kandavas_tilts_migla.jpg
dzīvo ar garšu!
  • lat.jpg
  • eng.jpg

Otrdiena 22.10.2019
Irīda, īrisa

Kandavas novada vēstnesis
FOTOGALERIJA
VIDEO

Kohēzijas fonda līdzfinansējuma projekta “Ūdenssaimniecības pakalpojumu attīstība Kandavā, II kārta”, projekta Nr. 5.3.1.0/17/I/031 realizācija veiksmīgi turpinās.10.12.2018

Jau iepriekš tika rakstīts, ka pašvaldības kapitālsabiedrība SIA “Kandavas Komunālie pakalpojumi” (SIA “KKP”) ir noslēgusi līgumu ar Centrālo finanšu un līgumu aģentūru (CFLA) par projekta Nr. Nr. 5.3.1.0/17/I/031 “Ūdenssaimniecības pakalpojumu attīstība Kandavā, II kārta” realizēšanu, kas paredz izbūvēt jaunus maģistrālos kanalizācijas ārējos inženiertīklus – kopumā aptuveni 2,8 km garumā, kā arī izbūvēt ūdensapgādes ārējos tīklus – kopumā aptuveni 1,1 km garumā. Plānoto kanalizācijas un ūdensapgādes tīklu izbūvi paredzēts veikt Kandavas pilsētā Lāčplēša, Skolas, Parka, Sabiles, Tūju, Kurzemes, Vidzemes, Uzvaras, Lielā un Raiņa ielās. 

 SIA “KKP” informē, ka projekta realizācija veiksmīgi turpinās, 26.07.2017. tika izsludināta cenu aptauja būvprojekta “Ūdenssaimniecības pakalpojumu attīstība Kandavā, II kārta” izstrādei un autoruzraudzības pakalpojumiem. Piedāvājumu ar zemāko cenu  un atbilstošu tehniskajai specifikācijai iesniedza SIA “Ekolat”, ar kuru 02.08.2017. tika noslēgts līgums  par būvprojekta izstrādi. 

facebokinstagramtwitteryoutubedraugiem.lv
PASĀKUMU KALENDĀRS


Ziņo par pārkāpumiem
Latvija.lv
Kandavas novada ceļu karte.
Piejūra, atkritumu apsaimniekošana
Kandavas ceļi
Veselību veiconošie pasākumi Kandavas novadā