faceboktwitteryoutubedraugiem.lv
lapas galvaKandavas novads
dzīvo ar garšu!

Kandavas novada domē notika seminārs darba devējiem

12.10.2016 10:00 kur : Kandavas novada dome

12.oktobrī Kandavas novada domes sēžu zālē Nodarbinātības valsts aģentūras (NVA) Tukuma filiāles vadītāja Dace Blūmentāle sniedza informāciju par NVA piedāvātajiem pakalpojumiem darba devējiem, stāstīja par iespēju piesaistīt un apmācīt darbaspēku, kā arī par to, kā saņemt subsīdijas.

 

Nodarbinātības valsts aģentūras (NVA) Tukuma filiāles vadītāja Dace Blūmentāle

Atbalsts bērniem ar funkcionāliem traucējumiem06.10.2016

Kandavas novada sociālais dienests atgādina par bērnu ar invaliditāti pieteikšanu izvērtēšanai, lai turpmāk varētu saņemt no projekta apmaksātus sociālās rehabilitācijas pakalpojumus. Projektam var pieteikt visus bērnus, kuriem ir invaliditāte. Lūgums vecākiem sazināties ar Kandavas novada Sociālā dienesta direktoru:

Ints Leitarts
Mob. 29171921
Tel. 63182063
e-pasts:socdienests@kandava.lv

printēt Lasīt visu ziņu

SIA “Kandavas komunālie pakalpojumi” informācija iedzīvotājiem04.10.2016

Jaunums! Ar 2016. gada 01. novembri būs iespēja SIA "Kandavas komunālie pakalpojumi" rēķinus apmaksāt arī Maxima veikalu tīklā. Pakalpojumu cena 0,40 EUR.

 

 

printēt

Domē viesojas Erasmus projekta dalībnieki

04.10.2016 10:00 kur : Kandavas novada dome

ERASMUS+ programmas ietvaros Kandavas novada Cēres pamatskolā no 2016.gada 2.oktobra līdz 8.oktobrim viesojas sadarbības skolu skolēni un projekta “Mana tautība ir cilvēks” koordinatori.

4.oktobrī projekta dalībnieki no Bulgārijas, Grieķijas un Itālijas apskatīja Kandavu un viesojās Kandavas novada domē. Delegāciju pārstāvji tikās ar priekšsēdētāju Normundu Štofertu un iepazinās ar prezentāciju par novadu.

printēt Lasīt visu ziņu galerija (8)

Noslēdzies konkurss "Sakoptākā sēta 2016" Kandavas novadā 04.10.2016

Pamatojoties uz Kandavas novada domes 2015.gada 29.janvāra konkursa “Sakoptākā sēta” nolikuma 6.4.punktu un vērtēšanas komisijas priekšsēdētāja A.Ķieģeļa sniegto informāciju, Kandavas novada domes sēdē 29.09.2016. tika apstiprināti konkursa “Sakoptākā sēta 2016” rezultāti.

printēt Lasīt visu ziņu galerija (79)

Kandavas novadā atzīmē Starptautisko senioru dienu

01.10.2016 13:00 kur : Pensionāru Dienas centrs

1.oktobrī, tieši Starptautiskajā senioru dienā, Pensionāru dienas centrā, lai atzīmētu savus svētkus, kā allaž ļoti kuplā skaitā, pulcējās Kandavas novada seniori.  

Aktīvi novecot nozīmē dzīvot ar piederības, līdzdalības un noderīguma sajūtu, ar prieku par dzīvi un sevi, ko vienmēr pierādījuši mūsu novada seniori, aktīvi iesaistīdamies visās novada dzīves aktualitātēs.

Uz senioru dienas svētkiem bija ieradušies draugi no Dundagas senioru kluba “Sendienas”, Kuldīgas pensionāru biedrības “Rumbiņa”, Talsu Tango kluba, kā arī no Matkules, Zemītes un Vānes. printēt Lasīt visu ziņu galerija (21)

Zemītes pagasta pārvalde atgriežas izremontētajās telpās

30.09.2016
Domes vadība un pagastu pārvaldnieki tiekas Zemītes pagasta pārvaldē

Domes vadība un pagastu pārvaldnieki tiekas Zemītes pagasta pārvaldē

30. septembrī Kandavas novada domes vadība un pagastu pārvaldnieki tikās Zemītes pagasta pārvaldē, kas no septembra beigām atsāk darbu izremontētajās telpās.

Zemītes pagasta pārvaldniece Rita Diduha domes vadībai un saviem kolēģiem ar prieku izrādīja pārvaldes telpas pēc nesen pabeigtā remonta, kā arī aicināja apskatīt Zemītes bibliotēku, tautas namu un tuvējo apkārtni.

Tikšanās laikā tika pārrunāti aktuālākie jautājumi pagastu dzīvē un diskutēts par 2017.gada plāniem.

printēt Lasīt visu ziņu galerija (9)
Kandavas novada nedēļas notikumi
Pasākumu kalendārs
<>
Kandavas novada ceļu karte.Ziņo par pārkāpumiemLatvija.lvKandavas novada vēstnesisKandavas novada domes ziņas Kurzemes RadioKandavas himna

Jaunākās galerijas


back to top