faceboktwitteryoutubedraugiem.lv
lapas galvaKandavas novads
dzīvo ar garšu!

Kandavas novada atklātais čempionāts futbolā, z/s "Arvo" pret Kandava nereāls, Engure pret Mustene17.07.2018

17.jūlija vakarā Kandavas K.Mīlenbaha sporta laukumā notika kārtējā Kandavas novada atklātā čempionāta spēle futbolā, kur spēkiem mērojās Kandava nereāls un z/s "Arvo" komandas. Spraigā cīņā spēle noslēdzās ar rezultātu 2:1, kur uzvaru izcīnīja z/s ''Arvo''

Vārtu autori:

Kandava Nereāls - Ivo Kleinbergs

z/s "Arvo" - Arvis Eimanis, Šverins


Otra spēle notika Engurē, kur pārliecinošu uzvaru izcīnīja Engures komanda uzvarot Musteni. Rezultāts 7:2.

Vārtu autori:

Engure- Rohmans, Meņķevics (2vārti), Bite (2vārti), Leitāns, Kronbergs

Mustene - Kukša, Orbidāns

printēt Lasīt visu ziņu galerija (42)

Kandavas novada atklātais čempionāts futbolā, Pūre pret 'Zaļais serviss' , Mustene pret Kandava nereāls

13.07.2018 20:00 kur : Kandavas Kārļa Mīlenbaha vidusskolas stadions

Šovakar, 13.jūlijā, Pūres sporta laukumā Kandavas novada atklātajā čempionātā futbolā par uzvaru cīnījās Pūres un ''Zaļais serviss" futbolisti, kur savu pirmo uzvaru ar rezultātu 4:2 izcīnīja Pūres komanda.

Otra spēle aizritēja Kandavas K.Mīlenbaha vidusskolas sporta laukumā, kur notika cīņa starp Kandava Nereāls un Mustene komandām, spēle noslēdzas ar rezultātu 2:2.

printēt Lasīt visu ziņu galerija (40)

Ar divām zelta medaļām no sacensībām Igaunijā atgriežas sporta skolas U-18 grupas vieglatlētes16.07.2018

10.jūlijā Igaunijas pilsētā Valgā norisinājās starptautiskas vieglatlētikas sacensības " Valmieras spēles 2018" , kurās piedalījās arī trīs mūsu skolas U-18 grupas vieglatlētes. Izdevās izcīnīt divas zelta medaļas- tāllēkšanā Beāte Stivriniece uzvarēja ar rezultātu 4.81m, bet lodes grūšanā ar jaunu personisko rekordu uzvarēja Ieva Annija Stepiņa, pirmo reizi 3kg lodi raidot tālāk par 13m, šoreiz 13.18metrus.

Vēl viena mūsu skolas audzēkne -Agnese Besikirska iekļuva finālā 100m skrējienā, kur izcīnīja 6.vietu ar rezultātu 13.67 sek. Treneris I.Matīss.

printēt Lasīt visu ziņu galerija (3)

Ir sācies Kandavas novada atklātais čempionāts futbolā 2018!10.07.2018

Pirmie spēļu rezultāti:

  • Pirmo spēli aizvadīja Engures un Pūres futbolisti, kuru spēle noslēdzās ar nešķirtu. Rezultāts 5:5

Vārtu autori: Toms Neilands (2), Edgars Mūrnieks (2), Renārs Staņčiks (Pūre), Edgars Grīnbergs, Edijs Zanders (3), Elvijs Muņķevics (Engure)

  • Otrajā spēlē par uzvaru cīnījās Universālie  sportisti pret Kandava nereāls komandu arī šī spēle noslēdzās ar neizšķirtu. Rezultāts 1:1
  • Trešajā spēlē savu pirmo uzvaru čempionātā izcīnīja Zaļais serviss komanda, kura ar rezultātu 1:0 uzvarēja Šķēdes komandu!

Nākamās spēles:

10.jūlijā Kandavas K. Mīlenbaha vidusskolas sporta laukumā

19:00 Universālie sportisti pret Engure

20:15 Mustene pret Z/S "Arvo"


13.jūlijā Pūres sporta laukumā

19:30 Pūre pret Zaļais serviss

13.jūlijā Kandavas K.Mīlenbaha vidusskolas sporta laukumā

20:00 Mustene pret Kandava nereāls

printēt

Pārbaudes spēle basketbolā Latvijas Nacionālā izlase - Gruzijas Nacionālā izlase U-20 vīrieši

07.07.2018 16:00 kur : Kandavas sporta halle

Aicinām līdzjutējus atbalstīt Latvijas Nacionālo izlasi pārbaudes spēlē basketbolā, kas notiks Kandavas Sporta hallē 7.jūlijā plkst. 16:00!

Velobrauciens uz Kalnmuižas pili04.07.2018

Jau sesto gadu Sporta klubs „Kandava”, ar Kandavas novada domes atbalstu, organizē velobraucienus ar galamērķi kādā novada apskates objektā.  Šoreiz devāmies uz Kalnmuižu. 

Uz starta pieteicās 58 braucēji, bet acīmredzot sliktie laika apstākļi, daudzus nobiedēja, jo braucienā, kura maršruts bija 30 km,  piedalījās 24 dalībnieki.  Kā ierasts, brauciena priekšgalā bija gids Kārlis Mamajs, Kandavas novada ceļus vislabāk pārzinošais, bet kolonnu noslēdza Artūrs Jansons- viss jākontrolē un jāpalīdz atpalikušajiem, ceļā devās arī tehniskās palīdzības auto.

printēt Lasīt visu ziņu galerija (21)

Ar jaunu personisko rekordu Ieva Annija Stepiņa izcīna pārliecinošu uzvaru Talsu novada domes balvu izcīņā29.06.2018

Ar teicamu rezultātu un jaunu personisko rekordu šķēpa mešanā, mūsu skolas audzēkne Ieva Annija Stepiņa uzvarēja  Talsu novada domes balvu izcīņā šķēpa mešanā, kas notika 28.jūnijā jaunatklātajā Talsu stadionā.

Tieši U-18 grupā jaunietēm uz šīm sacensībām bija pieteikušās gandrīz visas labākās šīs grupas šķēpa metējas, ieskaitot LR čempionāta zelta medaļas ieguvēju Nikolu Ozolu ( Ogre) un bronzas godalgas ieguvēju Kristu Sprūdi (Liepāja). Jau ar pirmo metienu Ieva uzrādīja labāko rezultātu. Neskatoties uz mikro traumu, kas traucē pilnvērtīgi izpildīt metienus, Ieva ar katru mēģinājumu uzlaboja savu rezultātu, iegūstot pārliecību pār savām spējām un divos mēģinājumos 500g smagais  šķēps tika raidīts tālāk par 47m, labākajā mēģinājumā pat 47.90m tālu, atstājot N.Ozolu otrajā vietā ( 43.00m).  Ar šādu rezultātu pirms nedēļas LR čempionātā Ieva būtu izcīnījusi pārliecinošu zelta medaļu un ceļazīmi uz Eiropas U-18 čempionātu. 

printēt Lasīt visu ziņu galerija (2)
Kandavas novada nedēļas notikumi
Pasākumu kalendārs
<>
Kandavas novada ceļu karte.Sazinies ar Kandavas novada domiKandavas novada vēstnesisKandavas novada domes ziņas Kurzemes RadioKandavas himna

Jaunākās galerijas


back to top