pavasara-foto-majas-lapai8mazs.jpg
dzīvo ar garšu!
  • Latviski
  • English
Lapas karte
AA+A++
A AAA
PASĀKUMU KALENDĀRS

Kandavas novada amatierteātru Ražas svētki

20.10.2018 12:00

dsc_0263.jpg20.oktobrī Vānes kultūras namā uz ikgadējiem amatierteātru Ražas svētkiem pulcējās visi novada amatierteātri un arī draugu kolektīvs Šķēdes Dailas teātris.

Aktierus un režisorus svētkos sveica Kandavas novada domes priekšsēdētāja Inga Priede, izsakot cerību, ka nākamajā gadā pagastu teātriem pievienosies arī Kandavas amatierteātris, lai būtu kā pienākas- pa teātrim, ne tikai visos pagastos, bet arī novada centrā. Priekšsēdētāja novēlēja visiem būt atvērtiem, interesantiem un priecīgiem, jo dzīve ir teātris un teātris ir dzīve. Sveicienus un ziedus bija atvedis arī novada kultūras un sporta pārvaldes vadītājas vietnieks Roberts Rozentāls, jeb kā sacīja pasākuma vadītāja Eva Bērziņa, kulturāls sportists, kurš pateicās amatierteātriem par veiksmīgi aizvadīto sezonu un iestudētajām izrādēm, aicinot visus uzturēt možu un sportisku garu.

 Savukārt, pagasta pārvaldes vadītāja Daina Priede, sacīja, ka ja viņa var no visas sirds izsmieties gan par Matkules, gan Cēres un citu pagastu veidotajām izrādēm, tad droši var teikt, ka izrāde ir izdevusies, un paldies aktieriem par to! Viņa bija sarūpējusi cienastu no sava dārza, aicinot visus dalīties mīlestībā ar šo cienastu, kas sarūpēts no sirds.

Visi amatierteātri bija sagatavojuši kopīgu izrādi “Sprīdītis”,  katrs kolektīvs pa ainai. Tas bija interesanti un savdabīgi, gan klasiski, gan modernisma stilā un pat pantomīmas izpildījumā.

back to top