faceboktwitteryoutubedraugiem.lv
lapas galvaKandavas novads
dzīvo ar garšu!

SIA " AAS" Piejūra "" informācija iedzīvotājiem02.07.2018

SIA " AAS" Piejūra "" informē, ka šķiroto atkritumu konteineru izvešana Kandavas novadā līdz septembrim (katru nedēļu) paredzēta otrdienās un trešdienās.

 Ar 2018. gada 1. jūliju, SIA “AAS “Piejūra”” šķirošanas-pārkraušanas stacijā Kandavā Daigones ielā 20 mainīts darba laiks.

Pirmdienās no 13:00 -19:00; Trešdienās; piektdienas no 10:00 – 16:00; sestdienās no 10:00-12:00.

Otrdienās, ceturtdienās, svētdienās- slēgts.

 

printēt

Novada Izglītības pārvaldi vadīs Jeļena Šnikvalde29.06.2018

Kandavas novada domes sēdē 28.jūnijā par Kandavas novada Izglītības pārvaldes vadītāju tika iecelta Jeļena Šnikvalde, kura šobrīd veic Pieaugušo izglītības un uzņēmējdarbības atbalsta centra vadītājas pienākumus.

 Konkursam uz Izglītības pārvaldes vadītājas amatu bija pieteikušies divi pretendenti, vairāk punktu ieguva Jeļena Šnikvalde, kurai ir liela līdzšinējā darba pieredze.

Līdz Izglītības un zinātnes ministrijas saskaņojuma saņemšanai par Jeļenas Šnikvaldes apstiprināšanu, ar 2018.gada 2.jūliju Izglītības pārvaldes vadītājas pienākumu izpildītāja būs Solvita Vinberga- Bambe. 

printēt

Steidzami meklē viesģimenes skolēniem no Taizemes, Beļģijas, Vācijas, Japānas, Itālijas29.06.2018

Jau augustā Latvijā ieradīsies viesskolēni no dažādām pasaules valstīm, lai uzsāktu skolas gaitas kādā no Latvijas skolām un pavadītu šeit 2018./2019. mācību gadu, iepazītu Latvijas kultūru, apgūtu valodu un tradīcijas. Lai nodrošinātu, ka ārvalstu skolēns Latvijā var dzīvot, mācīties un pilnvērtīgi šeit pavadīt savu mācību gadu, steidzami tiek meklētas viesģimenes. Daļai skolēnu ģimenes jau ir atrastas, taču vairāki skolēni no Taizemes, Beļģijas, Vācijas, Japānas un Itālijas joprojām gaida atsaucīgas ģimenes kā Rīgā, tā reģionos.  

Par viesģimeni var kļūt ikviena ģimene, kura ir atvērta starpkultūru pieredzei. Ģimenes tiek aicinātas pieteikties ne tikai no Rīgas, bet arī mazākiem Latvijas reģioniem, jo, kā rāda pieredze, daļa viesskolēnu labprāt izvēlas dzīvot mazākās Latvijas pilsētās, lai vairāk iepazītu latviešu kultūru un tradīcijas.

printēt Lasīt visu ziņu

SIA Kandavas komunālie pakalpojumi paziņojums par tarifu projektu26.06.2018

SIA „Kandavas komunālie pakalpojumi”, VRN 41203006844, juridiskā adrese: „Robežkalni”, Kandavas pagasts, Kandavas novads, LV – 3120, 2018.gada 19.jūnijā Sabiedrisko pakalpojumu regulēšanas komisijai iesniedza ūdenssaimniecības pakalpojumu tarifu projektu Kandavas pilsētai, Kandavas, Cēres, Matkules, Vānes, Zemītes un Zantes pagastiem, Kandavas novadā, kas ir aprēķināti saskaņā ar Sabiedrisko pakalpojumu regulēšanas komisijas 2016.gada 14.janvāra padomes lēmumu Nr.1/2 "Ūdenssaimniecības pakalpojumu tarifu aprēķināšanas metodika".

Sabiedrisko pakalpojumu veids

Spēkā esošais tarifs

(bez PVN)

Piedāvātais tarifs (bez PVN)

Tarifa palielinājums/ samazinājums

(%)

Ūdensapgādes pakalpojumi

1,06

1,56

+47,2

Kanalizācijas pakalpojumi

1,31

1,24

-5,3

printēt Lasīt visu ziņu

Ceļavārdus uz Dziesmu un Deju svētkiem saņem koru un deju kolektīvu vadītāji29.06.2018

Kolektīvu vadītāju un domes vadību kopbilde atmiņai 2018.gada 28.jūnijā
Kolektīvu vadītāju un domes vadību kopbilde atmiņai 2018.gada 28.jūnijā

28.jūnijā Tukuma novada domē uz tikšanos pirms XXVI Vispārējiem latviešu Dziesmu un XVI Deju svētkiem bija aicināti to koru un deju kolektīvu vadītāji no Tukuma, Kandavas, Jaunpils un Engures novadiem, kas piedalīsies svētkos.

Ceļavārdus kolektīvu vadītājiem teica visu četru novadu domes priekšsēdētāji. Kolektīvu vadītāji saņēma mobilo telefonu lādētājus, lai vienmēr būtu sazvanāmi, ziedus un nelielas dāvaniņas no domes vadības.

No mūsu novada  XXVI Vispārējos  latviešu Dziesmu un XVI Deju svētkos, kas norisināsies no 30. jūnija līdz 8. jūlijam, piedalīsies seši deju kolektīvi ( tajā skaitā  divi jauniešu -  "Imuliņa", vadītāja Andra Eimane un Zantes kultūras nama jauniešu deju kolektīvs, vadītāja Marita Jekuma)  trīs vidējās paaudzes ( "Ozolāji", vadītājs Gatis Frīdenbergs,  Zantes kultūras nama vidējās paaudzes deju kolektīvs, vadītāja Marita Jekuma, Zemītes tautas nama vidējās paaudzes deju kolektīvs, vadītāja Inese Cīrule) un viens senioru deju kolektīvs ( “Kandavnieks”, vadītāja Andra Eimane), kā arī divi jauktie kori( jauktais koris "Kandava", vadītāja Dzintra Linde, Zantes kultūras nama jauktais koris, vadītāja Zane Ņukša),  kopā mūsu novadu pārstāvēs 189 dalībnieki.

 

printēt Lasīt visu ziņu galerija (8)

Jūlijā turpināsies bezmaksas nodarbības veselības veicināšanai29.06.2018

Nodarbības ģimenēm veselīgu savstarpējo attiecību būvēšanai

Semināru vadīs Laura Puniņa – sociālo zinātņu maģistra grāds psiholoģijā. Izglītība iegūta Latvijas Universitātē. Apmeklēti papildus kursi. Pieredze – psihologs, kā arī pasniedzēja Rīgas Stradiņa universitātē.printēt Lasīt visu ziņu

Atklāta pašvaldību dāvinātā īpaši apgleznotā ģerboņu siena par godu Latvijas simtgadei 27.06.2018

26. jūnijā Rīgā, pie ēkas Torņa ielā 4, LPS priekšsēdis Gints Kaminskis, Rīgas vicemērs Andris Ameriks, arhitekts Jānis Lejnieks un mākslinieks Leonards Laganovskis atklāja dekoratīvo sienu “Latvijas pilsētas un novadi valsts simtgadei”. Siena ir visu Latvijas pašvaldību dāvinājums valstij nozīmīgajā jubilejā.

Ģerboņu siena, kas ir visu pašvaldību dāvinājums Latvijai simtgadē un tika atklāta 26. jūnijā Rīgā, reģistrēta kā vides iniciatīva "100 darbi Latvijai".

Panno (apgleznotā siena) ar Latvijas pilsētu un novadu ģerboņiem tapis pēc Rīgas domes un Latvijas Pašvaldību savienības (LPS) iniciatīvas, un to gleznojis starptautiski pazīstamais latviešu mākslinieks Leonards Laganovskis. Siena pirmo reizi tika apgleznota 2005. gadā, taču pa šo laiku ir notikusi administratīvi teritoriālā reforma un daudzas pilsētas un novadi mainījuši savas administratīvās aprises, tāpēc Latvijas simtgadē tapa ideja sienas gleznojumu atjaunot ar pašreizējiem ģerboņiem.

printēt Lasīt visu ziņu
Kandavas novada nedēļas notikumi
Pasākumu kalendārs
<>
Kandavas novada ceļu karte.Sazinies ar Kandavas novada domiKandavas novada vēstnesisKandavas novada domes ziņas Kurzemes RadioKandavas himna

Jaunākās galerijas


back to top