kandavas_promenade_d.jpg
dzīvo ar garšu!
  • Latviski
  • English
Lapas karte
AA+A++
A AAA
PASĀKUMU KALENDĀRS

"Bet bet" 25 gadu jubilejas koncerts Kandavā

19.08.2016 19:00

img_3932.jpg19.augusta vakarā Kandavas brīvdabas estrādē Ozolāji ar 25 gadu jubilejas Lielo koncertu viesojās populārā un tautā iemīļotā grupa “Bet bet”.

Divu stundu garajā koncertā emocijas no skatītājiem uz mūziķiem bangoja augstu vilni,  sitot plaukstas mūzikas ritmā, šūpojoties līdzi dziesmu melodijām un aktīvi dziedot līdzi tām.

Pēc koncerta mūziķus sveica Kandavas novada domes priekšsēdētājs Normunds Štoferts, dāvinot viņiem sarkanas rotaļlietu izmēra mašīnas Ferrari, jo sarkanus Mercedes dāvināt nedrīkstēja, citādi nebūtu pamatojuma turpmākajos koncertos dziedāt dziesmu “Kāpēc man nav sarkans Mercedes”, kas klausītājiem ir tik ļoti mīļa.  Zemnieku saimniecības “Indāni” saimniece-domes deputāte Signe Ezeriņa dāvināja  pļavās lasītas zāļu tējas, lai iemīļotie mūziķi ziemā neslimotu. Ziedus 'mūziķiem dāvināja arī daudzi skatītāji.

Visu koncerta laiku debesīs virs Ozolājiem riņķoja melni negaisa mākoņi, kas izlija un nogranda pār estrādi tikai pēc koncerta, apliecinot to, ka mūziķi un skatītāji bija pelnījuši skaistu koncertu bez lietus un negaisa. Tas nekas, ka lietus nedaudz patraucēja fotografēšanos ar faniem un autogrāfu dalīšanu Guntara Rača dzejoļu grāmatā un uz iegādātajiem diskiem.

Kā, mājup ejot, atzina klausītāji- tas bija brīnišķīgs emocionāls muzikāls baudījums!

back to top