vejsparns.jpg
dzīvo ar garšu!
  • lat.jpg
  • eng.jpgTrešdiena 27.05.2020
Loreta, Dzidra, Gunita, Dzidris

Kandavas novada vēstnesis
FOTOGALERIJA
VIDEO

Daina Eversone

Daina Eversone par Zantes pagasta feldšeri strādā kopš 1974.gada līdz pat šai dienai, vairāk nekā 40 gadus un 10 gadus mediķa pienākumus pilda arī Zantes ģimenes krīzes centrā.  Daina ir pieredzes bagāta mediķe, kura no sirds sniedz kvalificētu palīdzību un padomu. Sarunās ar kolēģiem un klientiem valda draudzīga gaisotne. Ar savu gādību, centību, sirsnību un atsaucību iemantojusi cilvēku atzinību. Cilvēki par Dainu saka, ka viņa ir iejūtīga, atsaucīga un laipna.

Arī Zantes novada pamatskolas ikdiena nav iedomājama bez atsaucīgās un labestīgās pagasta feldšerītes Dainas. Viņa ir cilvēks uz kuru var paļauties kritiskās situācijās, kurās citi bieži apjūk. Arī tad, ja noticis kas neparedzēts, Daina spēj nomierināt ikvienu. Veicot savus darba pienākumus, viņa atradīs zāles, taču ne vienmēr tās būs tabletes, kas palīdzēs. Dažkārt pacienti vienkārši jāuzklausa, tas ir daudz svarīgāk. Par Dainu var teikt, ka viņa darbā ir 24 stundas diennaktī, brīvdienās un svētku reizēs, ikreiz, kad nepieciešama palīdzība. Daina Zantes pagasta iedzīvotājiem ir neaizvietojama persona jau ilgus gadus.

Saņēmusi nomināciju “Kandavas novada Gada labdaris” par atsaucību, pašaizliedzību, sirdsdegsmi un nesavtīgu un ilggadīgu darbu, pildot  Zantes pagasta feldšeres pienākumus.

facebokinstagramtwitteryoutubedraugiem.lv
PASĀKUMU KALENDĀRS

Ziņo par pārkāpumiemLatvija.lvKandavas novada ceļu karte.Piejūra, atkritumu apsaimniekošanaKandavas ceļiKandavas komunalie pakalpojumiVeselību veiconošie pasākumi Kandavas novadā
back to top