rudens-foto13.jpg
dzīvo ar garšu!
  • Latviski
  • English
Lapas karte
AA+A++
A AAA

Covid-19 aktualitātes

Pirmdiena 28.11.2022
Rita, Olita, Vita

Kandavas novada vēstnesis

Klientu ērtībai izveidota SIA “Kandavas komunālie pakalpojumi” mājas lapa

logo_kkp.jpgNo 2020.gada janvāra sākuma klientu ērtībai ir izveidota SIA “Kandavas komunālie pakalpojumi” (KKP) mājas lapa: kkp.kandava.lv.

SIA “Kandavas komunālie pakalpojumi” prioritāte vienmēr ir bijusi klientu apkalpošana un uzņēmuma resursu lietderīga izmantošana. Ļoti būtiska ir vienkārša un ātra komunikācija starp uzņēmumu un iedzīvotājiem, jo ir svarīgi ātri reaģēt uz jebkuru nestandarta situāciju un iespējami operatīvāk atrisināt konstatētās problēmas. 

Mājas lapā klienti var saņemt nepieciešamo informāciju par uzņēmumu, tā sniegtajiem pakalpojumiem un tarifiem, kā arī uzzināt par uzņēmuma realizētajiem projektiem. Mājas lapā aprakstīts kā kļūt par KKP klientu un saņemt nepieciešamos pakalpojumus, kā arī regulāri tiek publicēta cita aktuālākā informācija.

Lai nodrošinātu klientiem arvien labāku apkalpošanu, no š.g. februāra tiks aktivizēta jaunā platforma Bill.me, ar kuras starpniecību mājokļu īpašnieki bez maksas varēs saņemt un pārskatīt rēķinus, nodot skaitītāju rādījumus, uzdot jautājumus un gūt uzņēmuma speciālistu atbildes. Platformu varēs izmantot arī viedierīcēs, jo katram klientam būs pieejama mobilā lietotne. Ir paredzēta arī rēķina apmaksas iespēja, izmantojot maksājumu karti, bet par šo pakalpojumu tiks aprēķināta komisijas maksa 2% apmērā no kopējas rēķina summas. Turklāt klientu ērtībai būs spēkā visi iepriekš izmantotie apmaksas veidi.

Jaunajā sistēmā, rūpējoties par klientu un uzņēmuma datu drošību, pastiprināta uzmanība ir veltīta aizsardzības un drošības jautājumiem. Rēķinu apkalpošanas platforma pilnībā atbilst Eiropas Savienības Vispārīgajai datu aizsardzības regulai un visaugstākajiem maksājumu drošības standartiem.

Jaunu sistēmu ieviešanas rezultātā SIA “Kandavas komunālie pakalpojumi” darbs kļūst operatīvāks, efektīvāks un klientiem pieejamāks. Tas savukārt veicina klientu uzticību un pārliecību par uzņēmuma darbu. Ne mazāk svarīgs tiešsaistes platformas izmantošanas aspekts ir dabas resursu aizsardzība, jo, neizmantojot papīra formātu, mēs visi kopā saglabājam mūsu nākotnes kopējo vērtību – dabu.

Par platformas lietotāju varēs kļūt ikviens mūsu klients. Katrs, kurš jau izmanto savu e-pastu ikmēneša rēķinu apmaksai un skaitītāju rādījumu nosūtīšanai, savā e-pastā saņems reģistrācijas saiti. Pēc vienkārša un saprotama reģistrācijas procesa ikvienam lietotājam uzreiz būs pieejamas visas platformas iespējas un priekšrocības.

Klientus, kas pašreiz neizmanto e-pastu saziņai SIA “Kandavas komunālie pakalpojumi”, aicinām uz e-pasta adresi sia_kkp@inbox.lv iesūtīt šādu informāciju: vārds, uzvārds, īpašuma adrese. 

facebokinstagramtwitteryoutubedraugiem.lv
PASĀKUMU KALENDĀRS

Ziņo par pārkāpumiemLatvija.lvKandavas novada ceļu karte.Tukuma novada pašvaldībaAktuālās tirgus izpētesPiejūra, atkritumu apsaimniekošanaKandavas komunalie pakalpojumiVeselību veiconošie pasākumi Kandavas un pagastu apvienības teritorijāPumpurs
back to top