vejsparns.jpg
dzīvo ar garšu!
  • lat.jpg
  • eng.jpg



Piektdiena 03.07.2020
Verita, Everita, Benita, Sulamīte

Kandavas novada vēstnesis
FOTOGALERIJA
VIDEO

Kandavas novada dome turpina īstenot projektu “Sociālo pakalpojumu infrastruktūras attīstība deinstitucionalizācijas plāna īstenošanai Kandavas novadā” Nr. 9.3.1.1/19/I/02710.03.2020

Projekta mērķis ir pilnveidot sociālās rehabilitācijas pakalpojumu infrastruktūru bērniem ar funkcionāliem traucējumiem, kuriem ir noteikta invaliditāte un kuri dzīvo ģimenēs Kandavas novadā, nodrošinot pakalpojumu pieejamību pēc iespējas tuvāk dzīves vietai.

Lai sasniegtu projekta mērķi, tiks iegādāts griestu slinga terapijas aprīkojums, ergonomiskais krēsls, funkcionālā fizioterapijas kušete, funkcionāls, regulējams elektriskais galds, vertikalizācijas riteņkrēsls, līdzsvara un koordinācijas aprīkojums, mīkstie kluči rāpošanai un būvēšanai. Tiks veikta arī Kandavas novada Sociālā dienesta fizioterapijas kabineta vienkāršotā atjaunošana.

Projekts tiek īstenots sadarbībā ar Centrālo finanšu un līgumu aģentūru. Kopējās attiecināmās izmaksas ir 29 662,53 EUR, tajā skaitā Eiropas Reģionālās attīstības fonda finansējums 25 213,15 EUR, valsts budžeta finansējums 1334,81 EUR un Kandavas novada domes līdzfinansējums 3114,57  EUR.

facebokinstagramtwitteryoutubedraugiem.lv
PASĀKUMU KALENDĀRS

Ziņo par pārkāpumiemLatvija.lvKandavas novada ceļu karte.Piejūra, atkritumu apsaimniekošanaKandavas ceļiKandavas komunalie pakalpojumiVeselību veiconošie pasākumi Kandavas novadā
back to top