faceboktwitteryoutubedraugiem.lv
lapas galvaKandavas novads
dzīvo ar garšu!

Bērnu Olimpiskā diena 2015 Kandavā25.09.2015

25.septembrī Kandavas Kārļa Mīlenbaha vidusskolas stadionā notika Bērnu Olimpiskā diena ar moto „ Nebrīnies. Piedalies!”

Pirmie stadionā iesoļoja Kandavas pirmskolas izglītības iestādes „ Zīļuks” kolektīvs, kam sekoja Kandavas internātvidusskola un mājinieki Kandavas K.Mīlenbaha vidusskolas audzēkņi un tālāk pārējās novada skolas.

Pasākumu kā vienmēr vadīja un komentēja Andris Bambis. Zvērestu, cīnīties godīgi, sportistu vārdā nodeva talantīgais vieglatlēts Dāvis Bērsons no Kandavas vidusskolas.

printēt Lasīt visu ziņu galerija (35)

Tiek organizētas nodarbības ģimenēm ar bērniem” Krāsainās smiltis”25.09.2015

Nodarbību laikā dalībnieki iepazīsies ar pašsajūtu uzlabojošu un vispusīgi attīstošu silto smilšu un krāsaino smilšu terapiju. Nodarbība veidota pēc Dabas vides estētikas metodikas pamatprincipiem. Nodarbībās tiek izmantotas speciāli sagatavotas un uzsildītas smiltis. Tās labvēlīgi ietekmē bērnu nervu sistēmu un uztveri, papildinot citas atbalsta formas, ja tādas nepieciešamas.

Individuālo mērķu sasniegšanai bērni nelielās grupās apmeklē nodarbību ciklu.

printēt Lasīt visu ziņu galerija (2)

Kandavas novada muzejā apskatāma Zaigas Reimanes darbu izstāde25.09.2015

Līdz 28.septembrim Kandavas Mākslas galerijā novada muzejā vēl apskatāma Zaigas Reimanes darbu izstāde „ Bijušais un tagad”.

Zaiga Reimane dzimusi 1950.gadā Zaubē, no 1974.gada dzīvo un strādā Tukumā. Beigusi Rīgas Lietišķās mākslas vidusskolu. Līdz 1986.gadam viņa veido noformējumus kultūras namos un rūpnīcās. Vēlāk strādājusi Tukuma apvienības „ Daiļrade” keramikas cehā.

printēt Lasīt visu ziņu galerija (6)

Novada jaunieši iegūst Vītolu fonda administrētās stipendijas 2015./2016.mācību gadā23.09.2015

Jauna mācību gada sākums ir arī brīdis, kad prieks un cerības tik daudzu cilvēku acīs liecina, ka Vītolu fondam ir pamatots iemesls lepoties ar 1906 stipendiātiem, kas 13 gadu laikā jau ieguvuši augstāko izglītību. Šogad ar 189 ziedotāju stipendijām studē 670 stipendiāti, tostarp 6 no Kandavas novada. Stipendijās plānots izmaksāt 1 045 000eiro. Vītolu fonds administrē 23 uzņēmumu, 15 fondu, 15 organizāciju un 139 privātpersonu stipendijas. Godinot ziedotājus, Vītolu fonds stipendijas sauc ziedotāju vārdā.

printēt Lasīt visu ziņu

Dāliju kolekcija Kandavas novada muzejā23.09.2015

No 22.septembra Kandavas novada muzejā ir apskatāma kandavnieces Skaidrītes Ozolas audzēto dāliju kolekcija.

printēt Lasīt visu ziņu galerija (9)

Papildināts Kandavas novada Bērnu un jaunatnes sporta skolas inventārs23.09.2015

ŠĪ gada 22.maijā Izglītības un zinātnes ministrija (LR IZM) ar Kandavas novada pašvaldību noslēdza līgumu par finansējumu Kandavas novada Bērnu un jaunatnes sporta skolai (BJSS), sporta inventāra iegādei no valsts budžeta līdzekļiem. Arī pašvaldība piedalījās sporta inventāra iegādē ar līdzfinansējumu, kurš nebija mazāks par līgumsummu.

Tādējādi, īstenojot šī līguma nosacījumus, Kandavas novada BJSS varēja iegādāties jaunas basketbola bumbas gan 5 Nr., gan 3 Nr., kopskaitā 30 gab., kuras savās treniņu nodarbībās izmanto jaunāko grupu audzēkņi, nodrošinot kvalitatīvu treniņu procesu. Kā arī, tika iegādāti jauni ratiņi bumbu pārvadāšanai un šķēršļu komplekts.

printēt Lasīt visu ziņu galerija (3)

Eiropas gada attīstībai Labas gribas vēstniece un Latvijas pašvaldību vadītāji tiekas ar Moldovas kolēģiem22.09.2015

Ārlietu ministrija ik gadu piešķir grantus attīstības sadarbības projektu īstenošanai Austrumu partnerības valstīs. Šogad Ārlietu minsitrija ir piešķīrusi grantu EUR 20 572 apmērā Latvijas Pašvaldību savienībai projekta „Administratīvi teritoriālās reformas un finanšu decentralizācijas sinerģija labas pārvaldības stiprināšanai Moldovā” (projekts) īstenošanai. Projekta mērķis ir veicināt Moldovas vietējo pašvaldību reformu procesa attīstību, iepazīstinot ar Latvijas administratīvi teritoriālās reformas pieredzi un finanšu sistēmu, un Latvijā gūtās pieredzes piemērošanu Moldovā.

Projekta ietvaros no 21.-25.septembrim Eiropas gada attīstībai labas gribas vēstniece, LPS ģenerālsekretāre Mudīte Priede, Jaunpils novada domes priekšsēdētāja Ligita Gintere, Kandavas novada domes priekšsēdētājs Normunds Štoferts, Engures novada domes priekšsēdētājs Gundars Važa un Ventspils novada domes priekšsēdētājs Aivars Mucenieks piedalās ekspertu vizītē Moldovā. Vizītes pirmajā dienā Kišiņevā notika tikšanās ar Moldovas Pašvaldību asociācijas CALM kolēģiem.

printēt Lasīt visu ziņu galerija (2)
Kandavas novada nedēļas notikumi
Pasākumu kalendārs
<>
Kandavas novada ceļu karte.Ziņo par pārkāpumiemLatvija.lvKandavas novada vēstnesisKandavas novada domes ziņas Kurzemes RadioKandavas himna

Jaunākās galerijas


back to top