tiek atvērti Kandavas novada administratīvajā teritorijā esošie tautas un kultūras nami, Kandavas novada muzejs, Kandavas novada Amatniecības centrs, Kandavas tūrisma informācijas centrs un Kandavas novada bibliotēkas. Kandavas novada pagastos esošajās bibliotēkās apmeklētājiem internets un datortehnika ir pieejama ne ilgāk par 30 min, grāmatu apmaiņa veicama ievērojot noteiktos drošības pasākumus.

No 13.maija ir atvērta mākslas galerija "Vējspārns" Kandavas kultūras namā.

 

 

Izglītības iestādes

No 13.maija Kandavas novada pirmsskolas izglītības iestādēs un struktūrvienībās tiks nodrošināta iespēja bērniem grupās no 5 līdz 6 gadu vecumam veikt apmācības klātienē pēc pieprasījuma, nodrošinot iespēju mācībām arī attālināti.


Kandavas novada Bērnu un jaunatnes sporta skola atsāk mācību-treniņu nodarbības klātienē ar šī gada 12.maiju.

Šīs nedēļas nodarbību laiki un vietas:
Treneri - Roberts Rozentāls un Lauris Grugulis (b/b):
12.05. no 16.00. K.Mīlenbaha vsk. sporta laukumā
13.05. no 16.30. VKLT stadionā
14.05. no 15.00. Sporta hallē
15.05. no 16.00. VKLT stadionā

 Treneri Indulis Matīss un  Andrejs Gross (v/a): 
13.05. no 14.00. K.Mīlenbaha vsk. sporta laukumā
14.05. no 14.00. K.Mīlenbaha vsk. sporta laukumā

Treneri Ivars Bambis, Jānis Bambis un Andris Bambis  (b/b):  
13.05. no 15.00. Sporta hallē
14.05. no 15.00. VKLT stadionā
15.05. no 14.00. Sporta hallē un K.Mīlenbaha vsk. sporta laukumā.

Nākamās nedēļas nodarbību grafiks tiks publicēts 15.05.2020. Audzēkņiem un vecākiem neskaidrību gadījumā sazināties ar treneriem.

 

Kandavas Multifunkcionālais jaunatnes iniciatīvu centrs "Nagla".

Maijā jauniešu centrs turpina jaunatnes darbu neklātienē, saskaņā ar maija plānu. Maija nogalē un jūnijā iespējami arī pasākumi, taču tie tiks organizēti tikai tad, ja būs iespējams nodrošināt epidemioloģiskās drošības nosacījumus. Ar visu aktuālo informāciju par jauniešu centra darbību iespējams iepazīties MJIC «Nagla» mājas lapā jcnagla.lv

 

Kandavas novada Bāriņtiesa

Kandavas novada Bāriņtiesa apmeklētājiem atvērta pirmdienās no plkst. 8:00 līdz 18:00. Pārējās darba dienas apmeklētāju un klientu apkalpošana tiks nodrošināta attālināti, sazinoties ar speciālistu pa tālruni vai e-pastu, kā arī klātienē, iepriekš par to vienojoties ar attiecīgo speciālistu. Lūdzam sazināties ar Bāriņtiesu izmantojot e-pastu: barintiesa@kandava.lv vai tālruni 63182497; 63126168; 63126167; 26424743; 29117232.


Kandavas novada Sociālais dienests
Kandavas novada Sociālais dienests ir atvērts apmeklētājiem un strādā atbilstoši programmām, ievērojot visus noteiktos distancēšanās un epidemioloģiskās drošības pasākumus. Ar 18.maiju būs pieejami rehabilitācijas pakalpojumi gan bērniem, gan pieaugušajiem. Kase strādā atbilstoši domes rīkojumam.


Kandavas novada Sociālais dienests laika periodā no 12.05.2020. - 09.06.2020.
1. Klientu iesniegumus un citu dokumentus pieņem 1. stāvā dežurants (sociālais darbinieks).
2. Iedzīvotāju un klientu apkalpošana tiks nodrošināta attālināti, sazinoties ar sociālo darbinieku pa tālruni vai e-pastu, kā arī klātienē, iepriekš par to vienojoties ar sociālo darbinieku. Sociālo darbinieku telefona numuri un e-pasti pieejami: http://kandava.lv/kontakti/kan....
3. No 18. maija tiks nodrošināti sekojoši sociālās rehabilitācijas pakalpojumi gan bērniem, gan pieaugušajiem - fizioterapeita, ergoterapeita, speciālā pedagoga, diabēta aprūpes māsas pakalpojumi. Lai pieteiktos fizioterapeita, ergoterapeita konsultācijai lūdzu zvanīt pa tālruni 63180987,20261977. Lai pieteiktos Montesori pedagoga nodarbībām lūdzu sazināties ar S. Šenbergu pa tālruni 29422623. Lūdzu sazināties ar R. Līdaku pa tālruni 22016950, lai saņemtu diabēta aprūpes māsas pakalpojumus.
4. Klīniskā psihologa pakalpojumi pieejami gan bērniem, gan pieaugušajiem. Lai saņemtu psihologa konsultācijas lūdzu zvanīt pa tālruni 29475892, 63180986.
5. Mazgāšanās pakalpojumu sniedz tikai 1. stāvā.
6. Veļas mazgāšanas pakalpojumu nodrošina, klientam atstājot, veļu pirmajā stāvā no plkst. 8.00  līdz plkst 11.00. Atpakaļ var saņemt pēc plkst 15.00.
7. Sociālajās mājās noteikta karantīna, apmeklētājus neielaidīs.

 

Pašvaldības policija
Kandavas novada pašvaldības policija pastiprināti patrulēs un nodrošinās, lai iedzīvotāji nepulcējās grupās vairāk par 25 cilvēkiem, ievērojot 2 metru distanci, kā arī pēc informācijas saņemšanas, uzraudzīs vai iedzīvotāji ievēro noteiktos karantīnas pasākumus.

facebokinstagramtwitteryoutubedraugiem.lv
PASĀKUMU KALENDĀRS

Ziņo par pārkāpumiemLatvija.lvKandavas novada ceļu karte.Rīgas plānošanas reģionsPiejūra, atkritumu apsaimniekošanaKandavas ceļiKandavas komunalie pakalpojumiVeselību veiconošie pasākumi Kandavas novadā
back to top