pavasara-foto-majas-lapai11mazs.jpg
dzīvo ar garšu!
  • Latviski
  • English
mobile_header2.jpg
Lapas karte
AA+A++
A AAA

Par sakņu dārzu zemes nomas līgumu termiņu pagarināšanu27.03.2024

pexels-greta-hoffman-7728869.jpgIr klāt pavasaris un jaukais laiks vilina atpūsties un darboties dabā. Šādu iespēju piedāvā Kandavas un pagastu apvienība, iznomājot zemi mazdārziņu vajadzībām. Aicinām Kandavas un pagastu apvienības iedzīvotājus, kuriem ar pašvaldību ir noslēgts zemes nomas līgums sakņu dārza ierīkošanai, pārbaudīt nomas līguma termiņu. Pēc jau spēkā esoša noslēgtā zemes nomas līguma termiņa beigām Apvienībā jāiesniedz iesniegums ar lūgumu atkārtoti noslēgt nomas līgumu konkrētajam sakņu dārzam.

Informāciju par zemes nomas līguma termiņiem var saņemt pie Kandavas un pagastu apvienības nekustamo īpašumu pārvaldnieces Evitas Freimanes, sazinoties pirmdienās un ceturtdienās pa tālruni 63107366 vai e-pastu evita.freimane@tukums.lv.

Par brīvajiem zemesgabaliem pilsētas un pagastu teritorijā informāciju var atrast mājaslapā http://kandava.lv/iznomajamie_zemes_gabali.

Iesnieguma veidlapa zemes nomas līguma termiņa pagarināšanai šeit

facebokinstagramtwitteryoutube
PASĀKUMU KALENDĀRS

Latvija.lvKandavas novada ceļu karte.Tukuma novada pašvaldībaAktuālās tirgus izpētesPiejūra, atkritumu apsaimniekošanaKandavas komunalie pakalpojumi
back to top