kandavas_tilts_migla.jpg
dzīvo ar garšu!
  • Latviski
  • English
Lapas karte
AA+A++
A AAA

Covid-19 aktualitātes

Ceturtdiena 26.05.2022
Varis, Eduards, Edvards

Kandavas novada vēstnesis

Ingrīda Dumpe

ingrida-dumpe.jpg

Ingrīda Dumpe par pārdevēju Zemītes pagastā strādā jau 43 gadus. Ingrīda viena izaudzinājusi un izskolojusi trīs bērnus, divi no viņas bērniem ieguvuši augstāko izglītību. Ingrīdai ir 20 ha liela piemājas saimniecība, 5 slaucamas govis un 4 jaunlopi. Ingrīda Grenču ciema veikalā ir kā informācijas un labo darbu centrs. Veikalā tiek nogādāta novada avīze, Lielās Talkas maisi, kurus Ingrīda izdala ciema ļaudīm. Aktuālo informāciju par notikumiem novada un pagasta dzīvē izliek informācijas stendā, tāpat uzklausa ciema iedzīvotāju priekus un bēdas. Ja kādam vajag palīdzību paziņo šo informāciju pagasta vadībai. Ingrīda ir atsaucīga, laipna, cilvēku ieredzēta. Viņas personīgais ieguldījums pagasta informācijas, aktualitāšu un iedzīvotāju aktivitāšu savstarpējā apritē ir ļoti nozīmīgs Grenču ciema mikrovidei un Zemītes pagastam kopumā.

Apbalvota ar Kandavas novada Pateicību par ilggadīgu un godprātīgu darbu un aktīvu iesaistīšanos Zemītes pagasta Grenču ciema sabiedriskajā dzīvē.

facebokinstagramtwitteryoutubedraugiem.lv
PASĀKUMU KALENDĀRS

Ziņo par pārkāpumiemLatvija.lvKandavas novada ceļu karte.Tukuma novada pašvaldībaAktuālās tirgus izpētesPiejūra, atkritumu apsaimniekošanaKandavas komunalie pakalpojumiVeselību veiconošie pasākumi Kandavas un pagastu apvienības teritorijāPumpurs
back to top