rudens-foto15.jpg
dzīvo ar garšu!
  • Latviski
  • English
Lapas karte
AA+A++
A AAA

Guntis Meiers

guntis_meiers1.jpgŠogad celtniecības firma “M un V”, kuras valdes priekšsēdētājs ir uzņēmējs Guntis Meiers, atzīmēja 25 gadu pastāvēšanas jubileju. Šo gadu laikā Guntis Meiers ir daudz paveicis novada attīstībā. Viņa vadītajā kolektīvā strādā ap 50 darbinieku. Īpaši atsaucīgs uzņēmējs ir atbalstot nevalstiskās organizācijas. Uzņēmums veic vairāku namu apsaimniekošanu Kandavā. Šogad uzņēmums īstenojis vairākus projektus, kā  “Kandavas poliklīnikas koplietošanas telpu renovācija”, “Valodas pagraba izveide Kandavas novada muzejā”, “Dzeja izdaiļo Kandavas vecpilsētu”, Rūmenes muižas kompleksa atjaunošana- senās kūts pārbūve par izstāžu telpām, kā arī Kalnmuižas pils vēsturiskā kompleksa atjaunošana laikā no 2016.-2018.gadam. Guntis Meiers sniedz konsultācijas, ziedojumus un cita veida palīdzību novada iedzīvotājiem un uzņēmējiem biznesa un dzīves telpu izveidē.

2018. gadā Guntis Meiers apbalvots nominācijā “Kandavas novada Gada uzņēmējs” par nozīmīgu ieguldījumu uzņēmējdarbībā, veicinot novada kultūras mantojuma saglabāšanu un dzīves vides uzlabošanu.

facebokinstagramtwitteryoutubedraugiem.lv
PASĀKUMU KALENDĀRS

Latvija.lvKandavas novada ceļu karte.Tukuma novada pašvaldībaAktuālās tirgus izpētesPiejūra, atkritumu apsaimniekošanaKandavas komunalie pakalpojumiVeselību veiconošie pasākumi Kandavas un pagastu apvienības teritorijā
back to top