rudens-foto8.jpg
dzīvo ar garšu!
  • Latviski
  • English
Lapas karte
AA+A++
A AAA

Iveta Ozola

13_28_11_20_img_4733.jpgSavas dienas Iveta Ozola aizvada Cēres pagastā, jo strādā mazā lauku skoliņā- nu jau vairāk kā divdesmit gadus. Cēres skola ir viņas pirmā un vienīgā darba vieta. Iveta ir radoša savā tiešajā darbā, izmantojot  gan daudzveidīgas mācību metodes, gan jaunākās tehnoloģijas. Viņas darbs novērtēts ar Izglītības un Zinātnes Ministrijas Atzinības rakstu.

 Ivetai nav vienaldzīgs dzimtais pagasts, viņa aktīvi darbojas biedrībā "Kandavas partnerība”, ir uzrakstījusi vairākus projektus un izveidojusi domu biedru grupu

„Cēres spēks” ar Nīderlandes fonda „Sabiedrība ar dvēseli” atbalstu 2011.gadā viņas vadībā  tika labiekārtots rotaļu laukums bērniem, bet šogad izveidota atpūtas vieta jauniešiem.

Iveta ir ļoti mērķtiecīga, atsaucīga un izpalīdzīga, ar viņu lepojas ne tikai viņas ģimene, bet arī draugi un darba kolēģi.

Piešķirts apbalvojums „Kandavas novada Pateicība”  Cēres pamatskolas skolotājai Ivetai Ozolai par aktīvu iesaistīšanos projektu īstenošanā un jaunās paaudzes audzināšanā.


facebokinstagramtwitteryoutubedraugiem.lv
PASĀKUMU KALENDĀRS

Latvija.lvKandavas novada ceļu karte.Tukuma novada pašvaldībaAktuālās tirgus izpētesPiejūra, atkritumu apsaimniekošanaKandavas komunalie pakalpojumiVeselību veiconošie pasākumi Kandavas un pagastu apvienības teritorijā
back to top