faceboktwitteryoutubedraugiem.lv
lapas galvaKandavas novads
dzīvo ar garšu!

Ugunsdrošības noteikumu mācības11.01.2019

Šodien SIA "Kandavas komunālie pakalpojumi" darbinieki  apguva ugunsdrošību.  Ar ugunsdrošības instrukciju iepazīstināja Gints Grīnbergs. Tika pārrunāti gan ugunsdrošības noteikumi, gan kā uzturēt telpas, lai mazinātu ugunsgrēka izcelšanās risku, gan rīcība ugunsgrēka gadījumā, kā arī diskutēts par pieredzi,dispečeru darbu un ugunsdrošības signalizācijām. Tika veiktas praktiskās apmācības, kā rīkoties un lietot ugunsdzēšamos aparātus.


printēt

Līdz 2019. gada 31. janvārim aicinām noslēgt pakalpojumu līgumus patvaļīgiem ūdens un kanalizācijas pieslēgumiem29.11.2018

Veicot klientu inventarizāciju SIA “Kandavas komunālie pakalpojumi” apkalpes zonā, ir konstatēti gadījumi, kad nekustamie īpašumi ir patvaļīgi pievienoti centralizētajai ūdensapgādes un/vai  kanalizācijas sistēmai, nenoslēdzot līgumu ar SIA “Kandavas komunālie pakalpojumi”  par pakalpojumu lietošanu.

Realizējot Eiropas Savienības Kohēzijas fonda līdzfinansētos projektus, pēdējos gados daudzviet pilsētā un pagastos izbūvētas jaunas centralizētā ūdensapgādes un  kanalizācijas sistēmas ar atzariem līdz nekustamo īpašumu robežai. Lai legāli pieslēgtos šiem atzariem un saņemtu ūdensapgādes un/vai kanalizācijas pakalpojumus, objektu īpašniekiem nepieciešams sakārtot tehnisko dokumentāciju (izņemt tehniskos noteikumus) un noslēgt līgumu ar SIA “Kandavas komunālie pakalpojumi”, taču daudzi pieslēgumus ir veikuši patvaļīgi un izmanto pakalpojumus, par tiem nemaksājot.

Ir situācijas, kad šādus gadījumus var uzskatīt par neapzinātiem patvaļīgiem pieslēgumiem, diemžēl ne reti ir arī arī ļaunprātīgi nelegālie pieslēgumi.

Neatkarīgi no tā, kurā gadā veikts pieslēgums SIA “Kandavas komunālie pakalpojumi”  aicina ūdenssaimniecības pakalpojumu lietotājus, kuri patvaļīgi pieslēgušies centralizētiem ūdens un kanalizācijas tīkliem izmantot iespēju līdz 2019. gada 31. janvārim pieteikties uzņēmumā un noslēgt līgumu par ūdenssaimniecības pakalpojumu.

printēt Lasīt visu ziņu

SIA “Kandavas komunālie pakalpojumi” informē par izmaiņām norēķinos05.11.2018SIA “Kandavas komunālie pakalpojumi”, izvērtējot pēdējo divu gadu norēķinu rādītājus, klientu skaitu, kas veic norēķinus pie pagastu kasierēm un iekasēto summu, pieņēma lēmumu ar 2019.gada 1.janvāri slēgt norēķina iespējas pie pagastu kasierēm - Vānes pagastā, Zantes pagastā, Matkules pagastā, Cēres pagastā un Kandavas pagastā.

          


 Klienti norēķinus var veikt:

  •  SIA “Kandavas komunālie pakalpojumi”, “Robežkalni”, Kandavas pagasts, Kandavas novads (bez maksas);
  •  Kandavas novada sociālā dienesta kasē, Jelgavas iela 4a, Kandava, Kandavas novads (bez maksas);
  •  Izmantojot internetbanku (jāmaksā komisijas maksa atbilstoši cenrādim);
  •  Latvijas pasta nodaļās (jāmaksā komisijas maksa atbilstoši cenrādim);
  •  Lielveikalos MAXIMA (jāmaksā komisijas maksa atbilstoši cenrādim).      

Papildus aicinām klientus izvērtēt sev ērtāko rēķinu piegādes veidu! Ja priekšroku dodat rēķina saņemšanai e-pastā, lūdzam paziņot e-pasta adreses, zvanot pa t. 63126072, 63126188, 26603244 vai rakstot uz e-pastu: sia_kkp@inbox.lv. Ja priekšroku dodat saņemšanai pastkastītē, rēķins tiks piegādāts kā līdz šim.

 

printēt

Par siltumapgādi Kandavas novadā. Vānes pagasta katlu mājā veikti vērienīgi remonta darbi04.12.2018

Par veiktajiem darbiem informē SIA “Kandavas komunālie pakalpojumi” valdes loceklis Oskars Kļava.

"Uzsākot darba gaitas 2017. gada 26. septembrī, secināju, ka iepriekšējais valdes loceklis Pēteris Krampītis 2017. gada jūlija mēnesī Centrālajā finanšu un līgumu aģentūrā bija iesniedzis četru projektu pieteikumus:

  • “Siltumapgādes sadales sistēmas efektivitātes paaugstināšana Kandavas novadā, Vānē” - projekta kopējie izdevumi: 102 935,67 EUR;
  • “Siltumapgādes sadales sistēmas efektivitātes paaugstināšana Kandavā, Kūrorta ielā 7A” - projekta kopējie izdevumi: 36318,15 EUR.
  •   “Siltuma avota efektivitātes paaugstināšana Kandavas novadā, Vānē” - projekta kopējie izdevumi: 392 106,56 EUR;
  •    “Siltuma avota efektivitātes paaugstināšana Kandavā, Kūrorta ielā 7A”- projekta kopējie izdevumi: 285251,42 EUR;
printēt Lasīt visu ziņu

Par ūdenssaimniecības pakalpojumu tarifu izmaiņām05.11.2018

2018.gada 11.oktobrī Sabiedrisko pakalpojumu regulēšanas komisija apstiprināja ūdenssaimniecības pakalpojumu tarifus SIA “Kandavas komunālo pakalpojumu” apkalpojamā teritorijā (padomes lēmums Nr. 117 prot.Nr. 43, 2.p.).

Tarifi stāsies spēkā 2018.gada 1.decembrī un tie ir sekojoši: 


Decembra mēnesī saņemsiet rēķinu par novembrī patērēto ūdeni un kanalizāciju pēc iepriekšējā tarifa. Sākot ar 2019.gada janvāri, saņemot rēķinu par decembrī patērēto ūdeni un kanalizāciju, samaksa tiks aprēķināta pēc jaunā tarifa. Lai nerastos domstarpības un nepatīkami “pārsteigumi”, lūdzam klientus, kuri par pakalpojumiem norēķinās pēc ūdens patēriņa skaitītājiem, pārbaudīt skaitītāju rādījumus un noziņot mums precīzus datus par patērēto ūdeni uz šī gada 1.decembri! Rādījumus noziņot, zvanot pa tel. 63126188, 63126072 un 26603244 vai rakstot e-pastā sia_kkp@inbox.lv .

printēt

1.decembrī stāsies spēkā jauns ūdenssaimniecības pakalpojumu tarifs Kandavas novadā15.10.2018

Sabiedrisko pakalpojumu regulēšanas komisijas (Regulatora) padome 2018.gada 11.oktobrī apstiprināja jaunus ūdenssaimniecības pakalpojumu tarifus. Līdz ar to no 2018.gada 1.decembra Kandavas novada ūdenssaimniecības pakalpojumu lietotāji par ūdensapgādes un kanalizācijas pakalpojumiem maksās 2,67 euro/m3 bez PVN (ar PVN 3,23 euro /m3). Attiecīgi tarifs par ūdensapgādes pakalpojumu kubikmetru būs 1,42 euro, bet kanalizācijas pakalpojumu kubikmetru – 1,25 euro. Apstiprinātajos tarifos nav iekļauts pievienotās vērtības nodoklis (PVN).

Šobrīd SIA „Kandavas komunālie pakalpojumi” ūdenssaimniecības pakalpojumiem piemēro Regulatora 2015.gadā apstiprināto ūdensapgādes pakalpojumu tarifu 1,06 EUR/m3 (bez PVN) un kanalizācijas pakalpojumu tarifu 1,31 EUR/m3 (bez PVN). Ūdenssaimniecības pakalpojumu tarifu izmaiņas SIA "Kandavas komunālie pakalpojumi” skaidro ar ūdenssaimniecības pakalpojumu izmaksu un sniegto pakalpojumu apjomu izmaiņām.

printēt Lasīt visu ziņu
Kandavas novada nedēļas notikumi
Pasākumu kalendārs
<>
Kandavas novada ceļu karte.Sazinies ar Kandavas novada domiKandavas novada vēstnesisKandavas novada domes ziņas Kurzemes RadioKandavas himna

Jaunākās galerijas


back to top