rudens-foto3.jpg
dzīvo ar garšu!
  • Latviski
  • English
Lapas karte
AA+A++
A AAA
PASĀKUMU KALENDĀRS

"LMT Autosporta Akadēmijas” Skolu kartingu kausa 3.posmā uzvaru izcīna Kandavas Lauksaimniecības tehnikums

02.07.2016


2-1.jpg Sestdien, 2.jūlijā Kandavas kartodromā norisinājās “ProKart kauss 2016" trešais posms un arī "LMT Autosporta Akadēmijas kartingu kauss" seriāla trešais etaps, kurā līderu godā nokļuva mājnieki - Kandavas Lauksaimniecības tehnikuma komanda, kura pārspēja divu iepriekšējo posmu līderi Rīgas Tehnisko koledžu. Tomēr, neskatoties uz mājinieku pārākumu, triju sacensību kopvērtējumā līdera pozīciju joprojām saglabā Rīgas Tehniskā koledža.

“ProKart kauss 2016” trešajā posmā turpinājās sacensība arī starp 11 projektā “LMT Autosporta Akadēmijas kartingu kauss” uzvarējušām Latvijas skolām. Komandas jau no agra rīta ieradās Kandavas Kartodromā, lai sagatavotos startiem. Kandavas sacensības bija vienas no svarīgākajām, ņemot vērā, ka atlikuši tikai divi seriāla posmi, lai noskaidrotu “LMT Autosporta Akadēmijas” Skolu kartingu kausa uzvarētāju. Taču jau pēc trim sacensībām ir skaidrs – komandas gatavas sīvai cīņai par pirmo vietu.

Dainars Dambergs, LMT Autosporta Akadēmijas vadītājs: “Trešo starpskolu sacensību posmu noteikti var atzīt par līdz šim labāko skolu sniegumu. Komandas bija nopietni gatavojušās, jaunieši jau laicīgi sāka trenēties un gatavot tehniku sacensībām. Līdz ar to neizpalika arī rezultāts. Mūsu komandas startēja ļoti labi, pilnībā iekļaujoties kopējā sacensību plūsmā, kas arī ir projekta mērķis – komandām jāspēj konkurēt ne vien savā starpā, bet arī ar citiem “ProKart kauss 2016” dalībniekiem. Tagad “LMT Autosporta Akadēmija” Skolu kartingu kausa komandas pēc rezultāta ir vienmērīgi sadalījušās pa visu rezultātu tabulu, ieņemot arī augstās vietas. Īpaši gribētu atzīmēt fināla sacensību starp “LMT Autosporta Akadēmija” Skolu kartingu kausa komandām. Ņemot vērā, ka dažas spējīgākās komandas fināla braucienu uzsāka no pēdējām pozīcijām, sacensība bija dinamiska, interesanta un līdz pat pēdējam mirklim nevarējām pateikt, kurš būs uzvarētājs. Kandavā visiem bija iespēja redzēt patiesi skatāmu, azartisku un dinamisku sportu.”

“LMT Autosporta Akadēmija” Skolu kartingu kausa 3.posmā tika vērtēti ne vien komandu sportiskie rezultāti, bet arī komandu atbalstītāji. Edgara Kauliņa Lielvārdes vidusskolas un KLT Saulaines teritoriālās struktūrvienības komandu atbalstītāji tika atzīti par aktīvākajiem un atraktīvākajiem, par ko katras komandas fanu pulciņš saņēma 5 ielūgumus uz festivālu “LMT Summer Sound 2016”.

Savukārt “ProKart kauss 2016” DD2 klasē startēja arī “LMT Autosporta Akadēmijas” pilote Beate Klipa. Šoreiz gan veiksme nebija Beates pusē. “Nedaudz pietrūka pieredzes un sportiskās veiksmes. Treniņos bija ļoti labs rezultāts, tāpat kvalifikācijā uzstādīju 4.atrāko laiku no 20 braucējiem. Diemžēl gan pusfinālā, gan finālā izstājos avāriju dēļ,” stātas Beate, kura nu jau devusies uz Somiju, lai trenētos nākamajām bagiju sacensībām.

Nākamais “ProKart kauss 2016” posms un “LMT Autosporta Akadēmijas” Skolu kartingu kausa ieskaites sacīkstes notiks 10. septembrī Jelgavā, savukārt noslēdzošais posms - 1. oktobrī Ropažos, Sporta kompleksā “333”.

“LMT Autosporta Akadēmijas” Skolu kartingu kausa sportiskie rezultāti

11.jpg

Jaunais projekts - “LMT Autosporta Akadēmijas” Skolu kartingu kauss - tapis “LMT Autosporta Akadēmija” sadarbojoties ar Latvijas Mobilo Telefonu, Latvijas Automobiļu federācijas Kartingu komisiju un Valsts izglītības satura centru. Projekts paredzēts tehnikumu audzēkņiem un vidusskolēniem. Tā mērķis – veicināt un iedvesmot skolu audzēkņus motivēti aizpildīt brīvo laiku, izglītot sevi tehniskajā jaunradē, kā arī pievērsties autosportam. Lai to veicinātu, skolas saņēmušas Itālijā ražotos “Extreme Kart” sporta kartingus. Tāpat jauniešiem jau ir notikuši un vēl paredzēti semināri un treniņi Latvijā populāru autosportistu vadībā.

Visa aktuālākā informācija par augstāk minētajām sacensībām atrodama “LMT Autosporta Akadēmijas” Twitter kontā @Auto_Akademija, “Prokart” sacensību rezultāti tiešsaistē būs www.prokart.lv, bet rallija rezultāti būs atrodami www.autorally.lv.

„LMT Autosporta Akadēmijas” ģenerālsponsors jau sesto gadu ir „Latvijas Mobilais Telefons”. Kartingu kausa dalībnieki lieto Samsung Galaxy A3 viedtālruņus. Ar eļļām un smērvielām akadēmiju apgādās „Motul”, bet autosporta kombinezonus nodrošina “P1” autosporta apģērbu izplatītājs “Baltic Motorsport Promotion”. Sabiedrisko attiecību atbalstu nodrošina „One Communications”, bet mediju sadarbības partneris ir raidījums „Zebra”. Tāpat “LMT Autosporta Akadēmiju” 2016. gadā atbalsta arī “Rallija Klubs” un “Guard Systems”.

Aktuālo informāciju par LMT Autosporta Akadēmiju var iegūt mājas lapā www.autoakademija.lv un sociālo tīklu kontos – Twitter: @Auto_Akademija, Instagram: Auto_Akademija, facebook.com/AutosportaAkademija un youtube.com/LMTAutosportaAkademija.back to top