faceboktwitteryoutubedraugiem.lv
lapas galvaKandavas novads
dzīvo ar garšu!

Roberts Barkāns un puišu komanda izcīna bronzas medaļas Ogres novada atklātajās sacensībās vieglatlētikā 07.02.2018

6.februārī Ogres sporta centra vieglatlētikas manēžā pulcējas U-12 vecuma grupas jaunie vieglatlēti, lai cīnītos par medaļām dažādās vieglatlētikas disciplīnās Ogres novada atklātajās sacensībās vieglatlētikā.

Sacensībās startēja arī Kandavas Bērnu un jaunatnes sporta skolas jaunie vieglatlēti trenera Andreja Grosa vadībā. Tika izcīnītas divas bronzas medaļas. 3.vieta Robertam Barkānam 40m skriešanā, ar rezultātu 6,48 sekundes ( 82 dalībnieku konkurencē). Robertam arī 6. vieta augstlēkšanā ar rezultātu 1,15 metri.

Otru bronzas medaļu izcīnīja puišu stafetes komanda 4 X 150 metros, rezultāts 1:46,23 sekundes. Komandā startēja - R.Barkāns, M.Feldmanis, K.Ešenbergs, K.Asars.

printēt Lasīt visu ziņu galerija (2) galerija (2)

Raivis Garoza izcīna bronzas medaļu lodes grūšanā LR čempionātā vieglatlētikā telpās05.02.2018

2.un 3. februārī Kuldīgas vieglatlētikas manēžā notika Latvijas Republikas čempionāts vieglatlētikā telpās U-20 un U-18 vecuma grupām.

Teicams panākums šajās sacensībās mūsu Murjāņu ģimnāzijas audzēknim Raivim Garozam, kurš U-20 vecuma grupā izcīnīja bronzas medaļu, raidot 6kg smago lodi 14,27metrus tālu.

Diemžēl ne tik veiksmīgs starts mūsu U-18 grupas vieglatlētēm, kas šoreiz nespēja iekļūt fināla astotniekā.

Rezultāti : Ieva Annija Stepiņa 9.vieta lodes grūšanā ar rezultātu 10,84m, Agnese Besikirska 13.vieta 60m ar rezultātu 8.36 sekundes, 13.vieta Beāte Stivriniece tāllēkšanā ar rezultātu 4,65m, Tomass Perera -13.vieta 60m U-20 grupā ar rezultātu 7,47 sekundes, kas ir Tomasa personiskais rekords.

printēt Lasīt visu ziņu galerija (2) galerija (1)

Kandavas novada čempionāts basketbolā, KLT pret RGR01.02.2018

Iesākot februāra mēnesi savu pirmo spēli Kandavas čempionātā basketbolā izspēlēja arī komanda RGR, kura izcīnīja uzvaru pret KLT puišu komandu ar rezultātu 98:56.

Rezultatīvākie spēlētāji: Artis Rudzītis, Emīls Bondarenko un Dāvis Bondarenko

Spēles tehniskais protokols šeit

printēt

Kandavas čempionāts basketbolā, Kandavas BJSS U-19 pret VKLT31.01.2018

31. janvārī tika aizvadīta trešā Kandavas novada čempionāta basketbola spēle, kur par uzvaru cīnījās Kandavas BJSS U19+ pret VKLT puišiem.

Šajā spēlē pārāki izrādījās Kandavas BJSS U19+ puišu komanda, kuri izcīnīja uzvaru ar rezultātu 109:70.

Rezultatīvākie spēlētāji: Kristaps Ozols un Mārcis Radvils.

printēt Lasīt visu ziņu galerija (24)

U-16 zēnu komanda uzvar Ogri, U-13 aizvada sabraukumus Jūrmalā un Ogrē, vieglatlēti startē Kuldīgā31.01.2018

Kārtējās LJBL LR čempionāta spēles basketbolā aizvadījušas Kandavas BJ sporta skolas komandas.

23.janvārī Kandavas sporta hallē mūsu U-16 puiši uzņēma Ogres komandu, kuru pirmajā riņķī jau izdevās uzvarēt. Arī šoreiz pārāki bija mūsu puiši, kas izcīnīja uzaru ar rezultātu 64:50 ( K.Šnikvalds 27p., K.Šenbergs 14p., B.uckis 11p., M.Pelīte 5p., K.Striķis un R.Paņižņiks pa 3p., M.Ķilps 1p., A.Frīdemanis, M.Cīcis). Treneris R.Rozentāls.

Mūsu U-13 zēnu komanda aizadīja divu dienu sabraukumu Jūrmalā, kur četrās spēlēs izcīnīja divas uzvaras un cieta divus zaudējumus.

printēt Lasīt visu ziņu galerija (2)

Kandavas novada čempionāts basketbolā, BJSS U19+ - BJSS U16 30.01.2018

29. janvārī tika aizvadīta otrā Kandavas novada čempionāta basketbola spēle. Tas bija Kandavas sporta skolas dērbijs, U19 puiši pret U16 puišiem.

Spēli mazliet veiksmīgāk sāka U19, bet U16 puiši ieskrējās un ātri vien spēles rezultātu izlīdzināja. Pirmais puslaiks noslēdzās ar rezultātu 42:40, par labu vecākajiem puišiem. Trešā ceturtdaļa bija tikpat interesanta cik pirmais puslaiks, pēc trešās ceturtdaļas rezultāts 57:58 par labu U16. Pēdējā ceturtdaļa iesākās ar U19 komandas izrāvienu un pēc kura tā arī jaunākie puiši nespēja atgūties. Spēle noslēdzās ar rezultātu 87:78 par labu U19 komandai.

Rezultatīvākie spēlētāji Kristers Goldmanis un Kristers Šnikvalds.

Nākamā čempionāta spēle 31. janvārī plkst. 17:00 KLT sporta zālē kurā tiksies KLT ar BJSS U19+ komandu.

printēt Lasīt visu ziņu galerija (20)

Kandavas novada kausa izcīņa florbolā 1. posms

26.01.2018 19:00 kur : Cēres sporta halle

Kandavas novada kausa izcīņas florbolā 1. posms noslēdzies!

26.janvārī Cēres sporta hallē norisinājās kausa izcīņa florbolā, kurā piedalījās 8 komandas.