4-attels.jpg
dzīvo ar garšu!
  • Latviski
  • English
Lapas karte
AA+A++
A AAA

Covid-19 aktualitātes

Svētdiena 29.05.2022
Raivis, Raivo, Maksis

Kandavas novada vēstnesis

Paziņojums par Kandavas novada iedzīvotāju līdzdalības procesu Kandavas novada attīstības programmas 2016.-2021.gadam izstrādē14.12.2015

tp.jpgAtbilstoši 13.10.2011. likumam "Teritorijas attīstības plānošanas likums" un 29.12.2014. Kandavas novada domes lēmumam „Par Kandavas novada attīstības programmas izstrādes uzsākšanu” (prot. Nr.17), Kandavas novada pašvaldība uzsāk Kandavas novada attīstības programmas izstrādi. Dokumenta izstrādes mērķis ir veidot pamatu Kandavas novada teritorijas ilgtspējīgai un līdzsvarotai attīstībai un noteikt rīcību kopumu, kas būtu realizējams turpmāko septiņu gadu laikā.Attīstības programmas dokumenta plānotais darbības termiņš ir septiņi gadi – no 2016.-2021.gadam.

Lai apzinātu pēc iespējas vairāk viedokļus, kā arī pārskatāmāk strukturētu plānošanas darbu, Kandavas novada attīstības programmas vadības grupa 2015.gada 11.decembrī nolēma (darba grupas sastāvs apstiprināts ar Kandavas novada domes 29.12.2014. lēmumu) veidot 6 attīstības programmas tematiskās darba grupas:

Darba grupas nr.

Kandavas novada attīstības programmas darba grupas

1.darba grupa

Ilgtermiņa attīstības prioritātes „Izglītotas sabiedrības veidošana” darba grupa

2.darba grupa

Ilgtermiņa attīstības prioritātes „Veselīgas un sociāli drošas sabiedrības veidošana” darba grupa

3.darba grupa

Ilgtermiņa attīstības prioritātes „Sociāli aktīvas un kultūrbagātas sabiedrības attīstība” darba grupa

4.darba grupa

Ilgtermiņa attīstības prioritātes „Efektīvas publiskās pārvaldes nodrošināšana” darba grupa

5.darba grupa

Ilgtermiņa attīstības prioritātes „Uzņēmējdarbības un nodarbinātības sekmēšana” un „Novada tēla popularizēšana un tūrisma uzņēmējdarbības vides uzlabošana” darba grupa

6.darba grupa

Ilgtermiņa attīstības prioritātes „Transporta infrastruktūras uzlabošana” un „Kvalitatīvu komunālo pakalpojumu attīstība” darba grupa

Katrā darba grupā tiks iekļauti 4-6 pārstāvi, gan no pašvaldības struktūrvienībām, gan arī ārpus tām. Aicinām iedzīvotājus un visus interesentus izmantot iespēju piedalīties kādā no darba grupām. Intereses gadījumā plašāka informācija pieejama pie Kandavas novada domes Attīstības un plānošanas nodaļas vadītājas Gundas Cīrules (tālrunis: 63182029; e-pasts: gunda.cirule@kandava.lv).

Par vēlmi piedalīties kādā no darba grupām lūdzam savus priekšlikumus iesniegt līdz 2015.gada 23.decembrim, elektroniski sūtot informāciju uz e-pasta adresi gunda.cirule@kandava.lv vai telefoniski informējot, zvanot uz Attīstības un plānošanas nodaļu (tālrunis: 63182029).

Papildus informējam, ka iedzīvotājiem būs iespēja piedalīties attīstības programmas projekta publiskās apspriešanas pasākumos, kas tiks organizēti 2016.gada vasarā.

Par sabiedrības līdzdalību atbildīgā amatpersona un Kandavas novada attīstības programmas izstrādes vadītājs ir Kandavas novada domes priekšsēdētājs Normunds Štoferts.

facebokinstagramtwitteryoutubedraugiem.lv
PASĀKUMU KALENDĀRS

Ziņo par pārkāpumiemLatvija.lvKandavas novada ceļu karte.Tukuma novada pašvaldībaAktuālās tirgus izpētesPiejūra, atkritumu apsaimniekošanaKandavas komunalie pakalpojumiVeselību veiconošie pasākumi Kandavas un pagastu apvienības teritorijāPumpurs
back to top