faceboktwitteryoutubedraugiem.lv
lapas galvaKandavas novads
dzīvo ar garšu!

Aicinām pievienoties mūsu kolektīvam

Kandavas Kārļa Mīlenbaha vidusskola ar 2019./2020.m.g. aicina darbā:

  • fizikas skolotāju,
  • mūzikas skolotāju

CV sūtīt uz e-pastu: milenbaha-vsk@inbox.lv
Interesēties pa tālruni 29418631.
Skolas adrese: Skolas iela 10, Kandava

printēt

Bīstamo atkritumu pieņemšana SIA “AAS “Piejūra”” struktūrvienībā - Tukuma pārkraušanas-šķirošanas stacijā11.07.2019

Ar 2019. gada 11. jūliju SIA “Atkritumu apsaimniekošanas sabiedrība “Piejūra”” struktūrvienībā – Tukuma pārkraušanas-šķirošanas stacijā (PŠS) var nodot bīstamos atkritumus.

Sadarbībā ar SIA “CORVUS Company”, Tukuma PŠS ir izvietots katram bīstamo atkritumu veidam atbilstošs konteiners. Klienti par maksu var nodot atstrādātas motoreļļas (ūdens saturs līdz 5% no masas), eļļas filtrus, absorbējošos materiālus un luminiscentās spuldzes. Savukārt bez maksas var nodot svina akumulatorus un elektropreces. Zemāk redzamajā tabulā ir norādītas nodošanas izmaksas katram bīstamo atkritumu veidam:

printēt Lasīt visu ziņu

Dzimtsarakstu nodaļā iespējams saņemt daudzvalodu standarta veidlapu10.07.2019

Kandavas novada dzimtsarakstu nodaļā var saņemt Daudzvalodu standarta veidlapas, ko publiskajam dokumentam pievieno kā tulkošanas palīglīdzekli- pielikumu dzimšanas, laulības, miršanas apliecībai, vai izziņai. Veidlapas cena, neatkarīgi no tulkotā dokumenta veida ir 5 eiro. Jāpiebilst, ka veidlapu pievieno tikai dokumentiem, kuri izdoti pēc 2013.gada 1.janvāra. Tas nozīmē, ka tulkojot senāk izdotu dokumentu, Dzimtsarakstu nodaļā vispirms būs jāaktualizē reģistra dati un jāiegādājas atkārtota apliecība. Sīkāku informāciju par daudzvalodu veidlapu var iegūt Dzimtsarakstu nodaļā, zvanot 63107374.

printēt Lasīt visu ziņu

CVK reģistrētās vēlētāju iniciatīvas parakstu vākšanai10.07.2019

Demokrātiskās iekārtas pamats ir iedzīvotāju informēšana. Satversmes 90.pantā  noteikts: “Ikvienam ir tiesības zināt savas tiesības”. Latvijas Satversme paredz īpašu konstitucionālu procedūru – vēlētāju parakstītu likumprojektu iesniegšanu, kurus Saeima nevar neskatīt. Šobrīd Latvijas pilsoņiem ir iespēja paust savu viedokli Centrālās Vēlēšanu komisijas reģistrētās  divās iniciatīvās:

1) Grozījumu likumā “Par tautas nobalsošanu, likumu ierosināšanu un Eiropas pilsoņu iniciatīvu” atcelšanu

Likums par 2012.gada 8.novembra likuma Grozījumi likumā Par tautas nobalsošanu, likumu ierosināšanu un Eiropas pilsoņu iniciatīvu atcelšanu (31/08/2018)

Nosaukums: Likums par 2012. gada 8. novembra likuma “Grozījumi likumā “Par tautas nobalsošanu, likumu ierosināšanu un Eiropas pilsoņu iniciatīvu”” atcelšanu

printēt Lasīt visu ziņu
Kandavas novada nedēļas notikumi
Pasākumu kalendārs
<>
Kandavas novada ceļu karte.Ziņo par pārkāpumiemLatvija.lvKandavas novada vēstnesisKandavas novada domes ziņas Kurzemes RadioKandavas himna

Jaunākās galerijas


back to top