faceboktwitteryoutubedraugiem.lv
lapas galvaKandavas novads
dzīvo ar garšu!

KKSP/Kandava komanda izcīna sudraba medaļu Engures novada čempionātā basketbolā!06.05.2019

6.maijā notika otrā fināla spēle Engures novada čempionātā basketbolā, kur par uzvaru cīnījās KKSP/Kandava un Tukuma sporta skolas basketbolisti. Sīvā cīņā pie uzvaras basketbola čempionātā tika Tukuma sporta skolas basketbolisti, kas dramatiskā cīņā izcīnīja  uzvaru otrajā finālspēlē Kandavā, ar viena punkta pārsvaru pārspējot mūsu KKSP/Kandava komandu! Spēle noslēdzās ar rezultātu 77:78

printēt Lasīt visu ziņu galerija (2)

KKSP/Kandava piedzīvo zaudējumu pirmajā fināla spēlē pret Tukuma sporta skolu02.05.2019

2.maijā Tukumā aizritēja pirmā fināla spēle Engures novada čempionātā basketbolā, kur par uzvaru cīnījās mūsu KKSP/Kandava  un Tukuma sporta skolas basketbolisti. Pirmo puslaiku labāk iesāka mājinieki – Tukuma sporta skolas komanda, bet otrais puslaiks padevās kandavniekiem, rezultātā neļaujot tukumniekiem tikt pie vieglas uzvaras!

KKSP/Kandava 88:92 Tukuma sporta skola

 Sērijas turpinājums būs otrdien, 7.maijā, Kandavā, bet ja nepieciešams – trešā spēle būs 9.maijā Tukumā!

printēt Lasīt visu ziņu

Ar draudzības turnīru atklāj Pūzurgravas Disku golfa parku

27.04.2019 11:00 - 13:30 kur : Pūzurgrava

Sestdien, 27. aprīlī, Kandavas skolu jaunieši kopā ar citiem interesentiem un pilsētas viesiem, kā arī Deviņkalnu Disku golfa parka treneriem, rīkoja draudzības turnīru, kas bija pirmās sacensības jaunizveidotajā Disku golfa trasē Pūzurgravā. Projekts tiek īstenots Eiropas Sociālā fonda projekta PuMPuRS ietvaros.

Sacensībās piedalījās 33 dalībnieki, un tikpat daudz līdzjutēju, kas ieradās, lai pamēģinātu un rastu pirmās iemaņas lidojošo šķīvīšu trāpīšanai grozos no noteiktas distances. Šis, līdz šim mazāk zināmais brīvdabas sporta un brīvā laika pavadīšanas veids, pulcē aizvien vairāk interesentu Latvijā. Tā teikt pamēģini, un “āķis lūpā”. Tas ir ne tikai sporta veids, bet arī jauka atpūtas iespēja aktīviem, kustīgiem cilvēkiem un ģimenēm. Vienlaicīgi tā ir arī līdz šim neizmantotās, gleznainās Pūzrugravas labiekārtošana un “iedzīvināšana”. Jebkurš interesents var izmantot trasi jebkurā laikā. Spēles inventāru (šķīvīšus) var saņemt Kandavas Sporta hallē pie dežuranta.

printēt Lasīt visu ziņu galerija (23)

Kandavnieki startē LSVS Pašvaldību 56. sporta spēļu finālsacensībās27.04.2019

Kandavnieki LSVS Pašvaldību 56. sporta spēļu finālsacensībās Bauskā šautriņu mešanā izcīnīja 5.vietu 10 komandu konkurencē! 

Komandas pārstāvji - Uģis Vītoliņš , Guntars Staris , Ilmārs Dūniņš

Apsveicam un lepojamies! 

printēt

Kandavas Kārļa Mīlenbaha vidusskolas meiteņu basketbola komanda izcīna trešo vietu valstī

23.04.2019

23.aprīlī Saldū norisinājās Latvijas Skolu sporta federācijas (LSSF) rīkotas Latvijas skolu čempionāta fināla sacensības basketbolā 2005.-2006.gadā dzimušajām meitenēm.

Finālsacensībās piedalījās 6 labākās Latvijas skolu komandas, kuras bija izcīnījušas uzvaras savos reģionos. Kandavas Kārļa Mīlenbaha vidusskolas meiteņu basketbola komanda uzvarēja Zemgales reģionā, kur finālā tika pārspēta Ķekavas vidusskola.

Finālā Saldū KKMV meiteņu basketbola komanda ceturtdaļfinālā guva uzvaru pār Ventspils 4.vidusskolu, bet pusfinālā zaudējums Rīgas Āgenskalna ģimnāzijai. Dramatiskā spēlē par 3.vietu KKMV komanda pārspēja Saldus vidusskolu, kura sensacionāli pārspēja Liepājas 5.vidusskolu.

Komandā spēlēja D.Freimane, P.Šenberga, M.Ķilpe, V.Timoško, A.Kārkliņa, T.Zeberiņa un K.Ērvalde.

Noslēgušās Kurzemes kausu izcīņas sacensības šķēpa mešanā.29.04.2019

26.04. Tukuma pilsētas stadionā notika pirmās vasaras sezonas sacensības vieglatlētikā , un kā parasti tās ir Kurzemes kausu izcīņas sacensības šķēpa mešanā , ko organizē Kandavas novada BJSS sadarbībā ar Latvijas Škēpa metēju klubu. Šogad kā sadarbības partneri aicinājām arī Tukuma Vieglatlētikas klubu. Sacensībās piedalījās pavisam 135 jaunie šķēpa metēji no visas Latvijas  , piecās vecuma grupās. 

printēt Lasīt visu ziņu galerija (4)

KKSP/Kandava spēlēs finālā Engures novada čempionātā basketbolā!25.04.2019

Trešā un izšķirošā spēle aizvadīta basketbola čempionāta pusfināla sērijā starp Engures un KKSP/Kandavas komandām! Trešajā spēlē uzvaru izcīnīja kandavnieki, kuri spēles beigās spēja salauzt engurnieku pretestību. Engure – KKSP/Kandava 72:97 (Sērijā 1:2) 

KKSP/Kandava – Roberts Rozentāls (25pts), Kristaps Gotfrīds(25pts), Lauris Zuze (16pts), Artis Rudzītis (10pts) ,Mārcis Grauzermanis (7pts), Ģirts Krautmanis (6pts), Rolands Vilkaušs (6pts),Toms Zilberts (2pts)

printēt Lasīt visu ziņu
Kandavas novada nedēļas notikumi
Pasākumu kalendārs
<>
Kandavas novada ceļu karte.Ziņo par pārkāpumiemLatvija.lvKandavas novada vēstnesisKandavas novada domes ziņas Kurzemes RadioKandavas himna

Jaunākās galerijas


back to top