faceboktwitteryoutubedraugiem.lv
lapas galvaKandavas novads
dzīvo ar garšu!

Sācies iedzīvotāju balsojums konkursā “Ģimenei draudzīgākā pašvaldība 2018”

12.09.2018 - 17.10.2018

Vides aizsardzības un reģionālās attīstības ministrijas (VARAM) rīkotajā konkursā “Ģimenei draudzīgākā pašvaldība 2018” līdz šī gada 17.oktobrim vietnē www.vietagimenei.lv ikviens var nobalsot un izteikt viedokli, kura ir, viņaprāt, draudzīgākā pašvaldība. Kopējais konkursa balvu fonds pašvaldībām ir 109 000 eiro.

Konkurss “Ģimenei draudzīgākā pašvaldība” norisinās jau otro gadu ar mērķi izcelt labākos piemērus un risinājumus, kā pašvaldības rūpējas par ģimenēm. Ir izveidota funkcionējoša un viegli pārskatāma tīmekļvietne, kurā ikviens var iepazīties ar pilnu informāciju par pašvaldībās pieejamām daudzveidīgām iespējām, piedāvājumiem un atbalstu ģimenēm ar bērniem. Dati tiek iegūti no pašvaldību iesūtītās informācijas.

printēt Lasīt visu ziņu

Par triju valstu bitēm un medu12.09.2018

Tikšanās ar biškopi Bodean Andrei 2018. gada 25. augustā
Tikšanās ar biškopi Bodean Andrei 

Biedrība "Saldus rajona attīstības biedrība" sadarbībā ar trīs vietējām  rīcības grupām (VRG) - Kandavas Partnerību, Preiļu rajona partnerību, Daugavpils un Ilūkstes novadu partnerību “Kaimiņi" ir uzsākušas divu gadu ilgu starptautisku sadarbības projektu "Bites-Medus-Cilvēki", no kura ieguvēji ir biškopības nozarē strādājošie un biškopības produktu lietotāji. 

Ideja par šāda projekta vajadzību nāca no Saldus rajona attīstības biedrības, kura ir projekta vadošais partneris.  Saldus rajona attīstības biedrības izpilddirektore Sandra Fridrihsone stāsta: “Vietējā rīcības grupa, Saldus rajona attīstības biedrība, meklēja iespējas starptautiskai sadarbībai kādā no Saldus un Brocēnu novada raksturīgajām nozarēm,”. 

printēt Lasīt visu ziņu galerija (15)

Kandavā notiks Brīvības Rogainings 2018

17.11.2018 12:00 - 18:30

2018. gada 17. novembrī  Kandavas novadā, ar centru Kandavas pilsētā, risināsies 2018. gada Brīvības rogainings.

Rogainings ir orientēšanās komandām (2-5 dalībnieki) īpaši garā distancē! Rogainings- aktīvs un sportisks veids, kā iepazīt Latvijas novadu skaistākās un interesantākās vietas.

Rogaininga rajons aptvers 80 kvadrātkilometrus un sacensību karte sevī ietver teritoriju no Rūmenes muižas līdz Valdeķu muižai, no  Zvejnieku tilta līdz pat Tukums-Ventspils šosejai. Kontrolpunkti būs izvietoti visā šajā teritorijā, kas nozīmē, ka dalībnieku komandas gan dienas, gan iestājoties vakara tumšajam laikam, būs sastopamas pilsētā, uz lauku un mežu ceļiem visā sacensību rajonā.

printēt Lasīt visu ziņu

Sākušies darbi pie automazgātavas CarWash izbūves Kandavā13.09.2018

11.septembrī  tika veikti pirmie rakšanas darbi - pieslēgšanās pilsētas ūdensvadam un kanalizācijai, lai turpinātu būvēt automazgātavu - CarWash Kandavā, kas atradīsies veikala Vejmars teritorijā. 

printēt Lasīt visu ziņu galerija (3)

Noskaidroti fotokonkursa “Vasara Kandavas novadā” uzvarētāji13.09.2018

Apbalvotas konkursa laureātes Kristīne Birziņa un Laura Kristīne Melne
Apbalvotas konkursa laureātes Kristīne Birziņa un Laura Kristīne Melne

Jūnijā Kandavas novada dome izsludināja fotokonkursu “Vasara Kandavas novadā”, aicinot iedzīvotājus iesūtīt fotogrāfijas ar dabu, dzīvniekiem, augiem vasaras noskaņās.

Kā jau informējām, iedzīvotāju atsaucība bija liela- konkursā piedalījās trīspadsmit dalībnieku, kopumā iesūtot 41 fotogrāfiju.

printēt Lasīt visu ziņu

Par precizējumiem izsoļu norises laikos07.09.2018

Kandavas novada ģerbonis

Kandavas novada dome

Kandavas novada dome informē, ka ir veikti precizējumi izsoles norises laikos par pašvaldības kustamas mantas pārdošanu. 

Izmaiņas skatīt šeit:

http://kandava.lv/notikumu_kalendars/7204/par_pasvaldibas_kustamas_mantas_pardosanu_rikojot_rakstisku_izsoli

http://kandava.lv/notikumu_kalendars/7205/par_pasvaldibas_kustamas_mantas_pardosanu_rikojot_rakstisku_izsoli

printēt

SIA “Kandavas komunālie pakalpojumi” 2019. gadā Kandavā īstenos ūdenssaimniecības projektu11.09.2018

Projekta “Ūdenssaimniecības pakalpojumu attīstība Kandavā, II kārta”, projekta Nr. 5.3.1.0/17/I/031, (turpmāk – Projekts) mērķis ir attīstīt SIA “Kandavas komunālie pakalpojumi” sabiedrisko ūdenssaimniecības pakalpojumu izmantošanu, uzlabot to pieejamību, nodrošināt kvalitatīvu dzīves vidi Kandavas pilsētas iedzīvotājiem, t.sk. samazinot apkārtējā vidē novadīto piesārņojumu un ūdenstilpju eitrofikāciju (ūdenstilpju pastiprinātu aizaugšanu)  riskus.

Līgums ar Centrālo finanšu un līgumu aģentūru parakstīts 2018. gada 10. septembrī. Projekta darbību īstenošanas laiks pēc Līguma noslēgšanas ir 17 mēneši. Projekta darbību īstenošana tiek uzsākta Līguma spēkā stāšanās dienā.

printēt Lasīt visu ziņu
Kandavas novada nedēļas notikumi
Pasākumu kalendārs
<>
Kandavas novada ceļu karte.Sazinies ar Kandavas novada domiKandavas novada vēstnesisKandavas novada domes ziņas Kurzemes RadioKandavas himna

Jaunākās galerijas


back to top