faceboktwitteryoutubedraugiem.lv
lapas galvaKandavas novads
dzīvo ar garšu!

Izglītojošs seminārs par veselības veicināšanas nozīmi un iespējām ATCELTS!!!

10.11.2018 14:30 kur : Zantes kultūras nams

Informējam, ka 10.novembrī Zemītē un Zantē paredzētie semināri par veselības veicināšanas nozīmi un iespējām semināra vadītājas slimības dēļ ir ATCELTI!

Atvainojamies par sagādātajām neērtībām!

Bezmaksas konsultācijas par bērnu tiesību aizsardzību

23.11.2018 12:00 - 13:00 kur : Kandavas novada dome
Attēlam ilustratīva nozīme
Attēlam ilustratīva nozīme

23.novembrī Kandavas novada domes sēžu zālē no plkst. 12:00 līdz plkst. 13:00 notiks konsultāciju diena par bērnu tiesību aizsardzību. 

Uz Kandavas novada speciālistu un iedzīvotāju jautājumiem atbildēs Valsts bērnu tiesību aizsardzības inspekcijas (VBTAI) Bērnu tiesību aizsardzības departamenta direktores vietniece Baiba Skrabāne un Bāriņtiesu un audžuģimeņu departamenta vecākā inspektore Sigita Kokoreviča.

Sākusies labdarības akcija ”Piepildīsim Lielo Dāvanu maisu”08.11.2018

Ziemupes Ziemassvētku vecītis un Rūķupes rūķi arī šogad aicina gatavot dāvanas, kuras svētku laikā nogādāt Kurzemes reģiona ģimenēm un vientuļajiem cilvēkiem. Tiem, kuriem pašiem nav iespējas tās sagādāt vai  šajā dzīves mirklī neklājas tik viegli, un ir nepieciešams mazs uzmundrinājums.

Labdarības akcija „Piepildīsim Lielo Dāvanu maisu” norisinās jau piekto gadu. Lai gan Rūķupe atrodas Ziemupē Pāvilostas novadā, Ziemassvētku vecītis ar rūķiem ar lielu prieku dodas ciemos uz citiem novadiem un pilsētām, piemēram, pagājušā gadā, viesojoties un iepriecinot 12 ģimenes Kandavā, 5 – Blīdenē un 10 Ventspilī.

“Izvēlamies ciemoties dažādos novados, jo mūsu mērķis nav nodrošināt kādu konkrētu novadu vai ģimeņu labklājību, bet radīt pēc iespējas vairāk prieka, sniegt pleca sajūtu un sajūtu, ka ir kāds, kas par viņiem piedomā, iedvesmot. Četru gadu laikā izdevies īpašu svētku, sirsnības un mīļuma sajūtu uzburt 143 ģimenēm, vientuļajiem cilvēkiem un pensionāriem Pāvilostas, Rucavas un Kandavas novadā, Blīdenē, Ventspilī, Kuldīgā un citur Latvijā,” stāsta biedrības “Ziemupīte” pārstāvji jeb Rūķupes rūķi.

printēt Lasīt visu ziņu galerija (6)

Projekts “Eņģeļu pasts” aicina radīt Ziemassvētku brīnumu un prieku08.11.2018

Ziemassvētku laiks vairs nav aiz kalniem, jau drīz gaisā sāks virmot piparkūku smarža, cilvēkos iemājos brīnuma un svētku sajūta. Šāda sajūta ir nepieciešama ikvienam no mums, neatkarīgi no tā vai mēs dzīvojam mīlošā ģimenē vai par savām mājām saucam sociālās aprūpes centru.

Jau piekto gadu pēc kārtas tiek rīkots labdarības projekts “Ziemassvētku vecīša darbnīca”, kura ietvaros līdzcilvēkiem ir lieliska iespēja piedalīties un iepriecināt ar dāvaniņām, svētku apsveikumiem un sirsnīgām vēstulēm tos cilvēkus, kuriem tas visvairāk ir patlaban nepieciešams un kuri savu ikdienu pavada sociālās aprūpes centros visā Latvijā.

Šogad šis projekts turpina darboties sociālā uzņēmuma “Eņģeļa pasts” (www.engelapasts.lv) paspārnē un tajā apvienosies visi Latvijas sociālie aprūpes centri un to iemītnieki. Patlaban tiek veidota un drīz tiks atvērta plaša e-platforma, kurā līdzcilvēki varēs atrast tos dāvaniņu sarakstus, par kurām sapņo centros mītošie cilvēki – gan seniori, gan jaunāka gada gājuma.

printēt Lasīt visu ziņu

Līdz 15.novembrim veicams kārtējais nodokļa maksājums08.11.2018

Kandavas novada dome atgādina, ka līdz 2018. gada 15.novembrim veicams kārtējais nekustamā īpašuma nodokļa maksājums.

Saskaņā ar likumu „Par nekustamā īpašuma nodokli”, nekustamā īpašuma nodokļa maksājumi veicami vienu reizi ceturksnī ne vēlāk kā 31. martā, 15. maijā, 15. augustā un 15. novembrī - vienas ceturtdaļas apmērā no nodokļa gada summas vai arī reizi gadā - avansa veidā (ja termiņš ir brīvdiena, tas tiek pārcelts uz tuvāko darba dienu).

Nomaksāt NĪN iespējams pašvaldības norēķinu punktos, bankā, internetbankā, portālā www.epakalpojumi.lv un www.latvija.lv. Veicot maksājumu internetbankā, būtiski ir pārliecināties, vai pārskaitījums adresēts pašvaldībai, kas izsūtījusi paziņojumu par NĪN nomaksu. Pārskaitījums veicams uz kādu no tiem pašvaldības kontiem, kas norādīti sagatavotajā maksāšanas paziņojumā.

printēt Lasīt visu ziņu

Kandavas novada domes ziņas Kurzemes Radio07.11.2018

8. novembrī plkst. 9:30 Kurzemes Radio skanēs Kandavas novada domes ziņas. 

Atgādinām, ka Kandavas novada domes ziņas Kurzemes radio skan 2x mēnesī- katra mēneša otrajā un ceturtajā ceturtdienā plkst. 9:30. 

Esi informēts par jaunumiem un aktualitātēm novadā!

Kandavas novada domes ziņu arhīvs šeit

printēt

Aktualitātes Kandavas novadā no 8.- 22.novembrim

Novembris Latvijas valstij un cilvēkiem ir gaišas atceres un priecīgu svētku laiks. Kandavā, kā ik gadu, 18.novembrī plkst. 16:00 Kandavas Kultūras namā notiks Latvijas Republikas proklamēšanas 100.gadadienai veltīts pasākums, kurā tiks apbalvoti novada iedzīvotāji par sasniegumiem darbā un sabiedriskajā dzīvē.

8.novembrī plkst. 15:00 Lāčplēša dienas skrējiens Kandavā. Komandām pieteikties līdz 7.novembrim (pa tālruni 29457272). Pulcēšanās no 14:40 “Kandavas tirgus laukumā” Lielā iela 6. Komandā 5 cilvēki no 14 gadu vecuma.

11.novembrī plkst. 15:00 Kandavas novada muzejā izstādes “Brīvs, kam dūša brīvam būt!” atklāšana un tikšanās ar Lāčplēša kara ordeņa kavaliera Sergeja Lagzdiņa dēlu, mākslinieku Jāni Lagzdiņu. 

17:00 Lāpu gājiens Kandavā. Pulcēšanās pie Kandavas novada muzeja. Pēc gājiena Promenādē atceres brīdis.

printēt Lasīt visu ziņu
Kandavas novada nedēļas notikumi
Pasākumu kalendārs
<>
Kandavas novada ceļu karte.Sazinies ar Kandavas novada domiKandavas novada vēstnesisKandavas novada domes ziņas Kurzemes RadioKandavas himna

Jaunākās galerijas


back to top