faceboktwitteryoutubedraugiem.lv
lapas galvaKandavas novads
dzīvo ar garšu!

Kandava/COMPOR piekāpjas Gulbenes bukiem12.04.2018

7.aprīlī Gulbenē mūsu “Kandava/COMPOR” basketbolisti tikās ar Gulbenes Buki/BJSS komandu izšķirošajā spēlē par iekļūšanu ceturtdaļfinālā.

Diemžēl, ceturtdaļfinālā, trešajā spēlē kas bija izšķirošā, lai kandavnieki iekļūtu pusfinālā, “Gulbenes Buki/BJSS" savās mājās pārliecinoši apspēlēja "Kandava/COMPOR" vienību ar rezultātu 95:63. Līdz ar to gulbenieši izcīnīja iespēju spēlēt turnīra pusfinālā, pievienojoties “Valmieras Glass/ViA" un BK Ķekava/Optibet [1], kā arī RSU basketbolistiem, kas radīja sensāciju pārspējot aizvadītā gada čempionus – BK Jelgava/LLU komandu.

Cīņā par iekļūšanu pusfinālā, spēli ar precīzu trejaci uzsāka Raimonds Gabrāns, izvirzot vadībā gulbeniešus. Jau kopš tā brīža mājinieku komanda neatskatījās, strauji audzējot rezultāta pārsvaru. Pirmās ceturtdaļas vidū pēc Ingara Aizpura precīza 3 punktu metiena rezultāta starpība pieauga līdz plus 14 (20:6). Ceturtdaļas beigās veiksmīgāk nospēlēja kandavnieki un rezultāta starpību nedaudz samazināja.

printēt Lasīt visu ziņu galerija (3)

Noslēgusies Rietumu līgas- Kurzemes radio līgas devītā sezona11.04.2018

Noslēgusies devītā Rietumu līgas- Kurzemes radio līgas sezona, kuru organizē Sporta Klubs “Kandava” ar Kandavas novada domes atbalstu.

Finālsacensības šogad norisinājās Kandavā, kur fināla četriniekā iekļuva Bērzi Pluss/Ventspils, LPPP/Nīca, BK Tukums un Pāvilostas novada komandas. Lai gan fināla četriniekā neiekļuva mūsējie- SK Kandava komanda, Kandavas jaunajiem basketbolistiem, kas sekmīgi cīnās arī LJBL, šī bija ļoti vērtīga pieredze. Interesanti, ka finālā neiekļuva Liepājas SSS komanda, kurā spēlē vairāki LBL 1 spēlētāji.

printēt Lasīt visu ziņu

Kandavas novada čempionāts basketbolā, Jaunie veterāni pret Pūre

09.04.2018 19:00 kur : Kandavas sporta halle

Pirmdienas vakarā, 9.aprīlī par uzvaru Kandavas novada čempionātā basketbolā cīnījās "Jaunie veterāni" un "Pūre" komandas. Pēc rezultatīvas spēles abām komandām, pārāki tomēr bija "Jaunie veterāni" basketbolisti, kas izcīnīja uzvaru ar rezultātu 110:76.

Kandavas novada čempionāts basketbolā,BJSS Kandava U16 pret BK Ivetas zirgi

08.04.2018 18:00 kur : Kandavas sporta halle

Svētdien, 8.aprīlī, Kandavas novada čempionātā basketbolā pārliecinošu uzvaru ar 31 punktu pārsvaru izcīnīja BJSS Kandava U16,  uzvarot BK Ivetas zirgi komandu.

Spēle noslēdzās ar rezultātu 78:47.

Kandavas novada čempionāts basketbolā, RGR pluss pret BJSS Kandava U19+

04.04.2018 20:00 kur : Kandavas sporta halle

4.aprīlī Kandavas novada čempionātā uzvaru atkal izcīna BJSS Kandava U19+ atkārtoti uzvarot RGR pluss komandu. Spēle noslēdzās ar rezultātu 94:70

printēt Lasīt visu ziņu galerija (17) galerija (1)

Kandavas novada čempionāts basketbolā, KLT pret Pūre

03.04.2018 19:00 kur : Kandavas Lauksaimniecības tehnikums

3.aprīlī Kandavas lauksaimniecības tehnikuma sporta zālē par uzvaru Kandavas novada čempionātā basketbolā cīnījās KLT un Pūre komandas, kur uzvaru ar 15 punktu pārsvaru ieguva Pūres basketbolisti. Spēle noslēdzās ar rezultātu 71:86