kandavas_tilts_migla.jpg
dzīvo ar garšu!
  • Latviski
  • English
Lapas karte
AA+A++
A AAA

Covid-19 aktualitātes

Piektdiena 27.05.2022
Loreta, Dzidra, Gunita, Dzidris

Kandavas novada vēstnesis

Ērika Āboliņa

9erika-abolina.jpgĒrika Āboliņa- Kandavas internātvidusskolas dežurante.

Ērikas Āboliņas mūžs sakņojas Kandavā, te dzimusi, skolā gājusi un jau 16 gadu vecumā sākusi darba gaitas. Tā jau 50 gadus Ērika aizvadījusi godprātīgā darbā, ilgus gadus Kandavas radio rūpnīcā un citos darbos, bet jau 20 gadus Kandavas internātvidusskolā. Ērika ir pirmā, kuru sastop visi, kas ienākuši skolas telpās, saņemot nedalītu uzmanību un palīdzību jebkurā situācijā. Ēriku raksturo vārdi- maksimāla atbildības sajūta, iejūtība, atsaucība, prasme sniegt atbalstu ikvienam skolas bērnam grūtā situācijā. Ērika ir laba mamma un audžumamma trīs bērniem. Brīvajos brīžos jau ilgus gadus dejo senioru deju kolektīvā “Kandavnieks”, iesaistās labdarībā, noadot neskaitāmus zeķu pārus salstošām kājām. 

2016. gadā Ērika Āboliņa apbalvota ar Kandavas novada Pateicību par ilggadīgu un apzinīgu darbu Kandavas internātvidusskolā, aktīvu iesaistīšanos labdarības kustībā un novada kultūras dzīvē.

facebokinstagramtwitteryoutubedraugiem.lv
PASĀKUMU KALENDĀRS

Ziņo par pārkāpumiemLatvija.lvKandavas novada ceļu karte.Tukuma novada pašvaldībaAktuālās tirgus izpētesPiejūra, atkritumu apsaimniekošanaKandavas komunalie pakalpojumiVeselību veiconošie pasākumi Kandavas un pagastu apvienības teritorijāPumpurs
back to top