faceboktwitteryoutubedraugiem.lv
lapas galvaKandavas novads
dzīvo ar garšu!

Papildus informācija Kandavas pilsētas PII „Zīļuks” audzēkņu vecākiem!23.08.2018

Kandavas PII “Zīļuks” vadība informē, ka, iepriekš neparedzētu apstākļu dēļ, grupiņām „Zvaigznītes” un „Lācēni”, kurām uzturēšanās un mācības notiks Kandavas multifunkcionālajā jaunatnes iniciatīvu centrā „Nagla” (Zīļu ielā 2), nodarbības šajās telpās sāksies ar 30.augustu. No 27.-29.augustam šo grupiņu audzēkņi tiek gaidīti K.Mīlenbaha vidusskolas telpās (Skolas ielā 10).

Pārējās grupiņas izmaiņas neskar un to audzēkņi mācības uzsāks no š.g. 27. augusta iepriekš norādītajās vietās:
- Grupas „Bitītes”, „Zaķēni”, „Zemenītes” un „Taurenīši” (5-6 gadīgie bērni) mācīsies K. Mīlenbaha vidusskolā un Sporta hallē;
- Grupas „Mārītes”, „Ežuki”, „Cālēni”, „Zvaniņi” un „Sprīdīši” uzturēsies un izglītosies Kandavas Lauksaimniecības tehnikuma dienesta viesnīcā Nr.3.

printēt Lasīt visu ziņu

Mantojuma kārtošanas process – soli pa solim24.08.2018

Katru gadu zvērināti notāri Latvijā uzsāk vidēji 12 000 mantojumu lietu. Ir trīs veidi, kā mūsu valstī mantot un atstāt mantojumu – ļaut, lai manta tiek sadalīta saskaņā ar likumu, atstāt testamentu vai noslēgt mantojuma līgumu. Par to, kā jārīkojas cilvēkam, kurš kļuvis par mantinieku pēc tuvinieka nāves, stāsta Latvijas Zvērinātu notāru padomes priekšsēdētājs Jānis Skrastiņš.

Jebkurā gadījumā pēc cilvēka nāves viņa tuvākajiem ģimenes locekļiem – mantiniekiem ir ļoti būtiski izdarīt pirmo soli – aiziet uz zvērināta notāra biroju. Latvijas valsts ir izvēlējusies pieteikšanās sistēmu, un mūsu zvērinātie notāri nemeklē mirušā cilvēka potenciālos mantiniekus – mantiniekiem pašiem pie zvērināta notāra ir rakstiski jāizsaka vēlme mantot. Tas nozīmē, ka mantinieks ir tas, kurš ierodas pie zvērināta notāra, un tikai pēc viņa rakstiska noteiktā kārtībā apliecināta iesnieguma saņemšanas zvērināts notārs ir tiesīgs uzsākt mantojuma lietu.

printēt Lasīt visu ziņu

Par elektroenerģijas piegādes pārtraukumu Zemītes pagastā22.08.2018

AS "Sadales tīkls" informē, ka sakarā ar plānotajiem remontdarbiem elektroapgādes tīklā Zemītes pagastā 29.augustā no plkst. 10:00 līdz 17:00 tiks pārtraukta elektroenerģijas piegāde šādiem objektiem: Zemītes pagasts “Cerības” (Pagasta pārvalde, tautas nams un bibliotēka) un dzīvokļi “Cerības”- 1 un “Podiņi”- 17.

 Norādītais elektroenerģijas piegādes pārtraukuma ilgums ir orientējošs un var mainīties atkarībā no remonta darbu ilguma. Plānoto darbu norisei īpašnieka klātbūtne nav nepieciešama.

printēt

Informācija Kandavas pilsētas PII „Zīļuks” audzēkņu vecākiem!07.08.2018

Kandavas PII “Zīļuks” ēkas energoefektivitātes projekta īstenošanas laikā, lai nodrošinātu iestādes darbību un izglītošanas procesa nepārtrauktību, pašvaldības amatpersonas izskatījušas vairākas iespējas par ērtāku audzēkņu izvietošanu Kandavas teritorijā, ņemot vērā higiēnas prasības un audzēkņu izvietošanas piemērotību atbilstošās vietās uz laiku.

Turpmāk, renovācijas laikā no š.g. 27. augusta līdz projekta īstenošanas noslēgumam (2018. gada 9. decembrim) bērnudārzs darbosies K.Mīlenbaha vidusskolas telpās (Skolas ielā 10), Kandavas sporta hallē (Skolas ielā 12), Kandavas Lauksaimniecības tehnikuma dienesta viesnīcā Nr.3 (Valteru ielā 6/3), kā arī Kandavas multifunkcionālajā jaunatnes iniciatīvu centrā „Nagla” (Zīļu ielā 2). Pateicoties KLT direktores Daces Rozentāles atsaucībai, kā arī pašvaldības iestāžu un struktūrvienību vadītāju Daigas Pugas, Ievas Ozoliņas un Induļa Matīsa atsaucībai, turpmāk grupiņas tiks izvietotas pēc šāda sadalījuma:

printēt Lasīt visu ziņu

Gūto traumu skaits aktīvās atpūtas laikā pērn pieaudzis par teju 50%17.08.2018

Traumas, kas gūtas sportisko aktivitāšu laikā, arvien pieaug, liecina Slimību un profilakses kontroles centra (SPKC) statistikas dati. 2016. gadā, salīdzinot ar gadu iepriekš, traumu skaits pieaudzis par 24%, savukārt 2017. gadā – par 45%.  Lai izvairītos no traumām, pirms aktivitātēm būtu jāsniedz skaidra instrukcija par aizsarglīdzekļiem, kas jālieto, kā arī par ieradumu būtu jākļūst sporta inventāra pārbaudei, norāda Latvijas Rehabilitologu asociācijas prezidente un Nacionālā rehabilitācijas centa (NRC) “Vaivari” valdes priekšsēdētāja Anda Nulle.

2017. gadā kopumā reģistrētas 1330 traumas, kas gūtas sportisko aktivitāšu laikā, turklāt divas trešdaļas jeb 71% no cietušajiem ir vīrieši. Izteikti vairāk sportisko aktivitāšu laikā traumas gūst gados jauni cilvēki. 76% cietušo ir vecumā no pieciem līdz 17 gadiem. Savukārt, piemēram, vecumā no 18 līdz 29 gadiem tie ir vien 10%.

printēt Lasīt visu ziņu

Par ceļu remontiem un satiksmes ierobežojumiem17.08.2018

Kandavas novada ģerbonis

Kandavas novada dome

Kandavas novada dome informē, ka pirmdien 20.augustā tiek uzsākts Centra ielas seguma remonts Matkulē.

21. un 22. augustā seguma remontdarbi tiks uzsākti Kandavas pagasta ceļam Smilškalni – Kandava.

Satiksme uz remonta laiku tiks ierobežota, bet ne slēgta.

printēt

Cērē notikusi sabiedriskā apspriešana par ietekmes uz vidi novērtējumu17.08.2018

16. augustā Cēres pagasta pamatskolas zālē notika sabiedriskā apspriešana par to, kā novērtēta smilts un grants karjera «Cēre» ietekme uz vidi.

Domājot par tālāko darbību, iecerēts palielināt grants ieguvi iecirknī “Ausekļi”, kas atrodas derīgo izrakteņu atradnē “Cēre”. Lai to varētu darīt, nepieciešams ietekmes uz vidi novērtējums (IVN) par ko šī gada 16.jūlijā Vides pārraudzības valsts birojs pieņēmis lēmumu.

Uz sabiedrisko apspriešanu bija ieradušies vairāk kā divdesmit interesentu. Ietekmes uz vidi novērtējumu veic uzņēmums SIA „Firma L4” un uzņēmuma vides nodaļas speciālistes Sintija Kalna ar kolēģi Cēres pagasta iedzīvotājiem stāstīja, ka būtiskas izmaiņas atradnes darbībā nav gaidāmas, tiks turpināts iesāktais darbs. Darbus pie atradnes palielināšanas plānots uzsākt ne ātrāk kā pēc 2-3 gadiem. Vides speciāliste arī atgādināja, ka aizvien tiek gaidīti priekšlikumi.

printēt Lasīt visu ziņu galerija (4)
Kandavas novada nedēļas notikumi
Pasākumu kalendārs
<>
Kandavas novada ceļu karte.Sazinies ar Kandavas novada domiKandavas novada vēstnesisKandavas novada domes ziņas Kurzemes RadioKandavas himna

Jaunākās galerijas


back to top