kandavas_tilts_migla.jpg
dzīvo ar garšu!
  • Latviski
  • English
Lapas karte
AA+A++
A AAA

Covid-19 aktualitātes

Piektdiena 07.10.2022
Daumants, Druvvaldis

Kandavas novada vēstnesis

Genovefa Ķezbere

genovefa_kezbere.jpgGenovefa Ķezbere nāk no Latgales Loču sādžas, bet Matkules pagastā dzīvo jau kopš skolas gaitu sākuma. Genovefas prieks ir pieci bērni, septiņi mazbērni un divi mazmazbērni. Par spīti veselības likstām, spējusi vienmēr saglabāt optimismu un ar savu gribasspēku tās pārvarējusi. Par savu pienākumu un sirds aicinājumu uzskatījusi palīdzību slimiem un veciem cilvēkiem, vairākus gadus veltot šim darbam pāris dienas nedēļā. Vienpadsmit gadus dejo Eiropas senioru deju kolektīvā “Alianse”. Turpat 20 gadus aktīvi uztur Latvijas Sarkanā krusta Matkules ziedojumu nodaļu, spējot piesaistīt arī ziedotājus no citiem novadiem. Četrus gadus ir pensionāru klubiņa “Atvasara” vadītāja un darbojas novada pensionāru padomē.

Genovefas kundzes vaļasprieks ir makšķerēšana, pie dīķa ar makšķeri viņu var sastapt gan rītā, gan vakarā, gan nakts melnumā. Lielākais loms pagājušā rudenī bija 13 kg smags un 118 cm garš, un šovasar tieši par kilogramu vieglāks un centimetru īsāks. “Tāda ir mūsu Geņa, vienmēr aktīva, rosīga, izpalīdzīga, reizēm skarba un tieša”,- raksta Matkules ļaudis.

2018. gadā Genovefa Ķezbere apbalvota ar Kandavas novada Pateicību par Matkules pagasta pensionāru kluba vadīšanu, aktīvu iesaistīšanos kultūras dzīvē un labdarības kustībā.

facebokinstagramtwitteryoutubedraugiem.lv
PASĀKUMU KALENDĀRS

Ziņo par pārkāpumiemLatvija.lvKandavas novada ceļu karte.Tukuma novada pašvaldībaAktuālās tirgus izpētesPiejūra, atkritumu apsaimniekošanaKandavas komunalie pakalpojumiVeselību veiconošie pasākumi Kandavas un pagastu apvienības teritorijāPumpurs
back to top