faceboktwitteryoutubedraugiem.lv
lapas galvaKandavas novads
dzīvo ar garšu!

Aktualitātes Kandavas novadā no 14. līdz 28.februārim

Kandavas novada dome aicina darbā Būvvaldes vadītāju. Piedāvājam: -interesantu un atbildīgu darbu; -iespējas pilnveidot savas profesionālās zināšanas un pieredzi; -mēnešalgu 1300,00  EUR apmērā pirms nodokļu nomaksas un sociālās garantijas. Jūsu CV, pieteikuma vēstuli, kā arī izglītības dokumentu kopijas ar norādi „Būvvaldes vadītājs” lūdzam iesniegt līdz 2019.gada 25.februārim domē personīgi, pa pastu vai elektroniski uz e-pastu dome@kandava.lv

Kandavas novada sociālais dienests aicina darbā sociālo darbinieku (uz nenoteiktu laiku). Piedāvājam: -darbu dinamiskā organizācijā un profesionālā kolektīvā; -atalgojumu 750 eiro mēnesī pirms nodokļu nomaksas; -sociālās garantijas. Sūti savu CV, motivētu pieteikumu, izglītību apliecinošu dokumentu, sertifikātu kopijas, atsauksmes vai ieteikuma vēstules no iepriekšējās vai esošās darbavietas vai arī CV norādīt personas, kuras var sniegt rekomendācijas uz e-pastu: socdienests@kandava.lv. Pieteikšanās līdz 1.martam.

printēt Lasīt visu ziņu

Valentīndienas pasākumi un sportiskas aktivitātes Kandavas novadā 14.02.2019

14. februārī plkst. 13:00 ēdienu pēcpusdiena “Mīlestības ēdieni” Zantes kultūras namā 

14. februārī plkst. 16:00 LJBL LR čempionāta spēle basketbolā ar East Ball U-14 zēniem Kandavas sporta hallē

16. februārī plkst. 14:00 LBL2 basketbola spēle "Kandava/COMPOR" pret "BK Jelgava" Kandavas sporta hallē

15. februārī plkst. 10:00 Kino - Jāņa Ābeles mīlas drāma “7 miljardi gadu pirms pasaules gala” Zemītes tautas namā

15. februārī plkst. 20:00 Kandavas kultūras namā notiks konkursa “Kandavas novada Sporta laureāts 2018” apbalvošanas ceremonija

printēt Lasīt visu ziņu

Ēnu diena aizvadīta

13.02.2019

Šodien, 13.februārī Kandavas novada domē, jauniešu centrā "Nagla" un Kandavas Lauksaimniecības tehnikumā norisinājās visā pasaulē populārais skolēnu karjeras izglītības pasākums “Ēnu diena”. 

Kandavas novada domes Dzimtsarakstu nodaļas vadītājas Maijas Zariņas darba gaitām sekoja Sabīne Pepere no Tukuma 2.vidusskolas. 10.b klases skolnieci Sabīni interesē pašvaldības darbs, kā arī kāzu tematika, tāpēc pašsaprotami licies pieteikties “ēnot” Dzimtsarakstu nodaļas vadītāju. Turklāt Tukuma novadā šāda vakance netika piedāvāta.

printēt Lasīt visu ziņu galerija (10)

LIAA biznesa inkubatori uzņem jaunus biznesa ideju autorus un uzņēmējus13.02.2019

Latvijas Investīciju un attīstības aģentūras (LIAA) biznesa inkubatori izziņo 2019. gada uzņemšanu un aicina jaunos uzņēmējus un biznesa ideju autorus pieteikties pirmsinkubācijas un inkubācijas programmām.

No 2019. gada 1. marta līdz 20. martam tiks atvērta pieteikumu pieņemšana dalībai pirmsinkubācijas un inkubācijas programmām LIAA Jūrmalas biznesa inkubatorā. Interesenti aicināti apmeklēt “Info stundas” pasākumus 19. februārī Olainē plkst.10.00, (pieteikšanās: https://ej.uz/infostundaolaine) un 6. martā plkst. 10.00 un plkst. 15.00 (Pieteikšanās: https://ej.uz/infostundajurmala) , lai vairāk uzzinātu par inkubatora sniegtajiem pakalpojumiem un atbalsta iespējām biznesa idejas vai esošas uzņēmējdarbības attīstībai, kā arī noskaidrotu sīkāk par uzņemšanas kārtību inkubatorā. Visus interesentus pirms pieteikšanās aicinām uz individuālo konsultāciju, pieteikšanās rakstot uz jurmala@liaa.gov.lv vai zvanot 62401097. Pirmsinkubācijas programma ir piemērota gan fiziskām, gan juridiskām personām, kuras vēlas izvērtēt savas biznesa idejas dzīvotspēju. Sešu mēnešu garumā tā sniedz dalībniekiem visu nepieciešamo savas biznesa idejas attīstīšanai – aprīkotas darba telpas, mentoru un citu uzņēmēju atbalstu, seminārus un mācības par dažādām tēmām, kas saistošas uzņēmējiem un palīdz risināt viņu biznesa izaicinājumus, kā arī vērtīgus kontaktus un dalību lielākajā jauno uzņēmēju kopienā Latvijā.

printēt Lasīt visu ziņu

Par ūdens piegādes un kanalizācijas novadīšanas līgumu pārslēgšanu!08.02.2019

SIA “Kandavas komunālie pakalpojumi” atgādina, ka pamatojoties uz 2016.gada 1.janvāra "Ūdenssaimniecības pakalpojumu likums", visā Kandavas novadā  joprojām tiek uzstādīti komercuzskaites mēraparāti (skaitītāji) gan daudzdzīvokļu dzīvojamajās mājās, gan privātmājās.

2018.gada nogalē un 2019.gada janvārī  tika veikta intensīva skaitītāju maiņa un uzstādīšana tieši privātmājām Kandavas pilsētā, Vānes pagastā un Matkules pagastā.  Pēc skaitītāja uzstādīšanas klienti tiek aicināti pārslēgt pakalpojuma līgumus, kas atbilst 2016.gada 1.janvāra "Ūdenssaimniecības pakalpojuma likums" normām un 2017.gada 30.marta Kandavas novada domes saistošajiem noteikumiem Nr. 7 “Ūdenssaimniecības pakalpojumu organizēšanas noteikumi Kandavas novadā”. 

printēt Lasīt visu ziņu

Kandavas novada domes ziņas Kurzemes Radio13.02.2019

14. februārī plkst. 9:30 Kurzemes Radio skanēs Kandavas novada domes ziņas. 

Atgādinām, ka Kandavas novada domes ziņas Kurzemes radio skan 2x mēnesī- katra mēneša otrajā un ceturtajā ceturtdienā plkst. 9:30. 

Esi informēts par jaunumiem un aktualitātēm novadā!

Kandavas novada domes ziņu arhīvs šeit

printēt

Kultūras darbinieku diena 201912.02.2019

8. februārī Tumes Kultūras nams tika svinēta ikgadējā Kultūras darbinieku diena, kur paldies tika teikts ilggadējiem kultūras darbiniekiem, kā arī tika pasniegta balva "Gada cilvēks kultūrā 2018" Tukuma novadā, Engures novadā, Jaunpils novadā un Kandavas novadā.

Kultūras darbinieku diena ir tā reize, kad kolēģi sumina jubilārus, kuri aizvadītajā gadā svinējuši apaļas darba jubilejas. No Kandavas novada šogad apsveikumus saņēma Kandavas kultūras nama vadītāja Agrita Rožkalne, Zemītes tautas nama vadītāja Ērodeja Kirillova un Zantes kultūras nama vadītāja Egija Lāce.

Gada cilvēks kultūrā 2018 no Kandavas novada- Aiva Valdmane.

printēt Lasīt visu ziņu galerija (11)
Kandavas novada nedēļas notikumi
Pasākumu kalendārs
<>
Kandavas novada ceļu karte.Sazinies ar Kandavas novada domiKandavas novada vēstnesisKandavas novada domes ziņas Kurzemes RadioKandavas himna

Jaunākās galerijas


back to top