kandavas_tilts_migla.jpg
dzīvo ar garšu!
  • lat.jpg
  • eng.jpg

Kandavas senioru deju kolektīvs „Kandavnieks”

Senioru deju kolektīvs “Kandavnieks”

 

Deja ir vienreizības māksla, kur katrs ir solists un katrs ir pamanāms. Deja ir stipro, jautro un izturīgo daļa. Deja  ir arī “Kandavnieka “ pastāvēšanas pamats nu jau vairāk kā 20 gadus.

1997. gada 20. februārī pēc Staņislava Klindžāna (pensionāru padomes priekšsēdētājs) ierosmes savu darbību uzsāka senioru deju kolektīvs „Kandavnieks”. Sākumā kolektīvā bija neliels dejotāju skaits, bet vēlāk tas pakāpeniski palielinājās. Pirmā uzstāšanās notika 1997.gada pavasarī Vispasaules latviešu Trīszvaigžņu sporta spēlēs Kandavā.

Pirmā kolektīva vadītāja Agrita Rožkalne pati ļoti mīlēja deju un ar šo dejas mīlestību aizrāva arī visus kolektīva dalībniekus. Viņas iesākto darbu veiksmīgi turpina Andra Eimane (ar 2009.gada rudeni).

       Deju kolektīvam „Kandavnieks” ir daudz draugu. Viesojoties pie viņiem, dejotāji ir pabijuši vairākos Latvijas novados un pilsētās, un iepriecinājuši skatītājus ar savu dejas prasmi.

Deju kolektīvs “Kandavnieks” piedalījies Vispārējos latviešu Dziesmu un Deju svētkos no 2003. gada  - XXIII Vispārejie latviešu Dziesmu un XIII Deju svētki.

Dejotāji sevi vienmēr uzmundrina ar uzsaucienu –“”Kandavnieks” tas nav nieks, tas ir dejotprieks!”   

       Senioru deju kopa „Kandavnieks” vienmēr ir priecājusies un gaidījusi savā kolektīvā jaunus dalībniekus!

    29407710 - Deju kolektīva vadītāja  Andra Eimane  

facebokinstagramtwitteryoutubedraugiem.lv
PASĀKUMU KALENDĀRS

Ziņo par pārkāpumiemLatvija.lvKandavas novada ceļu karte.Piejūra, atkritumu apsaimniekošanaKandavas ceļiKandavas komunalie pakalpojumiVeselību veiconošie pasākumi Kandavas novadā
back to top