rudens-foto9.jpg
dzīvo ar garšu!
  • Latviski
  • English
Lapas karte
AA+A++
A AAA
PASĀKUMU KALENDĀRS

Kampaņas “Uzņēmēj, sakārto papīrus!” bezmaksas seminārs Kandavā

20.01.2016 10:00 - 12:00

img_0361.jpg20.janvārī 10:00 Kandavas novada domes sēžu zālē notika Latvijas Republikas Uzņēmumu reģistra (LR UR) organizētās kampaņas “Uzņēmēj, sakārto papīrus!” bezmaksas seminārs, kurā apsprieda pamatkapitāla pārreģistrāciju uz eiro: kādi dokumenti nepieciešami un kā tos sagatavot, kā arī citus aktuālos tematus.

Semināru apmeklēja 15 novada uzņēmēji, to vadīja Jadviga Neilande, kas ir sertificēta nodokļu konsultante, Latvijas nodokļu konsultantu asociācijas biedre un grāmatas “Komersanta ABC” autore. Semināra laikā tika apskatīta ne tikai pamatkapitāla pārreģistrācija uz eiro, bet arī citas aktuālas un uzņēmējiem būtiskas tēmas, tādejādi semināru pārvēršot produktīvā diskusijā.

Pēc LR Uzņēmumu reģistra datiem Kandavas novadā ir vairāk kā 150 uzņēmumi, kas vēl nav veikuši pamatkapitāla pārreģistrāciju uz eiro (Komerclikums nosaka, ka tas jāizdara līdz 2016.gada 30.jūnijam), tāpēc Kandavas novada dome vienojās ar Uzņēmuma Reģistra pārstāvjiem par atkārtota semināra organizēšanu.

Aicinām ikvienu Kandavas novada uzņēmēju piedalīties LR UR organizētās kampaņas “Uzņēmēj, sakārto papīrus!” bezmaksas seminārā, kas notiks 25.maijā plkst.10:00 Kandavas novada domes sēžu zālē.


uznemumu-registrs.jpg

back to top