ziemas-foto-majaslapai10.jpg
dzīvo ar garšu!
  • Latviski
  • English
Lapas karte
AA+A++
A AAA

Covid-19 aktualitātes

Pirmdiena 04.07.2022
Sandis, Uldis, Ulvis

Kandavas novada vēstnesis

Zigurds Megnis

dsc_0448.jpgZigurds Megnis kā aktīvs un sabiedrisks iedzīvotājs veicinājis Kandavas novada attīstību, gan regulāri izsakot priekšlikumus novada labiekārtošanā, gan veicinot patriotisko audzināšanu jaunatnei. Kopš 2009.gada vada Kandavas novada pensionāru biedrību. Būdams pensionāru biedrības priekšsēdētājs, Zigurds Megnis aktīvi iesaistījās par Kandavas novada saglabāšanu, piedalījies administratīvi teritoriālās reformas komisijas sēdēs, iesniedzot priekšlikumus un analītisku skaidrojumu par nepieciešamību saglabāt Kandavas novadu, ņemot vērā vēsturiskos faktus, novada veidošanos un iepriekšējās reformas faktus.  Laikā, kad izveidojās Kandavas novads Zigurds Megnis strādājis par Būvvaldes vadītāju, bijis domes deputāts, brīvprātīgi piedalījies Kandavas Romas katoļu baznīcas celtniecībā, sabiedriskā kārtā bijis būvdarbu vadītājs. Atmodas laikā aktīvi iesaistījies Latvijas Tautas frontes darbībā.

2020. gadā Zigurds Megnis apbalvots nominācijā “Kandavas novada Goda pilsonis” ar zelta nozīmīti par ilggadēju un nesavtīgu darbu Kandavas novada attīstībā, labiekārtošanā un jaunatnes patriotiskajā audzināšanā, novada pensionāru biedrības vadīšanā un aktīvu iesaistīšanos kustībā par Kandavas novada saglabāšanu.

facebokinstagramtwitteryoutubedraugiem.lv
PASĀKUMU KALENDĀRS

Ziņo par pārkāpumiemLatvija.lvKandavas novada ceļu karte.Tukuma novada pašvaldībaAktuālās tirgus izpētesPiejūra, atkritumu apsaimniekošanaKandavas komunalie pakalpojumiVeselību veiconošie pasākumi Kandavas un pagastu apvienības teritorijāPumpurs
back to top