pavasara-foto-majas-lapai8mazs.jpg
dzīvo ar garšu!
  • Latviski
  • English
Lapas karte
AA+A++
A AAA

Inese Auziņa un Baiba Truhņēviča

gada-lepnums--inese-auzina-un-baiba-truhnevica.jpgInese Auziņa un Baiba Truhņēviča jau daudzus gadus ir draudzenes, kuras vieno ne tikai sirsnīga draudzība, bet arī vienāds domu gājiens un līdzīgi dzīves uzskati. Abas nodarbojas ar palīdzības sniegšanu līdzcilvēkiem, ilgus gadus dzied korī “Kandava”, aktīvi piedalās pašvaldības organizētos pasākumos, sporta svētkos un konkursos, un pat piedalās pilsētas vides svētku dekoru veidošanā.            

Inese un Baiba jau vairāk kā desmit gadus brīvprātīgi rūpējas par vides sakopšanu ne tikai Lielās Talkas laikā, bet arī ikdienā. Abas draudzenes ap sevi darbos pulcē gan ģimeni, gan draugus. Ikvienam būtu jāņem piemērs no Inese un Baibas, jo tikai labus darbus darot, varam panākt sakoptu un skaistu vidi sev apkārt. Lai neizsīkst spēka darīt un vairot labo sev apkārt!

2022. gadā Inesi Auziņu un Baibu Truhņēviču apbalvoja ar apbalvojumu “Kandavas un pagastu apvienības Gada lepnums par iesaistīšanos labdarības kustībā, atbalstu sabiedriskajās un kultūras norisēs novadā un nenogurstošu brīvprātīgu darbu apkārtējās vides sakopšanā.

facebokinstagramtwitteryoutube
PASĀKUMU KALENDĀRS

Latvija.lvKandavas novada ceļu karte.Tukuma novada pašvaldībaAktuālās tirgus izpētesPiejūra, atkritumu apsaimniekošanaKandavas komunalie pakalpojumi
back to top