kandavas_tilts_migla.jpg
dzīvo ar garšu!
  • lat.jpg
  • eng.jpgSestdiena 11.07.2020
Svens, Leonora

Kandavas novada vēstnesis
FOTOGALERIJA
VIDEO

Inese Kleinberga

Inese Kleinberga ir nesavtīga sirds cilvēka paraugs. Viņa viena pati audzina sešus savus un trīs audžubērnus un dara to ar mīlestību. Rūpējas par saviem gados vecākajiem kaimiņiem, palīdzot darbos un pārtikas sagādē. Jau četrus gadus Inese pati pēc savas iniciatīvas rūpējas par publiskās teritorijas uzpošanu gan Kandavā, gan savā pagastā, ilgu laiku veidoja ziedu kompozīcijas pie Kandavas vidusskolas. Inese piedalās mākslinieciskajā pašdarbībā, dziedot jauktajā korī „ Kandava” un sieviešu vokālajā ansamblī. Ir iemantojusi kolektīva cieņu un mīlestību.  Inese nekad nepaies garām, ja kādam būs vajadzīga palīdzība, viņa dalās ar otru pat pēdējā maizes riecienā. Kaut vairāk būtu šādu cilvēku kā Inese!

Piešķirts apbalvojums „Kandavas novada Gada labdaris”  Rūmenes muižas mājkalpotājai Inesei  Kleinbergai par nesavtīgu darbu novada sakopšanā un sirds siltumu pret līdzcilvēkiem.


facebokinstagramtwitteryoutubedraugiem.lv
PASĀKUMU KALENDĀRS

Ziņo par pārkāpumiemLatvija.lvKandavas novada ceļu karte.Piejūra, atkritumu apsaimniekošanaKandavas ceļiKandavas komunalie pakalpojumiVeselību veiconošie pasākumi Kandavas novadā
back to top