rudens-foto10.jpg
dzīvo ar garšu!
  • Latviski
  • English
Lapas karte
AA+A++
A AAA
PASĀKUMU KALENDĀRS

Vara Klausītāja zīmējumu teātra izrāde "ČELLĪNO CEĻO"

12.09.2023 10:00

3634406046331119455910024143541074429691149n.jpgPirmo reizi Kandavā - Vara Klausītāja zīmējumu teātra izrāde "Čellīno ceļo" SKOLAS SOMAS projekta ietvaros!

"Čellīno ceļo" ir dzīvespriecīga sajūtu izrāde bez teksta, kuras laikā čelliste uz skatuves atskaņo pazīstamus Baha skaņdarbus, ik pa laikam apstājoties, lai ieklausītos un paskatītos apkārt. Pēkšņi telpā parādās vēl divas būtnes – Krāsiņa un Deja. Kad mūzika skan, Krāsiņa un Deja kustas; kad mūzika apstājas, apstājas arī tās. Tā ir spēle, ko katrs no mums ir spēlējis bērnībā. Izrāde turpinās, mainot noteikumus. Uz skatuves Krāsiņa un Deja kopā ar Čellino spēlē spēles, kuru noteikumiem skatītāji var viegli sekot.

Ikdienā mums katrai vietai ir savi noteikumi, gluži kā izrādē. Reizēm jūtamies kā uz kraujas malas, ar aizsietām acīm. Tev ir jāpieņem jaunie spēles noteikumi, kas ir svarīgi dzīvei un mēs atkal nonākam citā spēlē. Tas ir ceļojums no vienām sajūtām un emocijām uz citām, sastopoties ar dāsnumu, greizsirdību, līdzjūtību un draudzību.

Izrāde piemērota bērniem no 5 gadu vecuma, savukārt, skolas vecuma bērni aicināti apmeklēt izrādi kopā ar klasi, "Latvijas Skolas soma" programmas ietvaros. E-pasts skolu pieteikumiem: kandavaskulturasnams@tukums.lv tālrunis uzziņām +371 25771108.

Zīmējumu teātrim raksturīga unikāla teātra forma, kas apvieno zīmēšanu uz skatuves, mūziku, deju un aktierspēli, sniedzot skatītājam aizraujošu un augstvērtīgu mākslas pieredzi.
Piedalās:
Guna Šnē – Čellīno,
Karīna Karahona – Krāsiņa,
Aija Putniņa – Deja.
Scenogrāfe: Hiroko Oshima (Japāna),
Horeogrāfe: Ilze Bloka,
Režisors un idejas autors: Varis Klausītājs

Izrādes ilgums 45 min.
Auditorijas vecums: 5+ (īpaši interesēs līdz 11 gadiem (ieskaitot))

back to top