kandavas_tilts_migla.jpg
dzīvo ar garšu!
  • Latviski
  • English
Lapas karte
AA+A++
A AAA

Covid-19 aktualitātes

Svētdiena 29.05.2022
Raivis, Raivo, Maksis

Kandavas novada vēstnesis

Izglītojošs seminārs par atkarību izraisošām vielām un to ietekmi uz jauniešu veselību.(noslēdzies).30.07.2021

Tukuma novada pašvaldība aicina iesniegt piedāvājumu tirgus izpētē par “Izglītojošs seminārs par atkarību izraisošām vielām un  to ietekmi uz jauniešu veselību” nodarbību vadīšanu projekta “Slimību profilakses un veselības veicināšanas pasākumi Tukuma novadā, Kandavas un pagastu apvienībā” Nr.9.2.4.2/16/I/080 ietvaros. Līguma izpildes termiņš - 2022. gada 30. jūnijam.

 

Piedāvājums jāiesniedz Tukuma novada pašvaldībā elektroniski, sūtot uz  e-pasta adresi: linda.tarasova@tukums.lv vai arī iesniedzot personīgi Kandavas un pagastu apvienībā, Dārza iela 6, Kandava, 204. kabinetā līdz 2021. gada 16. augustam, plkst. 15:00. Iesniedzot elektroniski, piedāvājumam jābūt parakstītam ar drošu elektronisko parakstu.

 

Neskaidrību gadījumā lūdzam sazināties ar Tukuma novada pašvaldības Attīstības  nodaļas projektu vadītāju Lindu Tarasovu, tālrunis 29408348.

Tehniskā specifikācija un piedāvājuma veidlapa šeit.

facebokinstagramtwitteryoutubedraugiem.lv
PASĀKUMU KALENDĀRS

Ziņo par pārkāpumiemLatvija.lvKandavas novada ceļu karte.Tukuma novada pašvaldībaAktuālās tirgus izpētesPiejūra, atkritumu apsaimniekošanaKandavas komunalie pakalpojumiVeselību veiconošie pasākumi Kandavas un pagastu apvienības teritorijāPumpurs
back to top