kandavas_tilts_migla.jpg
dzīvo ar garšu!
  • lat.jpg
  • eng.jpgTrešdiena 28.10.2020
Ninona, Ņina, Antoņina, Oksana

Kandavas novada vēstnesis
FOTOGALERIJA
VIDEO

Projekts „Notekūdeņu attīrīšanas iekārtu renovācija Kandavā, Valteru ielā” (projekta Nr. 1-08/384/2014)15.12.2014

SIA „Kandavas komunālie pakalpojumi” septembra sākumā Latvijas vides aizsardzības fonda administrācijā iesniedza projekta pieteikumu „Notekūdeņu attīrīšanas iekārtu renovācija Kandavā, Valteru ielā”, kā rezultātā 29. oktobrī tika parakstīts līgums par projekta īstenošanu.

Projekta mērķis ir veicināt vides piesārņojuma samazināšanu un kvalitatīvi attīrīt notekūdeņu nokļūšanu Abavas upes baseinā, uzlabojot notekūdeņu attīrīšanas iekārtu darbību Kandavā, līdz ar to saglabājot Latvijas nacionālo dabas objektu – Abavas senlejas dabas parks un kultūrvēsturisko teritoriju „Abavas ieleja”.

Iepirkuma procedūras rezultātā, 7. novembrī SIA „Kandavas komunālie pakalpojumi” noslēdza līgumu ar SIA „Lakalme” par būvdarbu veikšanu. Projekta kopējās izmaksas ir 221148.- EUR, no kurām 97611.-EUR finansē Latvijas vides aizsardzības fonda administrācija.

(projekta Nr. 1-08/384/2014)

facebokinstagramtwitteryoutubedraugiem.lv
PASĀKUMU KALENDĀRS

Ziņo par pārkāpumiemLatvija.lvKandavas novada ceļu karte.Piejūra, atkritumu apsaimniekošanaKandavas ceļiKandavas komunalie pakalpojumiVeselību veiconošie pasākumi Kandavas novadā
back to top