faceboktwitteryoutubedraugiem.lv
lapas galvaKandavas novads
dzīvo ar garšu!

Līdz 15.novembrim veicams kārtējais nodokļa maksājums08.11.2018

Kandavas novada dome atgādina, ka līdz 2018. gada 15.novembrim veicams kārtējais nekustamā īpašuma nodokļa maksājums.

Saskaņā ar likumu „Par nekustamā īpašuma nodokli”, nekustamā īpašuma nodokļa maksājumi veicami vienu reizi ceturksnī ne vēlāk kā 31. martā, 15. maijā, 15. augustā un 15. novembrī - vienas ceturtdaļas apmērā no nodokļa gada summas vai arī reizi gadā - avansa veidā (ja termiņš ir brīvdiena, tas tiek pārcelts uz tuvāko darba dienu).

Nomaksāt NĪN iespējams pašvaldības norēķinu punktos, bankā, internetbankā, portālā www.epakalpojumi.lv un www.latvija.lv. Veicot maksājumu internetbankā, būtiski ir pārliecināties, vai pārskaitījums adresēts pašvaldībai, kas izsūtījusi paziņojumu par NĪN nomaksu. Pārskaitījums veicams uz kādu no tiem pašvaldības kontiem, kas norādīti sagatavotajā maksāšanas paziņojumā.

printēt Lasīt visu ziņu

Kandavas novada domes ziņas Kurzemes Radio07.11.2018

8. novembrī plkst. 9:30 Kurzemes Radio skanēs Kandavas novada domes ziņas. 

Atgādinām, ka Kandavas novada domes ziņas Kurzemes radio skan 2x mēnesī- katra mēneša otrajā un ceturtajā ceturtdienā plkst. 9:30. 

Esi informēts par jaunumiem un aktualitātēm novadā!

Kandavas novada domes ziņu arhīvs šeit

printēt

Aktualitātes Kandavas novadā no 8.- 22.novembrim

Novembris Latvijas valstij un cilvēkiem ir gaišas atceres un priecīgu svētku laiks. Kandavā, kā ik gadu, 18.novembrī plkst. 16:00 Kandavas Kultūras namā notiks Latvijas Republikas proklamēšanas 100.gadadienai veltīts pasākums, kurā tiks apbalvoti novada iedzīvotāji par sasniegumiem darbā un sabiedriskajā dzīvē.

8.novembrī plkst. 15:00 Lāčplēša dienas skrējiens Kandavā. Komandām pieteikties līdz 7.novembrim (pa tālruni 29457272). Pulcēšanās no 14:40 “Kandavas tirgus laukumā” Lielā iela 6. Komandā 5 cilvēki no 14 gadu vecuma.

11.novembrī plkst. 15:00 Kandavas novada muzejā izstādes “Brīvs, kam dūša brīvam būt!” atklāšana un tikšanās ar Lāčplēša kara ordeņa kavaliera Sergeja Lagzdiņa dēlu, mākslinieku Jāni Lagzdiņu. 

17:00 Lāpu gājiens Kandavā. Pulcēšanās pie Kandavas novada muzeja. Pēc gājiena Promenādē atceres brīdis.

printēt Lasīt visu ziņu

Iznācis "Kandavas Novada Vēstnesis" novembra numurs06.11.2018

Iznācis Kandavas novada domes informatīvā izdevuma "Kandavas Novada Vēstnesis" novembra numurs.

Elektronisko versiju skatīt šeit 

printēt

Kandavas novada dome reģ. Nr.90000050886 aicina darbā Bāriņtiesas locekli06.11.2018

Kandavas novada ģerbonis

Kandavas novada dome

Prasības pretendentiem (-ēm):

  • Latvijas Republikas pilsonis vai nepilsonis, kurš sasniedzis 30 gadu vecumu;
  • pirmā līmeņa (koledžas) vai otrā līmeņa augstākā akadēmiskā izglītība pedagoģijas, psiholoģijas, medicīnas vai tiesību zinātnē vai zinātnes nozarei atbilstoša otrā līmeņa profesionālā augstākā (pedagoga, psihologa, jurista, sociālā darbinieka, ārsta) izglītība;
  • valsts valodas prasme augstākajā līmenī;
  • nevainojama reputācija;
  • precizitāte, labas komunikācijas prasmes un augsta atbildības sajūta;
  • zināšanas normatīvajos aktos, kas nosaka lietvedības organizēšanu un bāriņtiesas darbību;
  • labas iemaņas darbā ar datoru (MS Office) un biroja tehniku;
  • B kategorijas autovadītāja apliecība.
printēt Lasīt visu ziņu

Uzaicinājums biedrībām finansiālā atbalsta saņemšanai05.11.2018

Kandavas novada ģerbonis

Kandavas novada dome

Kandavas novada dome aicina Kandavas novadā reģistrētās un strādājošās biedrības, kas plāno nākamajā 2019.gadā organizēt kultūras, sporta un cita veida aktivitātes Kandavas novada pašvaldības teritorijā, līdz š.g. 30. novembrim, iesniegt projektus līdzfinansējuma saņemšanai.

Pašvaldības līdzfinansējums var tikt piešķirts:
- Kvalitatīviem un aktuāliem kultūras un sporta pasākumiem;
- Iedibināto kultūras un sporta tradīciju turpināšanai un attīstībai u.c.;
- Radošu ideju īstenošanai.

Iesniegums biedrību atbalstam šeit
Kandavas novada domes iekšējie noteikumi "Par finansējuma piešķiršanas kārtību biedrībām un nodibinājumiem" šeit

Pēc 30.novembra iesniegtie pieteikumi netiks ņemti vērā.

printēt

Viesos pie projektu konkursa “Dari pats” īstenotājiem06.11.2018

31.oktobrī Kandavas novada iespēju fonda valdes locekles Signe Ezeriņa un Ērodeja Kirillova devās viesos pie projektu konkursa “ Dari pats” īstenotājiem, lai apskatītu paveikto dabā.

Viesošanos sākām ar Zemīti, kur tikāmies ar darba grupas vadītāju Raiti Priedi. Apskatījām centrā atjaunotos informācijas stendus, “ pusceļa soliņus” un soliņus Pavārkalna kapsētā kapusvētku norises vietā. Sarunā par paveikto Raitis priecājās par darba grupas atbalstu un izteica cerību, ka nākotnē varētu kopīgiem spēkiem īstenot vēl kādu labu darbu sakārtotākai videi Zemītes pagastā.

Pie nodibinājuma “ Zantes ģimenes atbalsta centrs” mūs laipni sagaidīja darba grupas pārstāve, kas iepazīstināja ar labiekārtoto bērnu uzraudzības grupas rotaļu laukumu. Laukuma košās krāsas priecē un rada jauku vidi mazajiem uzraudzības grupas audzēkņiem āra nodarbībās.

 Zantes centrā pie skolas stāvlaukuma ar paveikto iepazīstināja domubiedru grupas “ Zaļie īkšķīši” vadītāja Kristīne Elksnīte. Apstādījumi pie piemiņas akmens un Zantes parka aktīvās atpūtas zonas veidos skaistu ietvaru un priecēs ar savām krāsām Zantes parka apmeklētājus visos gadalaikos. Iesāktais darbs ir devis iedvesmu turpināt sakārtot parka vidi un lielo apstādījumu dobi, lai veidotos vienots dekoratīvo augu ansamblis.

printēt Lasīt visu ziņu galerija (12)
Kandavas novada nedēļas notikumi
Pasākumu kalendārs
<>
Kandavas novada ceļu karte.Sazinies ar Kandavas novada domiKandavas novada vēstnesisKandavas novada domes ziņas Kurzemes RadioKandavas himna

Jaunākās galerijas


back to top