kandavas_tilts_migla.jpg
dzīvo ar garšu!
  • lat.jpg
  • eng.jpgSestdiena 31.10.2020
Valts, Rinalds, Rinalda

Kandavas novada vēstnesis
FOTOGALERIJA
VIDEO

Ingrīda Dumpe

Ingrīda Dumpe par pārdevēju Zemītes pagastā strādā jau 43 gadus. Ingrīda viena izaudzinājusi un izskolojusi trīs bērnus, divi no viņas bērniem ieguvuši augstāko izglītību. Ingrīdai ir 20 ha liela piemājas saimniecība, 5 slaucamas govis un 4 jaunlopi. Ingrīda Grenču ciema veikalā ir kā informācijas un labo darbu centrs. Veikalā tiek nogādāta novada avīze, Lielās Talkas maisi, kurus Ingrīda izdala ciema ļaudīm. Aktuālo informāciju par notikumiem novada un pagasta dzīvē izliek informācijas stendā, tāpat uzklausa ciema iedzīvotāju priekus un bēdas. Ja kādam vajag palīdzību paziņo šo informāciju pagasta vadībai. Ingrīda ir atsaucīga, laipna, cilvēku ieredzēta. Viņas personīgais ieguldījums pagasta informācijas, aktualitāšu un iedzīvotāju aktivitāšu savstarpējā apritē ir ļoti nozīmīgs Grenču ciema mikrovidei un Zemītes pagastam kopumā.

Apbalvota ar Kandavas novada Pateicību par ilggadīgu un godprātīgu darbu un aktīvu iesaistīšanos Zemītes pagasta Grenču ciema sabiedriskajā dzīvē.

facebokinstagramtwitteryoutubedraugiem.lv
PASĀKUMU KALENDĀRS

Ziņo par pārkāpumiemLatvija.lvKandavas novada ceļu karte.Piejūra, atkritumu apsaimniekošanaKandavas ceļiKandavas komunalie pakalpojumiVeselību veiconošie pasākumi Kandavas novadā
back to top