faceboktwitteryoutubedraugiem.lv
lapas galvaKandavas novads
dzīvo ar garšu!

Novada kolektīvi piedalās 56.Eiropiādē Vācijā 29.07.2019

Zemītes tautas nama vidējās paaudzes deju kolektīvs “ Zemīte” un Zantes kultūras nama folkloras kopa “ Vācelīte” no 17.- 21. jūlijam piedalījās 56. Eiropiādē Frankenbergā ( Edera) Vācijā.

Eiropiāde ir lielākais Eiropas tautas kultūras festivāls, kas katru gadu notiek dažādās Eiropas valstīs. Šī festivāla organizatori ir  apņēmušies saglabāt nemateriālo reģionālās tautas kultūras mantojumu, kas sevī ietver mūziku, deju, dziesmas un tautas tērpus. Lai sasniegtu šo mērķi, dalībnieki kopā  pavada piecas dienas, daloties savā nacionālajā dejā un mūzikā ar draugiem, un uzstājoties ielu koncertos.  Europeade ir piecu dienu ballīte vismaz 5000 dejotājiem, mūziķiem un dziedātājiem kas rada eiropeisku draudzību un vienotību, izmantojot savu dažādību. Festivāla dalībnieki tiekas vasarā, katru gadu citā Eiropas pilsētā, lai pavadītu laiku kopā. Dalībnieki prezentē savu kultūras mantojumu dejā, mūzikā un tērpos. Visā pilsētā grupas visu dienu līdz vēlai naktij dejo, dzied un spēlē savu mūziku,  ģērbušies savos nacionālajos kostīmos. Festivāla dalībnieki  dalās savā reģionālajā kultūrā ar vietējiem iedzīvotājiem un viens ar otru.

printēt Lasīt visu ziņu galerija (8)

Kandavā viesosies satiksmes ministrs Tālis Linkaits25.07.2019

31.jūlijā darba vizītē Kandavā, lai tiktos ar novada domes un ieinteresēto pagastu pārstāvjiem, ieradīsies satiksmes ministrs Tālis Linkaits.

Kandavas novada domes priekšsēdētāja  Inga Priede prezentācijā informēs par ceļu uzturēšanas budžeta apjomu novadā, kā arī par realizētajiem projektiem ceļu infrastruktūras uzlabošanā. Ar ministru tiks diskutēts par novada ceļu stāvokli, par sabiedriskā transporta kustību un citiem aktuāliem jautājumiem.

Viens no galvenajiem problēmjautājumiem ir par valsts reģionālā autoceļa P109 Kandava- Saldus ceļa posma Valdeķi- Zemīte- Zante- Kapukrogs km 4,90-28,60 asfaltēšanu. Šī ceļa pārbūve tika solīta jau iepriekšējās reģionālās reformas laikā un nu ir pagājuši vairāk kā 10 gadi bez uzlabojumiem.

 

printēt

Ieva Annija Stepiņa iekļūst Eiropas jaunatnes Olimpiādes finālsacensībās šķēpa mešanā25.07.2019

Priecīga ziņa šodien no Azerbaidžānas galvaspilsētas Baku, kur no 21. līdz 27.jūlijam notiek Eiropas jaunatnes Olimpiāde. 

Šorīt plkst. 8:00 pēc Latvijas laika uz starta savā pamatdisciplīnā šķēpa mešanā izgāja Kandavas novada Bērnu un jaunatnes Sporta skola skolas/MSĢ audzēkne Ieva Annija Stepiņa, kurai sākās kvalifikācijas sacensības šķēpa mešanā. Šķēpa mešanā startēja pavisam 15 dalībnieces, bet finālsacensībām kvalificējās 12 labākās. 

Ieva ar rezultātu 47.17 m iekļuva finālsacensībās ar astoto labāko rezultātu. Fināls notiek rīt 26.jūlijā plkst. 20:05 pēc vietējā laika (pēc mūsu laika 19:05). 

printēt Lasīt visu ziņu galerija (1)
Kandavas novada nedēļas notikumi
Pasākumu kalendārs
<>
Kandavas novada ceļu karte.Ziņo par pārkāpumiemLatvija.lvKandavas novada vēstnesisKandavas novada domes ziņas Kurzemes RadioKandavas himna

Jaunākās galerijas


back to top