kandavas_tilts_migla.jpg
dzīvo ar garšu!
  • Latviski
  • English
Lapas karte
AA+A++
A AAA
PASĀKUMU KALENDĀRS

Latvijas Republikas Proklamēšanas gadadienai veltīts koncerts Vānē

21.11.2015 19:00

img_7361.jpg21.novembra vakarā ar instrumentālā trio “Noskaņa” koncertu Vānes kultūras namā, noslēdzās patriotu nedēļas pasākumi Kandavas novadā.

Uzrunājot Vānes pagasta ļaudis valsts svētkos, Kandavas novada domes priekšsēdētājs Normunds Štoferts sacīja, ka pēdējā laika notikumi Eiropā un pasaulē liek pārdomāt, cik droši ir dzīvot šajā pasaulē. Priekšsēdētājs aicināja būt saliedētiem un kopīgi strādāt savam pagastam, novadam un valstij, jo galvenais drošības stūrakmens ir saliedētība.

Vānes pagasta pārvaldes vadītāja Daina Priede sveica sava pagasta ļaudis svētkos un pasniedza pateicības par viņu nopelniem pagasta labā.

Par mūža ieguldījumu pagasta iedzīvotāju labā un ilggadīgu darbu Vānes aptiekā, apbalvojumu saņēma Mārīte Bērziņa.

Par sporta dzīves organizēšanu un ilggadīgu darbu pedagoģiskajā darbā Vānes pamatskolā tika apbalvota Dzintra Lastovska.

Par māksliniecisku ideju ģenerēšanu un aktīvu līdzdalību pagasta dzīvē apbalvojumu saņēma Īra Rulle.

Pateicība par aktīvu līdzdalību pagasta sabiedriskajā dzīvē tiks pasniegta arī Vilmai Vilumsonei, kura slimības dēļ svētkos nepiedalījās.

Sirsnīgu paldies un pateicības no pagasta pārvaldnieces saņēma arī NVA stipendiātes Aija Kronberga, Jautrīte Savicka un Gvidālija Balgalve par kvalitatīvi veiktu darbu pagasta labiekārtošanā.

Atskaņojot skaistakās dažādu valstu dziesmas, klātesošos muzikālā ceļojumā aizveda instrumentālais trio “Noskaņa” no Tukuma.

„Es ticu, ka mums sirdī paliek lepnums un prieks par to, ka mēs- maza tauta- esam starp tām salīdzinoši nedaudzajām nācijām pasaulē, kam ir sava valsts,” – svētku koncerta nobeigumā, sacīja Kandavas novada Kultūras pārvaldes vadītāja Ziedīte Začeste. Vānes iedzīvotājiem viņa vēlēja vienmēr atrast motivāciju un iespēju palikt Latvijā, lai dzīvotu un strādātu savā zemē.

Pateicības Vānes pagasta iedzīvotājiem.Foto: Laima Baumane Vānes pagasta iedzīvotājus svētkos sveic Kandavas novada domes priekšsēdētājs Normunds Štoferts.Foto: Laima Baumane Vakaru vadīja un Vānes pagasta pateicības pasniedza Vānes pagasta pārvaldes vadītaja Daina Priede un Vānes kultūras nama vadītaja Eva Bērziņa. Mārīte
Bērziņa- aptiekāre Vānes aptiekā. Dzintra
Lastovska- sporta
dzīves organizatore, latviešu valodas un literatūras, sporta
skolotāja Vānes pamatskolā. Īra
Rulle- māksliniecisku iedeju ģeneratore, aktīvi līdzdalībojas pagasta dzīvē. Aija
Kronberga- NVA
stipendiāte, pateicība par kvalitatīvi veiktu darbu pagasta labiekārtošanā. Jautrīte
Savicka- NVA stipendiāte, pateicība par kvalitatīvi veiktu darbu pagasta labiekārtošanā. Gvidālija
Balgalve- NVA stipendiāte, pateicība par kvalitatīvi veiktu darbu pagasta labiekārtošanā. Instrumentālais trio
“Noskaņa” no Tukuma. No kreisās: Dace Šplīte – Lisova (vijole), Daiga Akmane-Morica-Okmane (akordeons) un Ināra Vičmane (klavieres). Katrs pasākuma apmeklētājs varēja atstāt ierakstu ar ko lepojas Latvijā, savā novadā vai pagastā. Foto: Laima Baumane Foto: Laima Baumane Foto: Laima Baumane Foto: Laima Baumane Foto: Laima Baumane
back to top