faceboktwitteryoutubedraugiem.lv
lapas galvaKandavas novads
dzīvo ar garšu!

Novadpētniecības izstāde Vānes bibliotēkā14.08.2015

Vānes pagasta bibliotēkā vēl arvien aplūkojama novadpētniecības materiālu izstāde ar nosaukumu „Vēsture zem putekļiem”.

Izstādes materiāli tiešā nozīmē tika atrasti zem putekļiem „Zeltiņu” mājas bēniņos. Tur bija ķeizara Aleksandra II „Tiesu uzstavi” –izdoti 1889. gadā, 1863.g. vācu valodā izdotas „Baznīcas un tautas dziesmas”, J. Poruka un F. Bārdas dzejas krājumi- izdoti 1922. g. Interesanti ir 1874.g. lietoti svari un vēl daudzi sadzīves priekšmeti un grāmatas.

printēt Lasīt visu ziņu galerija (10)

Kandavas novada sporta svētki 2015

14.08.2015 10:00 - 15.08.2015 kur : Kandavas Kārļa Mīlenbaha vidusskolas stadions

14. un 15.augustā notika Kandavas novada sporta svētki 2015. Sporta svētki iesākās 14.08. plkst. 10:00 ar Jāņa Lūša kausa izcīņu šķēpa mešanā Kandavas K.Mīlenbaha vidusskolas stadionā un turpinājās ar Kandavas novada iestāžu un komandu sacensībām plkst. 16:00 turpat vidusskolas stadionā. Darbojās piepūšamā atrakcija un notika sacensības bērniem.

printēt Lasīt visu ziņu galerija (45)

Amigo Dzintara dziesmas Kandavā10.08.2015

8. augustā Kandavā, Ozolāju estrādē, notika krāšņs “Amigo Dzintara dziesmu” vasaras tūres brīvdabas koncerts un zaļumballe. Koncertā piedalījās spilgtākie un klausītāju iemīļotākie izpildītāji.

Ozolāju estrādē uzstājās grupas “Liepavots", “Galaktika”, “Jūrkant", “Laimas muzykanti", " Zvaigžņu lietus", " Klaidonis" kā arī Edvīns Bauers, Aigariņš un Santa Zapacka. Tie ir mūziķi, kuri visas aptaujas sezonas garumā guvuši skatītāju mīlestību un atzinību, bet tagad devās ciemos pie saviem klausītājiem, lai īstenotu “Amigo Dzintara dziesmu” misiju – padarīt skaistākās dziesmas pieejamas ikvienam.

printēt Lasīt visu ziņu galerija (3)

Novada Sakoptāko sētu 2014. konkursa uzvarētāji apmeklē Pārgaujas novadu07.08.2015

6.augutā Kandavas novada konkursa „ Sakoptākā sēta 2014.” laureāti devās ekskursijā uz Pārgaujas novadu, lai gūtu jaunas idejas savu sētu labiekārtošanai un apskatītu tās puses skaistākos dārzus un sētas.

Dienas sākumā ekskursanti apskatīja Cēsu pilsētu ar autobusu gida Jāņa pavadībā, bet vēlāk devās ciemos pie slavenā sīpolpuķu selekcionāra Jāņa Rukšāna un viņa kundzes Gunas uz Raiskuma pagasta „ Jaunrūjām”.Gunas kundze izstāstīja daudz interesanta par savu aizraušanos ar hostām, viņas kolekcijā ietilpst vairāk nekā 150 hostu šķirņu. Vairākas novada sētu saimnieces iegādājās ieinteresējušās šķirnes savu dārzu vajadzībām.

printēt Lasīt visu ziņu galerija (70)

LM izsludina konkursu „Labākais sociālais darbinieks Latvijā - 2015”05.08.2015

Labklājības ministrija (LM) no 5.augusta līdz 31.augustam izsludina konkursu „Labākais sociālais darbinieks Latvijā – 2015.”. Konkursa mērķis ir apzināt sociālos darbiniekus Latvijā, kuri aktīvi un godprātīgi darbojas sociālā darba praksē, sniedz profesionālu atbalstu iedzīvotājiem dažādu sociālo problēmu risināšanā un novēršanā, popularizēt sociālā darbinieka profesiju Latvijā.

printēt Lasīt visu ziņu

Kandavas vecpilsētas laukumam svētki04.08.2015

1.augustā plkst. 12:00 Kandavas Vecpilsētas laukumā pulcējās pilsētas iedzīvotāji un viesi, lai kopīgi atzīmētu ikgadējos ielu svētkus.

Svētki iesākās pie grāmatnīcas „Laipa” , kur visi sanākušie varēja izglītoties vēsturiski, klausoties svētku organizatoru apkopotajā informācijā par ēkām, kā arī uzzināt interesantas detaļas no namu iedzīvotājiem. Piemēram, veikala-salona „Marta B” īpašniece atklāja, ka zem salona telpām atrodas aizbērts vīna pagrabs, kā arī pastāstīja par veikala nosaukuma rašanos.

printēt Lasīt visu ziņu galerija (16)

SIA „Kandavas komunālie pakalpojumi” informē29.07.2015

SIA „Kandavas komunālie pakalpojumi” informē, ka sakarā ar atvaļinājumu sociālā dienesta kase no 03. augusta līdz 16. augustam būs slēgta.

Atvainojamies par sagādātajām neērtībām.

printēt
Kandavas novada nedēļas notikumi
Pasākumu kalendārs
<>
Kandavas novada ceļu karte.Ziņo par pārkāpumiemLatvija.lvKandavas novada vēstnesisKandavas novada domes ziņas Kurzemes RadioKandavas himna

Jaunākās galerijas


back to top