faceboktwitteryoutubedraugiem.lv
lapas galvaKandavas novads
dzīvo ar garšu!

Kandavas novada taku skriešanas seriāls 4. kārta

26.07.2019 19:00 - 20:00 kur : Nāriņa, vasaras kafejnīca

26.jūlijā plkst. 19:00 Kandavā pie vasaras kafejnīcas "Nāriņa" norisināsies Kandavas novada Taku skriešanas seriāla 4.kārta.

Kandavas novada domes ziņas Kurzemes Radio11.07.2019

11. jūlijā plkst. 9:30 Kurzemes Radio skanēs Kandavas novada domes ziņas. 

Atgādinām, ka Kandavas novada domes ziņas Kurzemes radio skan 2x mēnesī- katra mēneša otrajā un ceturtajā ceturtdienā plkst. 9:30. 

Esi informēts par jaunumiem un aktualitātēm novadā!

Kandavas novada domes ziņu arhīvs šeit

printēt

Skaistā piektdiena “Jaunarājos”09.07.2019

Piektdien, 2019.gada 7 jūnijā Vānes pagasta “Jaunarājos” Zelta kāzas svinēja Zigrīda un Leons Trusovi.

Mēs abas ar pagasta sociālo darbinieci Mudīti Ozolu tiekam mīļi sagaidītas ar mūzikas skaņām no dārza lapenītes.  Ir atbraucis un ar savu klātbūtni pagodinājis abu kāzu jubilāru kopīgs draugs, muzikants Ojārs no Salacgrīvas, jo, kā pastāsta gaviļnieki, vakarā būšot bērni, mazbērni, radiņi, draugi, tad jau dziedāšot un dejošot. Zigrīda un Leons ir smaidīgi un laimīgi, ka pagasta vadība atcerējusies viņus dzīves svarīgajā notikumā un priecīgi par to, ka nesam sveicienus arī Kandavas novada domes vārdā ar Goda apliecību, ziediem un dāvanām.

Kopā ar Zigrīdu un Leonu kavējāmies patīkamās atmiņās šķirstot kāzu albumu.

Toreiz, 1969.gada septītajā jūnijā, Pūcēs bija Aizupes ciema padome un abus laulāja Mirdza Mileika, bet par ciema sekretāri strādāja Rasma Finkenšteina. Jā, tajā gadā  daudzi laulājās arī pati Rasma ar savu draugu Osvaldu.

printēt Lasīt visu ziņu

Atjaunots afišu namiņš pie Kandavas pasta ēkas09.07.2019

Pirms novada svētkiem jaunu veidolu ieguva arī afišu namiņš, kas atrodas pie Kandavas pasta nodaļas un veikala “ABI3”.

Kā pastāstīja novada  uzņēmējs Jurģis Ābele, kurš veica afišu namiņa restaurāciju, ziņojumu stenda vizuālais veidols maksimāli pietuvināts Pulvertornim, tādējādi izrādot cieņu vēsturiskajam mantojumam. “Gan jumta seguma dakstiņi, gan daļēji arī kokmateriāli veselu gadsimtu jau tikuši izmantoti Kandavas apkārtnē, līdz nonākuši stenda apdarē. Tika ievēroti senatnes būvniecības principi - dakstiņu zemsegumā ir dēļi ar pārlaidumu, vēdināšanu nodrošina robdēlis ar tā laika raksturīgu ornamentālu izgriezumu. Vēja rādītājā iestrādāta jaunā novada grafiskā zīme. Visa koka apdare veikta ar dabīgu lineļļu un lazūru. “

Nākotnē paredzēts namiņam uzstādīt arī stiklotus rāmjus un apgaismojumu.

printēt

Aktuālais Cēres pagastā09.07.2019

Kā pastāstīja Cēres pagasta pārvaldes vadītāja Maija Jēce, Cēres pagasta aktuālākais notikums pagājušajā mēnesī ir Cēres ceļa asfaltēšanas darbi- šobrīd notiek ceļa malu sakārtošana, grāvju rakšana, melnzemes ieklāšana un zāles sēšana. Ir uzsākta asfaltēšanas otrā kārta uz Cēres apvedceļa.

Cēres pamatskolas direktores amatā apstiprināta Ilona Lazdāne. Ar Kandavas novada domes sēdes lēmumu (protokols Nr. no 27.06.2019.)  Cēres pamatskolas direktores amatā ar 2019.gada 1.jūliju apstiprināta līdzšinējā skolas direktores pienākumu izpildītāja Ilona Lazdāne.

No 1.jūlija būs slēgta Cēres pagasta bibliotēka, jo bibliotēkas vadītāja dosies atvaļinājumā.   

printēt Lasīt visu ziņu

Kandavā aizvadītas starptautiskas sacensības superkrosā

07.07.2019 11:00 kur : Mototrase MOTOPARKS KANDAVA

7.jūlijā motoparka “Kandava” trasē risinājās starptautiskas sacensības superkrosā – labākie tika noskaidroti trīs braucienu summā sešās klasēs, kas gan bija apvienotas četrās braucienu grupās.

Prestižākajā MX1 klasē par uzvarētāju kļuva Toms Macuks, kurš uzvarēja pirmajos divos braucienos, bet pēdējā finišēja trešais. Pēc vēl viena konkurenta kritiena un izstāšanās trešajā braucienā otro vietu ieguva igaunis Erhi Kahro, bet trešais palika Luka Nīenhuiss.

MX2 klasē viss goda pjedestāls tika ārzemniekiem – pirmais soms Jēre Hāvisto, otrais lietuvietis Dovids Karka, bet trešais bija Artēmijs Nazarovs no Krievijas. Latviešiem augstāko, piekto, vietu ieguva Ralfs Edgars Ozoliņš.

Veterānu klasē nepārspēts visos trijos braucienos palika Leons Kozlovskis, bet A30 grupā Kandavā labākais bija Raivis Eikmanis.

printēt Lasīt visu ziņu galerija (21)

Kandavas novads pārstāvēts 4. Latvijas Lauku kopienu parlamentā

05.06.2019 - 07.06.2019

No 2019. gada 5. līdz 7. jūnijam Zaļeniekos, Jelgavas novadā notika 4.  Latvijas Lauku kopienu parlaments ar mērķi lauku aktīvās sabiedrības pārstāvju un politikas veidotāju un īstenotāju dialogā identificēt konkrētas rīcības, kas īstenojamas tuvāko divu gadu laikā, lai veicinātu mūsdienīgas un ilgtspējīgas attīstības iespējas Latvijas lauku un mazpilsētu kopienās.  Kandavas novadu parlamentā pārstāvēja Inta Haferberga un Sandra Eimane.

4. Latvijas Lauku kopienu parlamentā tika izstrādāta rezolūciju ar septiņiem galvenajiem virzieniem, kas būtu jāiekļauj visu līmeņu attīstības plānošanas dokumentos. 

printēt Lasīt visu ziņu
Kandavas novada nedēļas notikumi
Pasākumu kalendārs
<>
Kandavas novada ceļu karte.Ziņo par pārkāpumiemLatvija.lvKandavas novada vēstnesisKandavas novada domes ziņas Kurzemes RadioKandavas himna

Jaunākās galerijas


back to top