faceboktwitteryoutubedraugiem.lv
lapas galvaKandavas novads
dzīvo ar garšu!

Kandavas PIUAC turpina uzņemt dalībniekus neformālās izglītības grupās12.10.2017

Kandavas Pieaugušo izglītības un uzņēmējdarbības atbalsta centrs turpina uzņemt dalībniekus šādās neformālās izglītības grupās:

Datorzinības (ar priekšzināšanām)

Lektore – Indra Bāliņa

Kursu ilgums -  24 stundas

Maksa 1 dalībniekam – 35 Eiro (ar PVN)

Pieteikties pa tālruni 28618612, 26379703 vai rakstot uz e pastu liene.snikvalde@inbox.lv, norādot vārdu, uzvārdu un telefonu. Nodarbības sāksim, kad grupa būs nokomplektēta. Mācības notiek Kandavas K.Mīlenbaha vidusskolā. Grupas no 8-12 cilvēkiem.

printēt Lasīt visu ziņu

Kandavas Pieaugušo izglītības un uzņēmējdarbības atbalsta centrs aicina uz konsultācijām par projektu ‘’Nodarbināto personu profesionālās kompetences pilnveide” 12.10.2017

Kandavas Pieaugušo izglītības un uzņēmējdarbības atbalsta centrs aicina uz konsultācijām par projektu ‘’Nodarbināto personu profesionālās kompetences pilnveide”  Kandavas novada pagastu uzņēmējus un personas vecumā no 25 gadiem līdz neierobežotam vecumam(neatkarīgi no izglītības), kas ir nodarbinātas.  Projekta ietvaros nodarbinātie var iegūt jaunu kvalifikāciju vai papildināt jau esošo.

Zemītes pagastā – 16.oktobrī plkst.18.00

Vānes pagastā – 17.oktobrī plkst. 16.00

printēt Lasīt visu ziņu

Atgādinājums nekustamā īpašuma nodokļa maksātājiem11.10.2017

Kandavas novada ģerbonis

Kandavas novada ģerbonis

Kandavas novada dome atgādina, ka tuvojas  2017. gada nekustamā īpašuma nodokļa nomaksas ceturtais maksāšanas  termiņš 15.11.2017.

Lūgums visiem nodokļu maksātājiem pārliecināties vai visi maksājumi veikti savlaicīgi un nav uzkrājies nodokļu parāds par iepriekšējiem maksāšanas periodiem, (iepriekšējiem gadiem, kā arī par 1.ceturksni, kur samaksas termiņš bija 31.03.2017. par 2.ceturksni-  samaksas termiņš bija 15.05.2017. un par 3.ceturksni- termiņš 15.08.2017.),  jo par katru nokavēto dienu tiek aprēķināta nokavējuma nauda 0,05 % apmērā no nenomaksātās nodokļu summas.

printēt Lasīt visu ziņu

Iznācis "Kandavas Novada Vēstnesis" oktobra numurs11.10.2017

Iznācis Kandavas novada domes informatīvā izdevuma "Kandavas Novada Vēstnesis" oktobra numurs. 

Izdevuma elektronisko versiju lasīt šeit

 

printēt

Informatīvā izdevuma “Kandavas Novada Vēstnesis” vizuālais un saturiskais novērtējums

APTAUJAS REZULTĀTI

Lai pilnveidotu informatīvā izdevuma "Kandavas Novada Vēstnesis" vizuālo un saturisko veidolu, Kandavas novada dome aicināja iedzīvotājus izteikt viedokli un sniegt priekšlikumus izdevuma pilnveidošanai. Iedzīvotāji tika aicināti izteikt viedokli no 2017.gada 12.jūnija līdz 1.augustam, aizpildot aptaujas anketu elektroniski vai papīra formā. Elektroniskā aptaujas anketa bija pieejama Kandavas novada pašvaldības mājas lapā www.kandava.lv, kā arī informācija par to tika publicēta pašvaldības sociālajos tīklos Facebook.com un Draugiem.lv. Anketu papīra formā bija iespējams saņemt Kandavas novada domē, Kandavas novada pagastu pārvaldēs un informatīvā izdevuma “Kandavas Novada Vēstnesis” jūlija numurā. Aptaujā kopumā savu viedokli izteica 178 iedzīvotāji, no tām derīgas bija 177 anketas. 156 respondenti anketu aizpildīja elektroniski un 21 iesniedza drukātā formā. No 177 respondentiem aptaujas anketu aizpildīja 32 vīrieši un 145 sievietes. Vidējais respondentu vecums 47 gadi.

Turpmākajās rindkopās atspoguļots veiktās aptaujas rezultātu kopsavilkums.

printēt Lasīt visu ziņu

Kandavas jaunieši piedalās Sociālo inovāciju centra apmācībās Lietuvā10.10.2017

Apmācības ’’Social Innovation HUB’’ norisinājās no 27. septembra līdz 4. oktobrim mācību centrā ’’Daugirdiškes’’, Lietuvā.

Latviju pārstāvēja pieci jaunieši. Pateicoties ’’Kandavas Partnerība’’ ieteikumam tajās piedalījās arī mūsu jaunieši Ketija Morāne un Gints Kļava. Tika iegūta vienreizēja iespēja iepazīties ar dažādiem jauniešiem, kā arī sastapt Latvijas lielisko šova komandu ’’Street Warriors’’. Šīs septiņu dienu apmācības pulcēja interesentus no Norvēģijas, Latvijas, Lietuvas, Polijas, Īrijas un Bulgārijas, lai veicinātu savstarpēju sadarbību Eiropā, kā arī, lai dotu iespēju iegūt zināšanas uzņēmējdarbībā, biznesa veidošanā un arī darbā ar jauniešiem.

printēt Lasīt visu ziņu

Noslēgusies orientēšanās sporta sezona 201709.10.2017


26.septembrī tika aizvadīta orientēšanās seriāla „Silva” noslēguma kārta. Sezonā vismaz vienā kārtā piedalījās 12 sporta kluba „Kandava” biedri. Kopvērtējumā pirmās vietas izcīnīja Inese Vēciņa(grupa S60) un Ivars Vēciņš(V70); otrajā vietā – Anita Dundure (S50), bet trešajā – Ilze Skribāne (S40). Vēl „olimpiskajā sešiniekā” iekļuva Gunta Vēciņa, Dace un Jānis Rudēvici.

2.oktobrī Kandavā norisinājās cita orientēšanās seriāla - „ZigZag” kārta. Lai gan dalībnieku varēja būt vairāk, sacensībās piedalījās arī sportisti no Talsu, Kuldīgas un Saldus novadiem. Pirmo reizi ar orientēšanās sportu iepazinās Kandavas multifunkcionālā jaunatnes iniciatīvu centra „Nagla” pārstāvji. Savus aizbilstamos distancē pavadīja centra vadītāja Ieva Ozoliņa. Ļoti iespējams, ka šī nebija viņu pēdējā orientēšanās distance.

printēt Lasīt visu ziņu galerija (9)

Seminārs par veselīgu uzturu Zantē09.10.2017

Kandavas novada dome informē, ka 14. oktobrī no pulksten 16:00 līdz 19:00 seminārs par veselīgu uzturu norisināsies Zantes ģimenes krīzes centrā.

 Ieeja no pasta puses. Seminārs ir bez maksas!

printēt

Kandavas novads starptautiskā dizaina izstādē “Design Isle 2017”

06.10.2017 - 08.10.2017

No 6. līdz 8. oktobrim Ķīpsalā notika Rīgas starptautiskā dizaina izstāde „Design Isle 2017”. Tajā varēja apskatīt Baltijas dizaina uzņēmumu, profesionāļu un studentu rūpnieciskā, modes, vides, interjera, foto un grafiskā dizaina darbus. Kandavas novadu šajā izstādē pārstāvēja radošu cilvēku - mākslinieku un uzņēmēju komanda.

“Kandavas keramikas ceplis” piedāvāja dažādus dekoratīvus un praktiskus keramikas izstrādājumus interjeram – grīdas vāzes, puķu podus un virtuves trauku komplektus. Katrs priekšmets ir izgatavots ar rokām un pieejams tikai vienā eksemplārā. “Kandavas keramikas ceplī” darbojas jaunā māksliniece, keramiķe Linda Romanovska, kura, izmantojot senu keramikas izgatavošanas tehnoloģiju, izgatavo mūsdienīgas, skaistas keramikas lietas. 

printēt Lasīt visu ziņu galerija (23)

Aptauja par transporta kustību Lielā ielā Kandavā04.10.2017

Lai noskaidrotu iedzīvotāju viedokli par transporta kustību Lielā ielā Kandavā, Kandavas novada dome aicina iedzīvotājus izteikt viedokli.
Aptaujā ir 1 jautājums un tā ir anonīma, tajā iegūtie dati tiks izmantoti tikai apkopotā veidā. 

Aptaujas norises laiks līdz š.g. 31.oktobrim.

Aptauja pieejama šeit: http://www.visidati.lv/aptauja...

printēt

Zemītes skola piedalās pārtikas programmā “Ēdam atbildīgi”06.10.2017

Šogad Zemītes pamatskolas skolēni, skolotāji un darbinieki ņem līdzdalību programmā „Ēdam atbildīgi!”, kas  ir starptautiska, uz rīcību orientēta mācību programma.  

Pirmais ražas nedēļas pasākums “Ēd veselīgi! Dzīvo laimīgi!” jau noticis.  Nedēļā pirms Miķeļiem zemītnieki vāca augļus un dārzeņus, veidoja miķelīšu izstādi, vides objektus “Latvju raksti” un pētīja augu garšas, to saderības, lai katrā klašu grupā un bērnudārzā pagatavotu sev mīļākos salātus. Pēcpusdienā visi pulcējās skolas zālē, lai prezentētu savu veikumu, kā arī pastāstītu par izvēlēto produktu devumu veselības nostiprināšanā. Veselīgās salātu smaržas piepildīja visu skolu un tā vien kārdināja garšas kārpiņas. Salātu daudzveidība neatstāja vienaldzīgu nevienu, jo katrs varēja izvēlēties savu favorītu. Tā uz mēles tika “Vitamīnu bumba”, “Zaķīša gardums”, “Kāpostu un ābolu salāti” un citi gardumi. Visi augi bija no pašu dārziem.

printēt Lasīt visu ziņu galerija (20)

Satiksmes organizēšana Sabiles ielā Kandavā 6. oktobrī28.09.2017

Satiksmes organizēšana Sabiles ielā Kandavā asfaltbetona seguma ieklāšanas laikā 6. oktobrī.

Kartes lielākā izmērā skatīt šeit

printēt
Kandavas novada nedēļas notikumi
Pasākumu kalendārs
<>
Kandavas novada ceļu karte.Sazinies ar Kandavas novada domiKandavas novada vēstnesisKandavas novada domes ziņas Kurzemes RadioKandavas himna

Jaunākās galerijas


back to top