vejsparns.jpg
dzīvo ar garšu!
  • Latviski
  • English
Lapas karte
AA+A++
A AAA

Ņina Zalcmane

nina2.jpgŅinai Zalcmanei ir apskaužama enerģija un prasme skolēniem, kolēģiem un sabiedrībai dāvināt plaša mēroga, emocionāli bagātus dzīves mirkļus, kas rod saskarsmi ar svešām zemēm un tautām, bet īpašā godā ceļ Latviju.

Skolotāja Ņina Zalcmane ir savas vienīgās darba vietas patriote, atsaucīga un darbīga, motivēti un rezultatīvi māca angļu valodu, sagatavojot skolēnus par labā angļu valodā runājošiem gidiem, kas kā tulki piedalās Kandavas novada pasākumos. Ņina izcili pārvalda trīs svešvalodas, nenogurstoši darbojas dažādos starptautiskos projektos, radoši vada Kandavas novada angļu valodas skolotāju metodisko apvienību.

Piešķirts apbalvojums „Kandavas novada Pateicība” Kandavas internātvidusskolas skolotājai Ņinai Zalcmanei par aktīvu iesaistīšanos projektu īstenošanā un jaunās paaudzes audzināšanā.


facebokinstagramtwitteryoutubedraugiem.lv
PASĀKUMU KALENDĀRS

Latvija.lvKandavas novada ceļu karte.Tukuma novada pašvaldībaAktuālās tirgus izpētesPiejūra, atkritumu apsaimniekošanaKandavas komunalie pakalpojumiVeselību veiconošie pasākumi Kandavas un pagastu apvienības teritorijā
back to top