faceboktwitteryoutubedraugiem.lv
lapas galvaKandavas novads
dzīvo ar garšu!

Kandava/COMPOR iekļūst ceturtdaļfinālā28.03.2018

27.martā fantastiskā atmosfērā komandai Kandava/COMPOR aizvadīta 1/8 fināla atbildes spēle pret LU/BS Rīga.

“Pirmajā spēlē Rīgā bijām iekrājuši 11 punktu handikapu, bet savās mājās domājām tikai par uzvaru.

Spēles sākums padevās veiksmīgs, jo spējām turēties nelielā vadībā, parādot, ka nedosim viesiem iespēju domāt par uzvaru divu spēļu summā. Ceturtdaļas izskaņā izdevās trāpīt divus tālmetienus un pēc pirmajām desmit minūtēm 25:18, divu spēļu summā pat +18. Taču otrajā ceturtdaļā radījām problēmas paši sev, ko veiksmīgi izmantoja viesi un pārņēma spēles iniciatīvu. Darbojāmies neveiksmīgi aizsardzībā un pēc puslaika jau -1, radot LU cerību arī par divu spēļu summu. Pirms otrā puslaika tablo vēstīja 43:44.

printēt Lasīt visu ziņu galerija (85)

Novada deju kolektīvi piedalās Tukuma apriņķa skatē27.03.2018

24.martā Slampes kultūras pilī notika XXVI Vispārējo latviešu Dziesmu un XVI Deju svētku deju lieluzveduma “Māras zeme” repertuāra pārbaudes skate, kurā piedalījās seši mūsu novada deju kolektīvi.

Vislabākos panākumus skatē uzrādīja Kandavas kultūras nama jauniešu deju kolektīvs “Imuliņa”, kura dejotprasme tika novērtēta ar 43,8 punktiem, kas deva  I. pakāpi. Kolektīva vadītāja Andra Eimane.  Pirmo pakāpi ar 52,9 punktiem ieguva arī Kandavas kultūras nama vidējās paaudzes deju kolektīvs “Ozolāji”, vadītājs Gatis Frīdenbergs. 

printēt Lasīt visu ziņu galerija (6)

Ansamblis “DO-RE-MI” iegūst 1. pakāpi Kurzemes reģiona skatē26.03.2018

25.martā Kuldīgā notika pēdējā no Latvijas vokālo ansambļu konkursa II. kārtas skatēm. Šajā konkursa kārtā piedalījās divi Kandavas novada jauktie vokālie ansambļi - Valdeķu kultūras nama ansamblis “DO-RE-MI” un Kandavas kultūras nama senioru ansamblis “Vīgriezes”.

 Ļoti labu sniegumu parādīja ansamblis “DO-RE-MI” iegūstot I. pakāpes diplomu ar 41,10 punktiem. Latvijas mērogā  pavisam startēja 31 jauktais vokālais ansamblis, un valdeķnieki ir desmitie labākie republikā.

printēt Lasīt visu ziņu

Novadā piemin Komunistiskā genocīda upurus

25.03.2018

25.martā novadā notika Komunistiskā genocīda upuru piemiņai veltīti pasākumi Kandavā, Matkulē un Zantē.

Dienas ieskaņā atceres pasākuma dalībnieki devās uz Kandavas staciju, kur notika piemiņas brīdis un ziedu nolikšana pie Represēto akmens. Pēc tam atceres brīdis notika Kandavā pie Represēto piemiņas akmens.

Latvijas politiski represēto apvienības Kandavas nodaļas vadītājs Pēteris Briedis pateicās visiem klātesošajiem par dalību atceres brīdī un aicināja pieminēt tos vairākus tūkstošus cilvēku, kuri tika izsūtīti un neatgriezās Dzimtenē. Zemītes draudzes mācītājs Vilnis Auziņš pieminēja astoņdesmit trīs Kandavas novada iedzīvotājus, kuri no izsūtījuma dzimtajās mājās tā arī neatgriezās.

printēt Lasīt visu ziņu galerija (27)

Par atkritumu savākšanas līgumu pārslēgšanu martā un aprīlī28.02.2018

SIA “Atkritumu apsaimniekošanas sabiedrība “Piejūra”” aicina novada iedzīvotājus un juridiskās personas martā un aprīlī pārslēgt atkritumu savākšanas līgumus!

Aprīlī atkritumu apsaimniekošanas līgumus noslēgt varēs Kandavā, Kūrorta ielā 1B (Biedrības “Abavas ielejas attīstības centrs” telpās) otrdienās (izņemot 3.aprīli) un ceturtdienās 9:00 - 17:00 (pusdienas pārtraukums no plkst. 12.00 -13.00). 

Martā atkritumu apsaimniekošanas līgumus Kandavā var noslēgt:

26. martā no plkst. 10:00 – 19:00
27. martā no plkst. 9:00 – 17:00
29. martā no plkst. 9:00 – 16:00

Pusdienas pārtraukums no plkst. 12.00 -13.00

printēt Lasīt visu ziņu

Kandavas novada Kooperatīvai krājaizdevu sabiedrībai ievēlēta jauna valde

24.03.2018 10:00 kur : Kandavas kultūras nams

24.martā Kandavas kultūras namā notika ikgadējā Kandavas novada Kooperatīvā krājaizdevu sabiedrības biedru kopsapulce, kurā izvērtēja sabiedrības aizvadītā gada darbu un ievēlēja jaunu valdi.

Jaunais valdes sastāvs: priekšsēdētāja Līga Frīdemane un valdes locekles Iveta Pāža un Inta Haferberga. Kredītkomiteja: Skaidrīte Šneidere, Aira Čabaja un Sarmīte Brencsone. Revīzijas komisija: Laimonis Āboltiņš, Vija Dembovska un Skaidrīte Celmiņa.

Sapulci vadīja Kandavas novada domes priekšsēdētājas vietniece Gunda Cīrule, sapulcē tika apstiprināts pārskats par KNKKS 2017.gada saimnieciskās darbības plāns un gada pārskats, auditorfirmas ziņojums, 2018.gada budžets un saimnieciskās darbības plāns un apspriesti citi ar sabiedrības darbību saistīti jautājumi.

printēt Lasīt visu ziņu galerija (8)

Kandavas internātvidusskolas 60 gadu jubilejas salidojums "Krāsainie sapņi"

25.08.2018 18:00 kur : Kandavas internātvidusskola

Š. g. 25. augustā plkst. 18:00 notiks Kandavas internātvidusskolas 60 gadu jubilejas salidojums "Krāsainie sapņi". 

Sekojiet reklāmai!

printēt Lasīt visu ziņu
Kandavas novada nedēļas notikumi
Pasākumu kalendārs
<>
Kandavas novada ceļu karte.Sazinies ar Kandavas novada domiKandavas novada vēstnesisKandavas himna

Jaunākās galerijas


back to top