pavasara-foto-majas-lapai2mazs.jpg
dzīvo ar garšu!
  • Latviski
  • English
Lapas karte
AA+A++
A AAA
PASĀKUMU KALENDĀRS

Kandavā godina jaundzimušos un viņu ģimenes

12.05.2024 14:00

2024-05-12-kandavas-mamindienas-koncerts-el-foto-66.webpMātes dienā, 12.maijā Kandavas Promenādē izskanēja sirsnīgs koncerts, kura laikā tika godināti 2023.gadā Kandavas un pagastu apvienības teritorijā dzimušie bērniņi ar ģimenēm. Tradīcija, godināt un svinīgi uzņemt mūsu saimē jaundzimušos, pēc četru gadu pārtraukuma, Covid ierobežojumu dēļ un pēc novadu apvienošanas izmaiņām, Kandavā atkal atdzimusi. Jauno vecāku vidū ļoti gaidīta un iemīļota!

Šogad, piedaloties kuplam gaviļnieku un klausītāju skaitam, saules apmīļots, koncerts izskanēja Kandavas Promenādē. Pasākumu rīkoja Kandavas Kultūras nams ar vadītāju Kristīni Broku-Meļķi, viņa arī Kandavas un Talsu bērnu ansambļa “Tonis” vadītāja, sadarbībā ar Kandavas un pagastu apvienības vadītāju Jāni Mazitānu. Piedalījās arī pasākuma krustmāte, Tukuma novada Dzimtsarakstu nodaļas vadītājas vietniece Maija Zariņa, kura savulaik izauklēja un īstenoja dzīvē šo jauko tradīciju, sveikt pašus mazākos Kandavā.

Koncertā izskanēja pazīstamās mūziķes Lailas Ilzes Purmalietes speciāli šim koncertam radītās dziesmas “Es, māmulīt, pie tavas rokas” pirmatskaņojums. Dziesmas teksta autore kandavniece un dzejniece Dagnija Gudriķe, to komponējusi Laila Ilze Purmaliete.

Tā bija brīnišķīga pēcpusdiena sirsnīgi ģimeniskā gaisotnē, mirkļi kas bez ziediem zied! Ceram šo tradīciju iedibināt par stabilu mūsu vērtību un tikties šādā pasākumā arī nākamgad!

Foto: Edgars Lācis

back to top