Lapas karte
AA+A++
A AAA

Kandavas novada BJSS vieglatlētu Cēres nodaļas audzēkņu sasniegumi Rojā un Saldū01.10.2020

img_20200925_165855.jpg25.septembrī Rojā notika atklātās sacensības vieglatlētikā U-10 un U-12 grupām, kurās piedalījās sportisti no Kurzemes un Zemgales reģiona sporta skolām.  U-12 grupā 1.vietu izcīnīja Ingus Rožinskis un Inese Grīnberga 500m skriešanā, 2.vieta Ingum Rožinskim bumbiņas mešanā, Signei Elīnai Polei un Adrianam Balodim  pildbumbas mešanā, 3.vieta Ilvaram Rožinskim 300m skriešanā, Signei Elīnai Polei  60m skriešanā un Inesei Grīnbergai  tāllēkšanā.

27.septembrī Saldū notika atklātās sacensības vieglatlētikā U-14 un U-12 grupām, kurās piedalījās sportisti no Kurzemes, Zemgales reģiona, kā arī sportisti no Rīgas un Rīgas novada sporta skolām. U-12 grupā 2.vietu izcīnīja Ingus Rožinskis  800m skriešanā, un 3.vietu Inese Grīnberga 800m skriešanā. Ilvars Rožinskis izcīnīja 6. vietu 300m skriešanā, Signe Elīna Pole 7.vietu pildbumbas mešanā. U-14 grupā 5. un 6.vietu 1000m skriešanā izcīnīja māsas Daniela un Linda Piusas. Sacensībās vēl piedalījās Alisa Strautiņa.

Cēres vieglatlētikas nodaļas audzēkņu treneris AIVARS ROŽINSKIS.

Apsveicam treneri, audzēkņus par sasniegumiem vieglatlētikas sacensībās un tā turpināt, LEPOJAMIES!