faceboktwitteryoutubedraugiem.lv
lapas galvaKandavas novads
dzīvo ar garšu!

Zemītes dejotāji Rīgas maratona Kultūras goda sardzē23.05.2018

Zemītnieki pie Brīvības pieminekļa Rīgā
  Zemītnieki pie Brīvības pieminekļa Rīgā

Vidējās paaudzes deju kolektīvs “Zemīte”  pieņēma izaicinājumu piedalīties Lattelecom Rīgas maratona Kultūras goda sardzē.

Par piedzīvotajām emocijām stāsta Zemītes tautas nama vadītāja un deju kolektīva dalībniece Ērodeja Kirillova:

“ Mūsu uzdevums bija sveikt un uzmundrināt maratona dalībniekus pie Brīvības pieminekļa 20.maijā visas dienas garumā. Diena bija jauka un jutāmies ļoti aprūpēti no organizatoru puses, par ko viņiem liels paldies! Pozitīvas emocijas smēlāmies no optimistiskajiem un dzīvespriecīgajiem maratona dalībniekiem, centāmies viņus uzmundrināt un iepriecināt pēc labākās sirdsapziņas. Īpaši priecājāmies sveikt tos skrējējus, kurus pazinām mēs, un kuri atpazina mūs. Dienas noslēgumā izbaudījām organizatoru sarūpētās pusdienas kafejnīcā “Lido” un mazliet nogurdināti, bet ar patīkamām labi padarīta darba sajūtām, atgriezāmies mājās.”

printēt Lasīt visu ziņu galerija (5)

Baltos ziedos aizvadīti Zantes pagasta svētki

19.05.2018 kur : Zantes kultūras nams, Zante

19.maijā zantenieki svinēja pagasta svētkus “Kad baltos ziedos pavasaris plaukst”, atklājot pagastu svētku stafeti novadā.  

Pagasta ļaudis svētkos sveica Kandavas novada domes priekšsēdētāja Inga Priede, Kultūras un sporta pārvaldes vadītāja Iveta Grunte, Zantes pagasta pārvaldnieks Jānis Kālis un kaimiņu – Zemītes pagasta pārvaldes vadītāja Rita Diduha.

Šogad svētku dalībnieki uz pasākumu ieradās ar baltu akcentu apģērbā un visbaltāk tērptais saņēma balvu. Kā ierasts, visu dienu norisinājās interesantas sporta aktivitātes lieliem un maziem: futbols, šaušana, zaķu krikets, basketbola soda metieni, šķīvīšu mešana, aplamā skriešana, desu spēle, spēka sitiens, zābaka mešana, spēka trīscīņa.

printēt Lasīt visu ziņu galerija (3) galerija (35)

VUGD 28.maijā veiks trauksmes sirēnu pārbaudi21.05.2018

28.maijā no plkst. 9.30 līdz 9.45, Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienests (VUGD) visā Latvijā uz trim minūtēm iedarbinās trauksmes sirēnas, lai pārbaudītu civilās trauksmes un apziņošanas sistēmas darbību, kā arī, lai konstatētu bojājumus vai traucējumus trauksmes sirēnu darbībā un to skaņas signāla dzirdamībā.

Šajā dienā iedzīvotājiem nav pamata uztraukties un nekāda turpmākā rīcība nav nepieciešama, jo tā ir tikai kārtējā trauksmes sirēnu pārbaude. VUGD aicina viesnīcu administrāciju informēt savus ārvalstu klientus par gaidāmo trauksmes sirēnu pārbaudi, lai nerastos panika. Gadījumā, ja trauksmes sirēnu pārbaudes laikā tās nedzirdat, nesatraucieties, jo ārkārtas situācijās tiks izmantoti arī citi apziņošanas veidi, piemēram, informācijas nodošana pa skaļruņiem.

printēt Lasīt visu ziņu

Tiek pārceltas nūjošanas nodarbības21.05.2018

Kandavas novada dome informē, ka 23. un 24. maijā paredzētās aktivitātes “Nūjošanas nodarbības” tiek pārceltas uz jūnija mēnesi. 

Lūdzam iedzīvotājus sekot līdzi jūnija nodarbību grafikam!

printēt

Erasmus+ projekta vizīte Kandavas internātvidusskolā21.05.2018

Paldies par viesmīlību, Kandava!
           Paldies par viesmīlību!

Erasmus + projekta “Ieplāno savu  veiksmi šodien” ietvaros, maijā Kandavas internātvidusskolā viesojās ciemiņi no Polijas un Horvātijas. Šī gada janvārī mūsu skolēni viesojās Polijas pilsētā Lecznā, kur izbaudījām poļu viesmīlību, un šī bija atbildes vizīte.

 Kopā uzņēmām 16 skolēnus un četras skolotājas. Kandava sagaidīja viesus ar neierasti siltu un pavasarīgi saulainu laiku.  Daļai skolēnu mājvieta nedēļas garumā tika rasta viesģimenēs, tādēļ milzīgs paldies visiem atbalstītājiem par veiksmīgu vizītes norisi, ieinteresētību, izrādītajām rūpēm, izturību un pleca sajūtu. 

printēt Lasīt visu ziņu galerija (22)

Muzeju nakts "Šūpulis" Kandavā

19.05.2018 19:00 - 23:55 kur : Kandavas novada muzejs, Kandavas Mākslas galerija, mākslas galerija
Novada muzejs 19.maija vakarā viesmīlīgi vēris durvis apmeklētājiem
Novada muzejs 19.maija vakarā viesmīlīgi vēra durvis apmeklētājiem

19.maija vakarā Kandavas novada muzejs, tāpat kā muzeji visā Latvijā, viesmīlīgi vēra durvis apmeklētājiem muzeju nakts pasākumā zem vienota nosaukuma “Šūpulis”.

Kandavnieku "Šūpulī” ar koncertu viesojās Liepājas teātra aktrise Sigita Jevgļevska un ģitārists Māris Kupčs. Tā bija stundu gara emocijām pārpilna koncertprogramma, kurā dziesmas mijās ar dzeju un instrumentālām kompozīcijām. Nelielā muzeja zāle bija pārpildīta, tik liela atsaucība ilgi nebija bijusi, klausītāji neskopojās aplausiem, daudzi nekautrējās atzīties, ka koncerta laikā vairākas reizes slaucījuši asaras. 

 Pēc koncerta svinīgi tika atklāta jaunā izstāde “100 muzeja dārgumi” seifa telpā. Muzeja darbinieki saka lielu paldies par atbalstu izstādes tapšanā Jurģim Muskam un Erlenam Bergam. 
Vakara apmeklētājiem tika piedāvāta arī  izstāde “Mēs no Kandavas” Mākslas galerijā un muzeja foajē, kurā ar saviem darbiem dažādās tehnikās piedalījās esošie un bijušie kandavnieki.  Daudz interesentu bija vēsturnieces Aksildas Petrēvicas vadītajai ekskursijai “Kandavnieku šūpulis”.

printēt Lasīt visu ziņu galerija (38)
Kandavas novada nedēļas notikumi
Pasākumu kalendārs
<>
Kandavas novada ceļu karte.Sazinies ar Kandavas novada domiKandavas novada vēstnesisKandavas novada domes ziņas Kurzemes RadioKandavas himna

Jaunākās galerijas


back to top