faceboktwitteryoutubedraugiem.lv
lapas galvaKandavas novads
dzīvo ar garšu!

Ar skolu Olimpisko dienu noslēdzas Eiropas sporta nedēļa Kandavas novadā

23.09.2016 09:30 kur : Kandavas Kārļa Mīlenbaha vidusskolas stadions

23.septembrī Kandavas Kārļa Mīlenbaha vidusskolas stadionā notika Skolu Olimpiskā diena. Šis bija noslēdzošais pasākums Eiropas sporta nedēļas norisēs Kandavas novadā.

Pasākumu kā vienmēr vadīja, komentēja un zvērestu tiesnešu vārdā nodeva Andris Bambis. Cīnīties godīgi, visu sportistu vārdā zvērēja talantīgais Kandavas novada Bērnu un jaunatnes sporta skolas un K.Mīlenbaha vidusskolas audzēknis Kristaps Ozols.

Karogu mastā svinīgi pacēla Agnese Besikirska (KKMV), Otto Fedukovičs (Cēre),  Beāte Stivriniece (KIVS), Āris Avotnieks (Zemīte), Edvards Millers (PII “Zīļuks”), Tīna Zeberiņa (KKMV).

printēt Lasīt visu ziņu galerija (61)

Tiek izsludināta talka- konkurss "Čaklākais zīļu vācējs Kandavas novadā"

21.09.2016 - 20.10.2016

Konkurss norisināsies no 21.septembra līdz 20.oktobrim un tā organizētāji ir Kandavas novada Kultūras pārvalde sadarbībā ar Kandavas novada pašvaldības aģentūru ”Kandavas novada sociālais dienests”.

Talkas- konkursa uzvarētāji tiks paziņoti Septīto Kafijas un Tējas svētku laikā  2016.gada 29.oktobrī.

Ar konkursa nolikumu varat iepazīties šeit

 

Eiropas Sporta nedēļas norises Kandavas novadā

19.09.2016 - 23.09.2016

No 19. līdz 23.septembrim visā Latvijā notiek Eiropas sporta nedēļa. Tā ir Eiropas Komisijas iniciatīva ar mērķi eiropiešu vidū veicināt kustīgu un aktīvu dzīvesveidu. Sporta nedēļā aktīvi iesaistījies arī Kandavas novads.

Nedēļa Kandavas novadā iesākās ar Olimpisko viktorīnu, kurā varēja piedalīties ikviens interesents. Otrdien notika Klinšu kāpšana Kandavas vidusskolas sporta zālē, trešdien foto orientēšanās Kandavā un Pīrādziņa nūjošana, soļošana un iešana Zemītē, bet 22.septembrī Pīrādziņa skrējiens, soļošana vai nūjošana Cēres stadionā un apkārtnē un Kandavas vidusskolas stadionā un apkārtnē. Šos pasākumus aktīvi atbalstīja gan cērenieki Cērē, gan Kandavas internātvidusskolas audzēkņi un skolotājas, Kandavas K.Mīlenbaha vidusskolas skolēni un pieaugušie entuziasti – Kandavā.

printēt Lasīt visu ziņu galerija (34)

Pie bērnudārza “Zīļuks” lepni plīvo Ekoskolu Zaļais karogs

22.09.2016 10:30
Audzēkņi, personāls un vadība kopā ar Ekorūķi pirmo reizi svinīgi mastā uzvelk Ekoskolas Zaļo karogu

Audzēkņi, personāls un vadība kopā ar Ekorūķi pirmo reizi svinīgi mastā uzvelk Ekoskolas Zaļo karogu

22.septembrī pie Kandavas pirmsskolas izglītības iestādes “Zīļuks” pulcējās bērnudārza audzēkņi, personāls un vadība, lai kopā ar Ekorūķi pirmo reizi svinīgi mastā uzvilktu Ekoskolas Zaļo karogu.

  Ar prestižās vides kvalitātes zīmes- starptautiskā Zaļā karoga iegūšanu, klātesošos sveica Kandavas novada domes priekšsēdētājs Normunds Štoferts, dāvinot grozu ar eko rotaļlietām. Kandavas novada Izglītības pārvaldes vadītāja Silvija Tiltiņa savā apsveikumā sacīja, ka lepojas un ir gandarīta, ka “Zīļuks” ir jau otrā zaļā mācību iestāde novadā. Viņa uzsvēra, ka priecātos, ja arī pārējās mācību iestādes sekotu šim labajam piemēram, kas iespējams tikai sadarbojoties skolotājiem, audzēkņiem, vecākiem un tehniskajiem darbiniekiem.

printēt Lasīt visu ziņu galerija (13)

"LATRAPS" uzsāk sadarbību ar Kandavas Lauksaimniecības tehnikumu

20.09.2016 11:00

20.septembrī  Kandavas Lauksaimniecības tehnikumā notika svinīgs pasākums, kurā Lauksaimniecības pakalpojumu kooperatīvās sabiedrības „LATRAPS” pārstāvji uz laiku nodeva audzēkņiem teorētiskai un praktiskai apmācībai jaunu firmas “DEUTZ-FAHR” traktoru ar izkliedētāju.

Ar šo svinīgo pasākumu aizsākas Latvijas lielākā graudu audzētāju kooperatīva “LATRAPS”  uzsāktā sadarbība ar Latvijas lauksaimniecības skolām. Traktortehnika un kāda no zemes apstrādes palīgierīcēm uz laiku tiks nodota arī Barkavas Profesionālajai vidusskolai un Malnavas koledžai.

printēt Lasīt visu ziņu galerija (13)

Ābeču izstāde no Mirdzas Ķergalves kolekcijas

13.09.2016 - 26.10.2016 kur : Kandavas novada muzejs

No 13. septembra līdz 26.oktobrim Kandavas novada muzejā apskatāma Jaunpils vidusskolas sagatavošanas un jaunāko klašu ilggadējās skolotājas Mirdzas Ķergalves Ābeču kolekcija.

 Viņa darba gados līdz 2000.gadam bija sakrājusi 25 ābeces, pārsvarā latviešu.

printēt Lasīt visu ziņu galerija (14)

Vācu meitenes realizē Erasmus projektu Zantē19.09.2016

Nodibinājumā ‘’Zantes ģimenes krīzes centrs’’ uz sešiem mēnešiem ir ieradušās divas meitenes Kim un Hanh no Vācijas, kuras realizē brīvprātīgā darba projektu Erasmus + programmām. Meitenes ikdienu pavada krīzes centrā organizējot aktivitātes centra bērniem, kā arī ņem dalību centra darbinieku organizētajās aktivitātēs. Brīvajā laikā meitenes iepazīst Latviju un mācās latviešu valodu.

printēt Lasīt visu ziņu galerija (3)
Kandavas novada nedēļas notikumi
Pasākumu kalendārs
<>
Kandavas novada ceļu karte.Ziņo par pārkāpumiemLatvija.lvKandavas novada vēstnesisKandavas novada domes ziņas Kurzemes RadioKandavas himna

Jaunākās galerijas


back to top