kandavas_tilts_migla.jpg
dzīvo ar garšu!
  • lat.jpg
  • eng.jpgPiektdiena 10.07.2020
Lija, Olīvija

Kandavas novada vēstnesis
FOTOGALERIJA
VIDEO

Stefānija Neiberga

Stefānija Neiberga – SIA “Saltums Kandavā” valdes priekšsēdētāja.

Kā pieteikumā apbalvojumam, raksta viņas vadītā uzņēmuma darbinieku kolektīvs, Stefānija Neiberga ir brīnišķīgs cilvēks, viņa zina, ka darbs dara darītāju, ar savu rosību, šarmu un eleganci iedrošina apkārtējos labiem darbiem. Jau vairāk nekā 17 gadus viņas vadītais uzņēmums “Saltums”  sniedz ēdināšanas pakalpojumus gan novadā, gan ārpus tā robežām, nodrošinot darbu vairāk nekā 50 novada iedzīvotājiem. Tā tiek radīti neaizmirstami un skaisti svētki, balles, izsmalcināti banketi, kāzu mielasti, dzimšanas dienu svinības un cita veida norises.  Uz Stefāniju vienmēr var paļauties, viss tiks nodrošināts un sagatavots augstākajā līmenī.

2016. gadā Stefānija Neiberga apbalvota nominācijā “Kandavas novada Gada labdaris” par nozīmīgu ieguldījumu novada uzņēmējdarbībā, darba vietu nodrošināšanā iedzīvotājiem un dažāda veida sniegto atbalstu iestādēm un organizācijām.

facebokinstagramtwitteryoutubedraugiem.lv
PASĀKUMU KALENDĀRS

Ziņo par pārkāpumiemLatvija.lvKandavas novada ceļu karte.Piejūra, atkritumu apsaimniekošanaKandavas ceļiKandavas komunalie pakalpojumiVeselību veiconošie pasākumi Kandavas novadā
back to top