vejsparns.jpg
dzīvo ar garšu!
  • Latviski
  • English
Lapas karte
AA+A++
A AAA
PASĀKUMU KALENDĀRS

Kandavā ielīgo ar "Trīnes grēkiem" Ozolājos

22.06.2016 19:00

img_0532.jpg22.jūnija vakarā uz Kandavas brīvdabas estrādi no malu malām plūda nebeidzama skatītāju straume, piepildot Ozolājus no pirmās līdz pēdējai rindai. Un kāpēc gan nē, ja jau kuro gadu Kandavā Jāņus atkal ielīgoja ar vietējo pašdarbības kolektīvu un aktieru iestudētu lugu režisora Voldemāra Šoriņa vadībā.

 Šogad skatītāju vērtējumam tika nodota Rūdolfa Blaumaņa joku luga ar dziedāšanu un dejošanu „Trīnes grēki”. 

Izrādes horeogrāfiju bija veidojusi Inese Cīrule, tajā darbojās dejotāji un muzikanti,  mazi bērni un dažādi transporta līdzkeļi no Kandavas novada, bet lomās bija iejutušies vietējie aktieri- Raitis Siliņš, Lienīte Berļizova, Anita Dundure, Ivars Frīdemanis, Iveta Sūnaite, Jurģis Muska, Keita Lāce, Gvido Bērziņš, Solvita Zvirgzdiņa, Māris Dišlers un Ints Leitarts. Neatkārtojamo Trīni atveidoja – Jānis Lepsis.

Pēc izrādes, skatītāju ovāciju pavadībā, gaisā virs Ozolājiem uzlidoja mazo kandavnieku- mazo ganiņu palaistie krāsainie baloni, aktieru rokās iegūla neskaitāmi pļavu ziedu pušķi, kā jau tas piederas pirmsjāņu laikam, režisoram šogad dāvināja šūpuļtīklu, kurā atpūsties pēc garas un ražīgas darba dienas. Jāņu vainagu uzlika galvā vienīgajam izrādes Jānim īstajā vārdā jeb Trīnei lugā. Domes priekšsēdētāja vietnieks Alfreds Ķieģelis vēlēja visiem novadniekiem priecīgu un skaistu līgošanu, dāvinot aktieriem un izrādes dalībniekiem siera grozu, savukārt Kultūras pārvaldes vadītāja Ziedīte Začeste- lina kuli ar kaut ko „dūšu piesienošu”, un kur tad Jāņos bez alus- tika dāvināts arī alus!

Lustīga līgošan, lai tālu skan,

Lai tālu skan!

Priecīgus Līgo svētkus!

back to top