1-attels.jpg
dzīvo ar garšu!
  • Latviski
  • English
Lapas karte
AA+A++
A AAA

Aivars Dainis Freimanis

8aivars-dainis-freimanis.jpgAivars Dainis Freimanis- Kandavas Lauksaimniecības tehnikuma direktora vietnieks praktiskajā apmācībā.

Kopš 1976.gada Aivara Daiņa dzīves un darba gaitas saistītas ar Kandavu, kad viņš pēc Latvijas Lauksaimniecības akadēmijas beigšanas atnāca strādāt uz Kandavas tehnikumu. Ieguldījis lielu darbu tehnikuma praktisko mācību aprīkojuma modernizēšanā. Savus pienākumus vienmēr veic godprātīgi un atbilstoši savai kompetencei un darba pieredzei. Ir cilvēks ar augstu atbildības sajūtu. Sabiedrisks, atvērts, labs organizators, redz lietu kopsakarības un ciena citu darbu. Prot risināt problēmas mierīgā ceļā, toleranti, ir cilvēks ar lielisku humora izjūtu.

2016. gadā Aivars Dainis Freimanis apbalvots ar Kandavas novada Pateicību par ilggadīgu un apzinīgu darbu un ieguldījumu Kandavas Lauksaimniecības tehnikuma izaugsmē.

facebokinstagramtwitteryoutubedraugiem.lv
PASĀKUMU KALENDĀRS

Latvija.lvKandavas novada ceļu karte.Tukuma novada pašvaldībaAktuālās tirgus izpētesPiejūra, atkritumu apsaimniekošanaKandavas komunalie pakalpojumiVeselību veiconošie pasākumi Kandavas un pagastu apvienības teritorijā
back to top