pavasara-foto-majas-lapai10mazs.jpg
dzīvo ar garšu!
  • Latviski
  • English
Lapas karte
AA+A++
A AAA

Ērika Klauberga

erika-klauberga-2013--gp.jpgĒrika Klauberga ir dzimusi kandavniece, šeit mācījusies un pēc studijām atgriezusies, lai uzsāktu darba gaitas. 1969.gadā Ērika sāk strādāt Aizdzires pamatskolā par skolas direktori. 1978.gadā viņa kļūst par Kandavas vidusskolas mācību daļas vadītāju. 1991.gadā uzsāka un izveidoja Kandavas Mākslas skolu, kas tika atklāta 1992.gada 25.aprīlī.  Ērika Klauberga kļuva par tās direktori, šajā darbā aizvadot divdesmit gadus. Strādājot izglītības jomā, daudzus gadus bija arī ievēlēta par Kandavas pagasta un pilsētas deputāti. Vienmēr atsaucīga, ar konkrētu redzējumu nākotnē, profesionāli veic savu darbu un prot saliedēt kolektīvu. Ērika ir sirds cilvēks ar dziļu inteliģenci un izpratni par mākslu, taktiska un smalkjūtīga, ar viņu vienmēr ir patīkami kontaktēties. Pateicoties Ērikas profesionālajai darbībai Kandavas Mākslas skolas vārds ir zināms ne tikai Latvijā, bet arī ārpus tās robežām. Arī pašreiz Ērika turpina ievadīt mākslas pasaulē savus audzēkņus apvienotajā Kandavas Mākslas un mūzikas skolā.

2013. gadā Ērika Klauberga apbalvota nominācijā “Goda pilsonis” ar sudraba nozīmīti par ieguldījumu Kandavas Mākslas skolas izveidē, pašaizliedzīgo darbu vadot skolu un popularizējot tās vārdu ārpus Latvijas robežām.

facebokinstagramtwitteryoutube
PASĀKUMU KALENDĀRS

Latvija.lvKandavas novada ceļu karte.Tukuma novada pašvaldībaAktuālās tirgus izpētesPiejūra, atkritumu apsaimniekošanaKandavas komunalie pakalpojumi
back to top