faceboktwitteryoutubedraugiem.lv
lapas galvaKandavas novads
dzīvo ar garšu!

Izglītība Juridiskajā koledžā

Iegūt augstāko izglītību divos gados, turklāt zināšanas, kas studiju procesā tik cieši saistītas ar praksi, kā arī iegūt iespējas turpināt studijas otrā līmeņa augstskolu II vai III kursā - tas ir izdevīgi.

Juridiskā koledža piedāvā apgūt jurista palīga profesiju tiesību zinātņu programmā; iegūt grāmatveža kvalifikāciju grāmatvedības un finanšu programmā; kļūt par komersantu uzņēmējdarbības programmā vai nekustamā īpašuma pārvaldnieku nekustamā īpašuma pārvaldīšanas un apsaimniekošanas programmā.

Plašāka informācija www.jk.lv

printēt

Piedāvā apgūt lauku īpašumu apsaimniekotāja profesiju13.09.2017

Priekuļu tehnikums piedāvā iespēju apgūt  LAUKU ĪPAŠUMA APSAIMNIEKOTĀJA profesiju, mācoties neklātienē.

Ir iespēja pieteikties mācībām LĪDZ 30.OKTOBRIM.

printēt

Informatīvā kampaņa “Pilotē dronu droši un tiesiski18.08.2017

Ministru kabineta 2016 gada 22.novembra noteikumi Nr. 737 "Kārtība, kādā veicami bezpilota gaisa kuģu un tādu cita veida lidaparātu lidojumi, kuri nav kvalificējami kā gaisa kuģi" attiecas uz jebkuru personu, kuras īpašumā vai valdījumā ir bezpilota gaisa kuģis vai kura vēlas veikt bezpilota gaisa kuģa lidojumus, kā arī uz komersantiem un personām, kas organizē bezpilota gaisa kuģu lidojumus.

Nozare strauji attīstās, par ko liecina arvien pieaugošais bezpilota gaisa kuģu lietotāju īpatsvars. Līdz ar to būtiski var palielināties arī riski civilās aviācijas drošumam un drošībai.

printēt Lasīt visu ziņu galerija (2)

Sabiedriskā apspriešana par Eiropas pilsoņu iniciatīvu

Eiropas Komisija izsludināja 24.05.2017. sabiedrisko apspriešanu – līdz 16.08.2017. aicinot visus ES pilsoņus (tajā skaitā Latvijas pilsoņus) izteikt aptaujā viedokļus par nepieciešamiem atvieglojumiem Eiropas Padomes un Parlamenta 16.02.2011. regulā (ES) nr.211/2011 par pilsoņu iniciatīvu. 

Aicinām līdz 16.08.2017. piedalīties un izteikt viedokli Eiropas Komisijas rīkotajā aptaujā, kā arī par CVK izsludinātajiem likumprojektiem.

Publicēts CVK lapā https://www.cvk.lv/pub/public/31214.html sadaļā „Eiropas pilsoņu iniciatīvas”, (https://ec.europa.eu/info/consultations/public-consultation-european-citizens-initiative_lv). 

printēt

Par valsts apmaksātiem pakalpojumiem ģimenes ārsta praksē nevar prasīt papildu samaksu19.07.2017

Atsaucoties uz Latvijas Ģimenes ārstu asociācijas sniegto informāciju medijiem, Nacionālais veselības dienests (NVD) vērš uzmanību, ka ģimenes ārstu prakses nevar sniegt pacientiem valsts apmaksātos veselības aprūpes pakalpojumus kā maksas pakalpojumus. Turklāt ģimenes ārstu protesta laikā valsts apmaksātos pakalpojumus iedzīvotāji nepieciešamības gadījumā var saņemt arī pie dežūrārstiem.

Iepriekš minēto kārtību nosaka līgums, kuru ģimenes ārstu prakses noslēdz ar NVD, un atbilstoši kuram prakse saņem valsts finansējumu valsts apmaksātu veselības aprūpes pakalpojumu nodrošināšanai. Līdz ar to šos pakalpojumus praksē nevar piedāvāt un sniegt kā maksas pakalpojumus.

printēt Lasīt visu ziņu

Aicina vecākus būt atbildīgiem izvēloties nometnes bērniem19.07.2017

Vasaras laikā, lai nodrošinātu bērniem saturīgu un lietderīgu brīvā laika pavadīšanu, kā arī bērnu uzraudzību, vecāki iesaista bērnus nometnēs. Vienlaikus Valsts bērnu tiesību aizsardzības inspekcija (VBTAI) atgādina, ka bērnu nometņu organizēšanas un darbības kārtību nosaka Ministru kabineta noteikumi “Bērnu nometņu organizēšanas un darbības kārtība”.

Līdz ar to VBTAI aicina bērnu vecākus būt atbildīgiem un pirms bērna iesaistīšanas nometnē pārliecināties, vai par bērnu nometni ir iekļauta informācija vienotās informācijas sistēmā nometnes.gov.lv. Vecākiem jāiepazīstas ar nometnes iekšējiem kārtības noteikumiem un programmu, izvērtējot, vai attiecīgā nometne ir bērnam atbilstoša. Visbeidzot ir jānoslēdz rakstisks līgums ar bērnu nometnes organizētāju par bērna uzņemšanu nometnē.

printēt Lasīt visu ziņu

Aicina piedalīties konkursā par skaistāko Latvijas daiļdārzu un lauku sētu 2017. gadā10.07.2017

Rīgas Dārzkopības un biškopības biedrība aicina piedalīties konkursā par 2017.gada skaistāko Latvijas daiļdārzu un lauku sētu.

Konkursu atbalsta: atbalsta fonds Mans zaļais dārzs, VAS Latvijas Valsts meži, žurnāls Dārzs un Drava

  Konkursā var piedalīties visi Latvijas iedzīvotāji, kuri izveidojuši daiļdārzu, vasarnīcas dārzu

vai iekopuši lauku sētu.

Daiļdārzus un lauku sētas konkursam piesaka dārza īpašnieks, pagasta pārvalde, pilsētas, novada pašvaldība, dārza veidotājs vai kāda cita persona ar dārza īpašnieka piekrišanu.

printēt Lasīt visu ziņu
Kandavas novada nedēļas notikumi
Pasākumu kalendārs
<>
Kandavas novada ceļu karte.Sazinies ar Kandavas novada domiKandavas novada vēstnesisKandavas novada domes ziņas Kurzemes RadioKandavas himna

Jaunākās galerijas


back to top