kandavas_promenade_pavasari_d_gudrike.jpg
dzīvo ar garšu!
  • Latviski
  • English
Lapas karte
AA+A++
A AAA
PASĀKUMU KALENDĀRS

Šogad ikgadējais velobrauciens uz “Zviedru cepuri”

17.07.2020 17:15

sports_velobrauciens.jpgŠīgada velobrauciens uz “Zviedru cepuri” sākās ar instruktāžu pie Kandavas Sporta halles, kā arī tika nozīmēti vadošie braucēji, kuriem bija jāpārzina maršruts un jākontrolē brauciena temps. Tā kā šogad “pauzēja” Kārlis Mamajs, nepiedaloties braucienā, tad vadošie šoreiz bija Aiva Kēniņa, Jānis Rudēvics un Gatis Šmēls. Bet tos, kuriem brīžiem bija par grūtu vai radās tehniskas problēmas, savāca tehniskās palīdzības mašīna. 

Kopā braucienā piedalījās 50 dalībnieki. Divi piecgadīgie dvīņi Ķevici ceļu līdz “Zviedru cepurei” veica bez palīdzības. Jaunākajam dalībniekam, kurš brauca rikšā, vēl nebija divi gadi, bet vecākajam braucējam no Tukuma – 79.

Galamērķī mūs sagaidīja “Zviedru cepures” saimnieks Edvīns Balodis, kurš iepazīstināja ar visu kas notiek, noticis un notiks “Zviedru cepurē”. Pēc tam tradicionālā soļanka ar čipsiem un, protams, braucieni ar rodeļiem. Mājupceļā piestājām pie Velnakmens un Abavu šķērsojām pār Zvejnieku tiltu. Finišs - pie Sporta halles. Kopā veicām 34 kilometrus.

Paldies par atbalstu Kandavas novada domei un Jānim Bambim!back to top