faceboktwitteryoutubedraugiem.lv
lapas galvaKandavas novads
dzīvo ar garšu!

Aktualitātes Kandavas novadā no 13.jūnija līdz 27.jūnijam

11.jūnija spēcīgā krusa, kas skāra Kurzemi, tajā skaitā arī Kandavas novadu, dažviet pilnībā nopostījusi graudaugu sējumus. Kandavas novada dome aicina novada zemniekus, kuriem ir nodarīti būtiski postījumi un nepieciešama palīdzība bojājumu novēršanā, sazināties ar Kandavas novada domes uzņēmējdarbības speciālisti Ivetu Pāžu, lai kopīgi rastu risinājumu esošajai situācijai (T. 29186169 vai e-pastā iveta.paza@kandava.lv). Vienlaikus atgādinām, ka apdrošināšana ir vienīgais instruments, ar ko mazināt riskus šādos gadījumos.  

 

Komunistiskā genocīda upuru piemiņas dienas pasākumi Kandavas novadā 14.jūnijā:

12:00 Matkules represēto piemiņas vietā;

14:30 Ziedu nolikšana Kandavas stacijā (autobuss aties no Depo laukuma Kandavā plkst. 14:15);

15:00 Piemiņas brīdis pie Represēto akmens Kandavā.

 

printēt Lasīt visu ziņu

Kandavā tiks uzsākti ūdenssaimniecības attīstības būvdarbi12.06.2019

Pašvaldības kapitālsabiedrība SIA „Kandavas komunālie pakalpojumi” saņēmusi finansējuma atbalstu no Valsts kases projekta „Ūdenssaimniecības pakalpojumu attīstība Kandavā, II kārta” (Identifikācijas Nr. 5.3.1.0/17/I/031) darbību īstenošanai un plāno jau jūlijā uzsākt ūdenssaimniecības paplašināšanas būvdarbus Kandavas pilsētā.

2019.gada 23.aprīlī, SIA „Kandavas komunālie pakalpojumi” Iepirkumu komisija pieņēma lēmumu par būvdarbu iepirkuma (Iepirkuma id.Nr. KKP/2019/1) rezultātiem un piešķīra līguma slēgšanas tiesības pretendentam AS „UPB”, Reģ. nr. 42103000187 par līguma summu EUR 847 252,08 (bez PVN). Būvdarbu līgumu plānots parakstīt līdz š.g. 18.jūnijam, kad notiks pirmā būvdarbu sapulce par ūdens un kanalizācijas tīklu paplašināšanas darbu uzsākšanu. Projekta ietvaros paredzēts veikt kanalizācijas un ūdensapgādes tīklu paplašināšanu Kandavas pilsētas Lāčplēša, Skolas, Parka, Sabiles, Kurzemes, Vidzemes, Uzvaras, Lielā, Raiņa un Tūju ielās. Būvdarbi jāpabeidz līdz 2020. gada pavasarim.

Iedzīvotāji, kuri izteikuši vēlēšanos šī projekta ietvaros pieslēgties centralizētajai kanalizācijai, tiek aicināti plānot savas nepieciešamās darbības pieslēgumu īstenošanai. Atgādinām, ka saskaņā ar pašvaldības saistošajiem noteikumiem Nr.23 „Kandavas novada pašvaldības līdzfinansējuma piešķiršanas kārtība nekustamo īpašumu pieslēgšanai centralizētajiem ūdensapgādes vai kanalizācijas tīkliem”, iedzīvotājiem tiek piedāvāti atvieglojumi finanšu jomā.

printēt Lasīt visu ziņu

Kandavas novada 17.atklātā olimpiskā diena pirmsskolas vecuma bērniem

06.06.2019 10:00 kur : Kandavas Kārļa Mīlenbaha vidusskolas stadions

6.jūnijā Kandavas K.Mīlenbaha vidusskolas stadionā aizritēja jau 17.atklātā olimpiskā diena pirmsskolas vecuma bērniem. Olimpiskā dienā katrs no dalībniekiem piedalījās 4 disciplīnās - skriešanas distance, tāllēkšana, basketbola metieni un futbola sitieni. Sacensībās piedalījās bērni no Kandavas, Cēres, Zemītes, Vānes un Pūres.

printēt Lasīt visu ziņu galerija (33)

Paziņojums par Tukuma novada teritorijas plānojuma 2011.–2023.gadam grozījumu pilnveidotās redakcijas (2.0) publisko apspriešanu 10.06.2019

Saskaņā ar Tukuma novada domes 2019. gada 30. maija lēmumu Nr.7, 6.§ "Par Tukuma novada teritorijas plānojuma grozījumu pilnveidotās redakcijas iesniegšanu" publiskajai apspriešanai nodota Tukuma novada teritorijas plānojuma 2011.–2023. gadam grozījumu pilnveidotā redakcija (2.0).

Publiskās apspriešanas termiņš: no 2019. gada 10. jūnija līdz 2019. gada 8. jūlijam.

Publiskās apspriešanas laikā ar teritorijas plānojuma grozījumu pilnveidoto redakciju iespējams iepazīties:

Publiskās apspriešanas sanāksme notiks 2019. gada 2. jūlijā plkst. 18.00 Tukuma novada pašvaldībā, Talsu ielā 4, Tukumā.

Publiskās apspriešanas laikā papildus informāciju par Tukuma novada teritorijas plānojuma 2011.–2023. gadam grozījumu pilnveidoto redakciju iespējams iegūt Tukuma novada pašvaldības Arhitektūras nodaļā Tukumā, Talsu ielā 4.

printēt Lasīt visu ziņu

Populāru solistu vasaras lielkoncerts “Vienā elpā” Kandavā10.06.2019

28.jūlijā Kandavas Ozolāju estrādē un pēc tam arī citviet Latvijā izskanēs krāšņs lielkoncerts “Vienā elpā”, kurā piedalīsies dziedātāji Aija Andrejeva, Igo, Ieva Kerēvica, Agnese Rakovska, Ingus Pētersons un Atis Ieviņš, Vidzemes kamerorķestris (diriģents Andris Veismanis) un instrumentālā grupa Jāņa Strazda vadībā. Koncertos īpaši tiks svinēta dziedātāja Ingus Pētersona 60 gadu jubileja.

Ieskicējot gaidāmo koncertu, programmas muzikālais vadītājs Jānis Strazds saka: “Šajā koncertprogrammā piedalās ļoti kolorīti un daudzpusīgi dziedātāji, un arī viņu dziedātās dziesmas un repertuārs ir īpašs. Lelākā daļa no šīm dziesmām ir publikai ļoti labi zināmas un tādas, ko cilvēki vienmēr koncertos no šiem dziedātājiem grib dzirdēt. Pagaidām varu atklāt, ka Aija un Atis vienosies “Opus Pro” dziesmā “Tu un es”, skanēs Aijas dziedātās “Blēņas” no viņas beidzamā CD; Agnese Rakovska dziedās Raimonda Paula dziesmu “Vienaldzības”, kas tik labi piestāv viņas balsij; Igo – grupas “Remix” hītu “Dzeltenās kurpes”, Atis  Ieviņš – labi zināmo grupas “Līvi” dziesmu “Es karājos tavā bizē”, Ingus Pētersons – “Ar mīlestības pinekļiem” no sava zelta repertuāra... Manuprāt, šī ir lieliska, viegla un vasarīga koncertprogramma, kuras krāsainajās un dažādajās dziesmās katrs atradīs kaut ko priekš sevis – gan pārdomām, gan izklaidei un arī līdzi dziedāšanai.”

printēt Lasīt visu ziņu

Kandavas novada domes ziņas Kurzemes Radio12.06.2019

13. jūnijā plkst. 9:30 Kurzemes Radio skanēs Kandavas novada domes ziņas. 

Atgādinām, ka Kandavas novada domes ziņas Kurzemes radio skan 2x mēnesī- katra mēneša otrajā un ceturtajā ceturtdienā plkst. 9:30. 

Esi informēts par jaunumiem un aktualitātēm novadā!

Kandavas novada domes ziņu arhīvs šeit

printēt

Turpinās aktivitātes projektam “Pats savam saimes galdam” 10.06.2019

28.maijā projekta “Dari, baudi, dalies Kandavas novadā 2019”  dalībniekiem notika informatīvi izglītojoša aktivitāte - izglītojoša lekcija par dārzeņu, sēšanu, stādīšanu, audzēšanu un praktiskie paraugdemonstrējumi koku un krūmu kopšanā un apgriešanā  SIA Pūres dārzkopības pētījumu centrā (Pūres DPC).  

Aktivitātes pirmajā daļā dalībnieki tika iepazīstināti ar augu seku plānošanu mazdārziņos. Tika stāstīts par savstarpēji draudzīgiem un saderīgiem dārzeņiem, kuru “kaimiņu būšana” labvēlīgi ietekmē to augšanu un ražību. Protams, tika apskatītas arī dažādas likstas dārzeņu audzēšanā, kuras var ietekmēt vai par sagandēt gaidāmo pozitīvo vasaras darba rezultātu.

printēt Lasīt visu ziņu galerija (11)
Kandavas novada nedēļas notikumi
Pasākumu kalendārs
<>
Kandavas novada ceļu karte.Ziņo par pārkāpumiemLatvija.lvKandavas novada vēstnesisKandavas novada domes ziņas Kurzemes RadioKandavas himna

Jaunākās galerijas


back to top